Zobrazit lékaře

59513, Velká Bíteš, vysočina

Typ zařízení

• klinika

• Aleš Trnka

Praktický Lékař, Pediatr, Diagnostik, MUDr.

• Dobrý den, pana doktora znám řadu let. Myslím, že nevybočuje zvlášť z lepšího průměru. Někdy se zadaří, někdy méně, někdy musí člověk trošku "přitlačit na pilu", aby se dostal na vyšetření ke specialistovi, ale nikdy jsem se nesetkal s tím, že by mne odmítl, nepomohl, nevyslechl či neporadil. Celkově si myslím, že to není špatný lékař, i když i u něho mi chybí např. vyšetření krve před nebo po chřipce, angíně apod. kdy údajně lze poznat, jaké medikamenty by měl pacient dostat nebo naopak, zda je už doléčen. Stejně tak i při problému s vysokým tlakem vím, že lékaři zabývající se tímto typem vyšetření provádí řadu vyšetření než najdou ten správný lék, který daný problém alespoň pomáhá tlumit tak, že pacient není ohrožen. Je ale pro všechny pacienty lepší, pokud si lékař není jist, že radějí odešle pacienta ke specialistovi, než aby sám experimentoval. Nyní má už svá léta, ale celkově se domnívám, že tomuto regionu dobře sloužil a patří mu za to srdečný dík.

• Moje rodina chodí k dotorovi už spoustu let, jsme s ním naprosto spokojeni. A neměnili bychom.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marie Petrášová

Pediatr, MUDr.

• H

Paní doktorka je žena na správném místě, musím hodnotit velice kladně.Kéž by bylo takových lékařů víc. Děkuji. H.J.

• paní doktorka je skvělá, moje děti k ní chodí již mnoho let a jsem s ní velice spokojená. Dá se s ní o všem hovořit.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Vladimíra Jelínková

Zubař, MUDr.

• K

Paní doktorka je tam již velmi dlouho a tak praxi jistě má,ale jen velmi nerada dává injekce,její běžná věta: to vydržíte. Díky ní jsem se stále bojím zubaře....

• S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Díky ní jsem se bát zubařů! Doporučuji

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Svatopluk Horek

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• Velká spokjenost vždy mi všechno vysvětlení a na jakýkoliv dotaz odpoví (je třeba se ptát) vždy mi vyšel vstříc. Chodíme k němu všichni ( 3 generace)

• O

Píši holá fakta.Můj 70-letý tatínek byl 17.1.2014 v dopoledních hodinách u pana Horka na poliklinice ve Velké Bíteš pro velmi špatný zdravotní stav. Přes noc zvracel měl střevní problémy a zvýšenou teplotu.Jelikož v té době zrovna údajně řádily na Bítešsku střevní chřipky,přiklonil se pan doktor automaticky k této diagnoze a poslal ho domů s antibiotiky.Tatínkův stav se nezlepšoval,ale přesto celá naše rodina věřila diagnoze pana doktora.Na večer tentýž den mi tatínek volal,chtěl znovu k doktorovi.Jeli jsme autem k němu domů,kdy Horek už na nás čekal.Promačkal mu břicho a píchl NOSPU společně s něčím,co už bohužel nevím.Byla jsem toho svědkem.Tlak mu nezměřil.Přivezla jsem tatínka domů,bylo po 18,00 hodině a v 20,30 hodin 17.ledna 2014 zemřel. Nikoho s tímto svědectvím neobviňuji.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Věra Sládková

Gynekolog, MUDr.

• S

Tohle už nikdy, je mi 23 a paní doktorka si od boku strelila diagnózu. Dostala jsem prášky s vysokým obsahem hormonů, měla jsem potíže pocení,nevolnost, návaly Horka a i když jsem ji to říkala na další navsteve řekla že je to v pořádku že to tyhle prášky dělají. Na doporučení její sestry která byla velmi vstřícná jsem přešla jinam kde mi okamžitě léky vysadila a diagnostikovali polycysticke vaječníky a hned mě poslali do CAR. Aby mě dali do kupy a já mohla vůbec někdy otěhotnět!!

