Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

Obecné skóre

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Janík Jiný

  Pan doktor moc příjemný, absolvovali jsme vyšetření novorozeneckých kyčlí, na miminko mluvil a mě popsal co vyšetřuje i ukázal na ultrazvuku že je vše v pořádku. Pana doktora doporučuji.

  A
  MUDr. Jana Ráboňová Jiný

  Paní doktorka je skvělá a snaží se jak nejvíc může. Stejne tak sestřička. Obě se k rodičům chovaji vstřícně a s respektem. Ale s ohledem na aktualni situaci pediatrů to neni sluncem zalité ani tu. Pokud jste objednani na urcity čas, počítejte s minimálně hodinovým zpožděním (i s par týdenním miminkem). Přičemž v čekárně neni (az na stoleček s pastelkami) misto, kde zabavit děti. Preventivni prohlidky jsou pak vedeny velmi rychle.
  I pres velkou snahu lékařky je ale celá návštěva velmi náročná.

  O
  Jaromír Šilhavý Jiný

  Kéž by byli všichni doktoři takový. Profík každým coulem, vstřícný, otevřený a já se dobře hojím :-)


  L
  MUDr. Věra Sládková Jiný

  Paní doktorka Sládková je úžasná doktorka, vždycky poradí, vysvětlí Vám věci do podrobna,což v dnešní době doktor nevysvětlí. Je moc hodná a sympatická mohu se jí svěřit s čím kolové, vyslechne si Vás a poradí. Sestřička je možná trošku morous, ale je také hodná chodím na Gynekologii už 6rokem a jsem spokojená


  B
  Jaromír Šilhavý Jiný

  Výborný přístup lékaře i sestry. Dochvilnost i odborná péče.
  Doporučil bych svým známým. Po celou dobu péče jsem byl spokojen.


  V
  Ověřený profil
  Jaromír Šilhavý Jiný

  Milý přístup následná péče super a když muže tak pomůže byla jsem u něj několikrát a vždy pomohl třikrát na menším zákroku a vždy super.


  H
  Ověřený profil
  MUDr. Jana Ráboňová Nemoc

  Nejlepší paní doktorka, jakou znám. Chodila jsem k ni jako dítě a teď chodím se svými dvěma dětmi a nezměnila bych. Je pečlivá, má nejen lékařské znalosti, ale už i dost zkušenosti a má moji stoprocentní důvěru. Navic bych řekla, ze je i hodně tolerantní vůči alternativnejsim rodičům. Nikdy nas např. netlacila do očkováni, dokud nebyly děti naprosto zdravé, přestože první MMR jsme zvládli až ve 3,5 letech.


  M
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Janík Bolest kyčle

  Ani jednu hvezdičku jsi bohužel tento doktor nezaslouží, važne pochybyl pří vyšetření me maminky a to několikrát, pomijel důležité příznaky a ignoroval vážnost situace, vysledkem je dira v panvy a objeveni važné nemoci, takze bych jen poprosila pana doktora at nasloucha svim pacientum a opravdu je vysetri !! Protoze to je jeho prace, dekuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Tyršova 223, Velká Bíteš 59513 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna