Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

O nás

Ordinace

Poliklinika Velká Bíteš

Tyršova 223

59513 , Velká Bíteš , vysočina

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  L
  Lékař: MUDr. Věra Sládková Jiný

  Paní doktorka Sládková je úžasná doktorka, vždycky poradí, vysvětlí Vám věci do podrobna,což v dnešní době doktor nevysvětlí. Je moc hodná a sympatická mohu se jí svěřit s čím kolové, vyslechne si Vás a poradí. Sestřička je možná trošku morous, ale je také hodná chodím na Gynekologii už 6rokem a jsem spokojená


  B
  Lékař: Jaromír Šilhavý Jiný

  Výborný přístup lékaře i sestry. Dochvilnost i odborná péče.
  Doporučil bych svým známým. Po celou dobu péče jsem byl spokojen.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: Jaromír Šilhavý Jiný

  Milý přístup následná péče super a když muže tak pomůže byla jsem u něj několikrát a vždy pomohl třikrát na menším zákroku a vždy super.


  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: Jaromír Šilhavý operace

  byla jsem na operaci karpálů v Náměšti nad Oslavou, vše proběhlo bez problémů a hlavně rychle, bez čekání v ordinaci, následná péče na jedničku, kéž by takový přístup k pacientovi měli všichni lékaři, maximální spokojenost mohu jen doporučit


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jana Ráboňová Nemoc

  Nejlepší paní doktorka, jakou znám. Chodila jsem k ni jako dítě a teď chodím se svými dvěma dětmi a nezměnila bych. Je pečlivá, má nejen lékařské znalosti, ale už i dost zkušenosti a má moji stoprocentní důvěru. Navic bych řekla, ze je i hodně tolerantní vůči alternativnejsim rodičům. Nikdy nas např. netlacila do očkováni, dokud nebyly děti naprosto zdravé, přestože první MMR jsme zvládli až ve 3,5 letech.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Janík Bolest kyčle

  Ani jednu hvezdičku jsi bohužel tento doktor nezaslouží, važne pochybyl pří vyšetření me maminky a to několikrát, pomijel důležité příznaky a ignoroval vážnost situace, vysledkem je dira v panvy a objeveni važné nemoci, takze bych jen poprosila pana doktora at nasloucha svim pacientum a opravdu je vysetri !! Protoze to je jeho prace, dekuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Věra Sládková

  Tohle už nikdy, je mi 23 a paní doktorka si od boku strelila diagnózu. Dostala jsem prášky s vysokým obsahem hormonů, měla jsem potíže pocení,nevolnost, návaly Horka a i když jsem ji to říkala na další navsteve řekla že je to v pořádku že to tyhle prášky dělají. Na doporučení její sestry která byla velmi vstřícná jsem přešla jinam kde mi okamžitě léky vysadila a diagnostikovali polycysticke vaječníky a hned mě poslali do CAR. Aby mě dali do kupy a já mohla vůbec někdy otěhotnět!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Svatopluk Horek

  Velká spokjenost vždy mi všechno vysvětlení a na jakýkoliv dotaz odpoví (je třeba se ptát) vždy mi vyšel vstříc. Chodíme k němu všichni ( 3 generace)


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimíra Jelínková

  Paní doktorka je tam již velmi dlouho a tak praxi jistě má,ale jen velmi nerada dává injekce,její běžná věta: to vydržíte. Díky ní jsem se stále bojím zubaře....

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Janík

  Bohužel s panem doktorem mám dost špatné zkušenosti. Více jak půl roku jsem k němu chodila s bolestmi kolene a on mi vždy jen napsal prášky nebo mastičky. Neudělal mi rentgen a nic. K obstřiku, rentgenu nebo operaci mi řekl, že jsem na to mladá. Sám mi prakticky vždy řekl co a kde mě bolí. ASK jsem po něm chtěla sama, protože obtíže byly velké. Nijak to ale řešit nechtěl. Tak jsem musela přejít k jinému ortopedovi. Kde po první návštěvě mi pan doktor, řekl že mám natržený meniskus a a nejspíše něco i se zkříženým vazem a do měsíce jsem šla na ASK. Po ASK mi pan doktor řekl, že to bylo horší než čekal. Dokonce jsem měla i abnormální meniskus. Takže mi koleno dal do pořádku. A nechápal, že mi předešlý doktor neudělal ani rentgen a nic. Nyní jsem ve fázi rehabilitace. Samozřejmě bohužel vše o půl roku posunutý. Navíc úraz se mi stal před 10 ti lety a to se taky tenkrát řešilo mastičkama. V té době jsem si myslela, že když je to doktor, tak má pravdu. A bohužel nejsem jediná kdo si na pana doktora stěžuje. Teď jsem se svým nynějším ortopedem velice spokojená ! Bohužel pana Janíka nedoporučuji !

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu