Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Velká Bíteš
Tyršova 223, Velká Bíteš 59513
Poliklinika Velká Bíteš logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (8)

MUDr. Pavel Janík Jiný

Pan doktor moc příjemný, absolvovali jsme vyšetření novorozeneckých kyčlí, na miminko mluvil a mě popsal co vyšetřuje i ukázal na ultrazvuku že je vše v pořádku. Pana doktora doporučuji.

MUDr. Jana Ráboňová Jiný

Paní doktorka je skvělá a snaží se jak nejvíc může. Stejne tak sestřička. Obě se k rodičům chovaji vstřícně a s respektem. Ale s ohledem na aktualni situaci pediatrů to neni sluncem zalité ani tu. Pokud jste objednani na urcity čas, počítejte s minimálně hodinovým zpožděním (i s par týdenním miminkem). Přičemž v čekárně neni (az na stoleček s pastelkami) misto, kde zabavit děti. Preventivni prohlidky jsou pak vedeny velmi rychle.
    I pres velkou snahu lékařky je ale celá návštěva velmi náročná.

Jaromír Šilhavý Jiný

Kéž by byli všichni doktoři takový. Profík každým coulem, vstřícný, otevřený a já se dobře hojím :-)

MUDr. Věra Sládková Jiný

Paní doktorka Sládková je úžasná doktorka, vždycky poradí, vysvětlí Vám věci do podrobna,což v dnešní době doktor nevysvětlí. Je moc hodná a sympatická mohu se jí svěřit s čím kolové, vyslechne si Vás a poradí. Sestřička je možná trošku morous, ale je také hodná chodím na Gynekologii už 6rokem a jsem spokojená

Jaromír Šilhavý Jiný

Výborný přístup lékaře i sestry. Dochvilnost i odborná péče.
    Doporučil bych svým známým. Po celou dobu péče jsem byl spokojen.

Jaromír Šilhavý Jiný

Milý přístup následná péče super a když muže tak pomůže byla jsem u něj několikrát a vždy pomohl třikrát na menším zákroku a vždy super.

MUDr. Jana Ráboňová Nemoc

Nejlepší paní doktorka, jakou znám. Chodila jsem k ni jako dítě a teď chodím se svými dvěma dětmi a nezměnila bych. Je pečlivá, má nejen lékařské znalosti, ale už i dost zkušenosti a má moji stoprocentní důvěru. Navic bych řekla, ze je i hodně tolerantní vůči alternativnejsim rodičům. Nikdy nas např. netlacila do očkováni, dokud nebyly děti naprosto zdravé, přestože první MMR jsme zvládli až ve 3,5 letech.

MUDr. Pavel Janík Bolest kyčle

Ani jednu hvezdičku jsi bohužel tento doktor nezaslouží, važne pochybyl pří vyšetření me maminky a to několikrát, pomijel důležité příznaky a ignoroval vážnost situace, vysledkem je dira v panvy a objeveni važné nemoci, takze bych jen poprosila pana doktora at nasloucha svim pacientum a opravdu je vysetri !! Protoze to je jeho prace, dekuji.