• H

S paní doktorkou jsem byla ze začátku spokojená, ale až jeden den co jsem mela hodne dlouhe vynechani Mns. a nekolik testu ukazalo pozitivnich coz jsem byla z hruba v 2 mesici tak nic nepoznala, jelikoz bez meho souhlasu co sem ji rekla ze jsem proti injekcim tak mi pichla na vyvolani MNS. Diky bohu ze uz u ni nejsem.
      A sestra? je namyslena a arogantni uplne bych ji vymenila. Jeste ze uz tam nejsem.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Pavel Janík

Ortoped, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Velká BítešSlužby: Bolest kyčle

Ani jednu hvezdičku jsi bohužel tento doktor nezaslouží, važne pochybyl pří vyšetření me maminky a to několikrát, pomijel důležité příznaky a ignoroval vážnost situace, vysledkem je dira v panvy a objeveni važné nemoci, takze bych jen poprosila pana doktora at nasloucha svim pacientum a opravdu je vysetri !! Protoze to je jeho prace, dekuji.

• N

Bohužel s panem doktorem mám dost špatné zkušenosti. Více jak půl roku jsem k němu chodila s bolestmi kolene a on mi vždy jen napsal prášky nebo mastičky. Neudělal mi rentgen a nic. K obstřiku, rentgenu nebo operaci mi řekl, že jsem na to mladá. Sám mi prakticky vždy řekl co a kde mě bolí. ASK jsem po něm chtěla sama, protože obtíže byly velké. Nijak to ale řešit nechtěl. Tak jsem musela přejít k jinému ortopedovi. Kde po první návštěvě mi pan doktor, řekl že mám natržený meniskus a a nejspíše něco i se zkříženým vazem a do měsíce jsem šla na ASK. Po ASK mi pan doktor řekl, že to bylo horší než čekal. Dokonce jsem měla i abnormální meniskus. Takže mi koleno dal do pořádku. A nechápal, že mi předešlý doktor neudělal ani rentgen a nic. Nyní jsem ve fázi rehabilitace. Samozřejmě bohužel vše o půl roku posunutý. Navíc úraz se mi stal před 10 ti lety a to se taky tenkrát řešilo mastičkama. V té době jsem si myslela, že když je to doktor, tak má pravdu. A bohužel nejsem jediná kdo si na pana doktora stěžuje. Teď jsem se svým nynějším ortopedem velice spokojená ! Bohužel pana Janíka nedoporučuji !

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jana Ráboňová

Pediatr, MUDr.

Umístění: Poliklinika Velká BítešSlužby: Nemoc

Nejlepší paní doktorka, jakou znám. Chodila jsem k ni jako dítě a teď chodím se svými dvěma dětmi a nezměnila bych. Je pečlivá, má nejen lékařské znalosti, ale už i dost zkušenosti a má moji stoprocentní důvěru. Navic bych řekla, ze je i hodně tolerantní vůči alternativnejsim rodičům. Nikdy nas např. netlacila do očkováni, dokud nebyly děti naprosto zdravé, přestože první MMR jsme zvládli až ve 3,5 letech.

• Paní doktorka je odborník na svém místě. Vždy ochotná, vše vysvětlí, poradí i po telefonu. Několikrát dětem pomohla i o víkendu nebo večer. Jsem ráda, že ji tady máme!

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Jaromír Šilhavý

Chirurg,

• Z
      Umístění: jiné místoSlužby: operace

byla jsem na operaci karpálů v Náměšti nad Oslavou, vše proběhlo bez problémů a hlavně rychle, bez čekání v ordinaci, následná péče na jedničku, kéž by takový přístup k pacientovi měli všichni lékaři, maximální spokojenost mohu jen doporučit

• H

Výborný lékař s lidským přístupem. Od něj i s bolestí odcházíte s radostí. Takových lékařů by mělo být více.