Zubní ordinace
Dukelských hrdinů 1031, Jáchymov

Umístění: Zubní ordinace Bolest zubů

Ač jako vetřelec,Pražák,byl jsem velice ochotně přijat a odborně ošetřen.Přístup a jednání pana doktora a celého personálu byl skvělý,příjemný a vstřícný.V dnešním materiálním světě se toto moc nevidí.Všem vřele totho lékaře doporučuji a ještě jednou všem moc děkuji! Václav Homola.

Byla jsem v Jáchymově v lázních a musela jsem vyhledat zubaře. Pan doktor byl velmi milý, ačkoliv jsem mu to moc neusnadňovala, tak i trpělivý, hodný, vtipný a hlavně mi pomohl od velké bolesti. Jeho sestřičky byly také velmi laskavé, prostě lidé na svém místě.

Vždy vstřícný, lidský a profesionální přístup. Jsem velice spokojená a přeji panu doktorovi hodně zdraví a sil, aby mohl co nejdéle věnovat se své profese.
Anastázie

Moje noční můra již od ranného dětství.....Působí hrůzostrašně, je velmi necitlivý až surový. Prosím už nikdy vííííc....

Profesionál na svém místě - milý, hodný, trpělivý, laskavý, jemný....vše vysvětlí a pacientů si váží. Chodíme k němu celá rodina a nemůžeme si stěžovat. Jím odvedená práce je vždy perfektní a slouží dlouhá léta, i když je neuvěřitelně levný a tak může působit dojmem, že používá "obyčejné" materiály. Já jsem s jeho prací maximálně spokojená. Vůbec mi nevadí, že čekárna je obyčejná, jakoby ze starého filmu, a ordinace není špičkově vybavená - má tam vše, co potřebuje, včetně dvou velice příjemných sestřiček. Lidský přístup v této ordinaci je samozřejmostí. Stojí mi to za dojíždění z Karlových Varů! Jediným mínusem pana doktora je jeho věk - nevím, kam se vrtnu, až půjde do důchodu...... takového druhého už nenajdu.

nejlaskavější,nejškovnější tomatolog jakého jsem kdy za 65 let svého života poznala.

nejlepší zubní lékař v okolí

Doporučuji. Mám panickou hrůzu ze zubařů a k nikomu jinému bych se rozhodně neodvážila. Příjemný, ochotný, levný!!!!

Je sice oblíbený,ovšem jen pro svou cenu,nechce téměř nic!Ovšem pro normálního dospělého člověka snad ještě přichází v úvahu,ale pro dítě nebo pro někoho se strachem z těchto lékařů se hodí spíš jako figurant do nočních můr.Musela jsem k němu celkem 3x za svůj dosavadní život,jinak nebylo zbytí,trpím problémy se zuby již od útlého věku,takže už pár zubařů znám a vím o čem mluvím.Nejhorší návštěvy stomatologa,jaké jsem kdy zažila.Tohle není lékař...

Já i obě mé děti navštěvujeme pana doktora. Je výborný a velmi trpělivý-zvlášť i mé nejmladší dcery :-).
A to nemluvě o sestřičkách, ketré jsou také skvělé. Úplně zapomenete, že jste měli strach jít k zubaři. A k tomu ještě nemáte pocit, že jen otevřete ústa už musíte platit... Doufáme, že v Jáchymově vydrží co nejdéle!