Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• klinika

• L
    Lékař: MUDr. Věra Sládková Jiný

Paní doktorka Sládková je úžasná doktorka, vždycky poradí, vysvětlí Vám věci do podrobna,což v dnešní době doktor nevysvětlí. Je moc hodná a sympatická mohu se jí svěřit s čím kolové, vyslechne si Vás a poradí. Sestřička je možná trošku morous, ale je také hodná chodím na Gynekologii už 6rokem a jsem spokojená

• B
    Lékař: Jaromír Šilhavý Jiný

Výborný přístup lékaře i sestry. Dochvilnost i odborná péče.
    Doporučil bych svým známým. Po celou dobu péče jsem byl spokojen.

• V
    Lékař: Jaromír Šilhavý Jiný

Milý přístup následná péče super a když muže tak pomůže byla jsem u něj několikrát a vždy pomohl třikrát na menším zákroku a vždy super.

• H
    Lékař: MUDr. Jana Ráboňová Nemoc

Nejlepší paní doktorka, jakou znám. Chodila jsem k ni jako dítě a teď chodím se svými dvěma dětmi a nezměnila bych. Je pečlivá, má nejen lékařské znalosti, ale už i dost zkušenosti a má moji stoprocentní důvěru. Navic bych řekla, ze je i hodně tolerantní vůči alternativnejsim rodičům. Nikdy nas např. netlacila do očkováni, dokud nebyly děti naprosto zdravé, přestože první MMR jsme zvládli až ve 3,5 letech.

• M
    Lékař: MUDr. Pavel Janík Bolest kyčle

Ani jednu hvezdičku jsi bohužel tento doktor nezaslouží, važne pochybyl pří vyšetření me maminky a to několikrát, pomijel důležité příznaky a ignoroval vážnost situace, vysledkem je dira v panvy a objeveni važné nemoci, takze bych jen poprosila pana doktora at nasloucha svim pacientum a opravdu je vysetri !! Protoze to je jeho prace, dekuji.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu