Komenského 515/6, Mariánské Lázně

č.d. 83, Štědrá

nám. Jiřího z Poděbrad 103, Toužim
Gynekologická ordinace

Nejen dobrý lékař, ale i velmi hodný člověk. Určitě vřele doporučuji :)

Do 36týdne těhotenství mi neustále vtloukal do hlavy,že čekám chlapečka. Až teprve pan Seifert mě vyvedl z omylu,že to chlapeček rozhodně není. Také se mi pár týdnů na to narodila holčička. Ale to je jen maličké mínus oproti tomu,jak se pan Jančík chová k pacientkám. Půlka mého těhotenství byla díky tomuto lékaři otřesná,až teprv když jsem přešla k p. Seifertovi poznala jsem,jak těhotenství je krásné a na zbylé prohlídky se k p. Seifertovi moc těšila.

Pana doktora vřele doporučuji,je laskavý a velice vstřícný.

Pan doktor, je nejlepší jakého jsem měla. Je pozorný, rád poradí a zodpoví i mnou položené "nesmyslné" otázky. Díky němu jsem se zbavila opakovaných infekcí :-)

Příjemný doktor,příjemné vystupování,skvělá sestřička. Jediná vada je,dlouhé čekací doby,není výjimkou,že jsem čekala i tři hodiny,když jsem byla objednaná! pan doktor si toho naložil příliš a toto podcenil. I na preventivní prohlídku jsou dlouhé čekací doby,naposledy jsem čekala měsíc!

Úžasný človíček...

Pana doktora mohu doporučit.Jsem jeho pacientkou už 10 let a jsem moc spokojená.Jen čekací doba na vyšetření je dost dlouhá.Uvitala bych zde i možnost podávání tekutin.Některé těhotně ženy zde sedí bez možnosti se napít a čekárna je dost malá a vzduch vydýchaný.Sestříčka je také úžasná:-)Lenka

Pan doktor je neochotný , náladový a jeho vyšetření jsou občas velmi nešetrná. Za celou dobu co jsem k němu chodila (5 let) mi ani jednou neprovedl preventivní vyšetření prsu, což u mého nynejšího gynekologa je naprostou samozřejmostí.Nemluvě o tom, že pan doktor rád vnucuje své "názory". Jediné pozitivní u tohoto lékaře byla velmi příjemná a ochotná sestřička.

Chtěla jsem ještě doplnit, že nová sestřička Eva je opravdu výborná.

Příjemný lékař, se kterým se dá mluvit o všem. Uvítala bych možnost konzultace s ním přes E-mail.