Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o. Jiný

Nikdy více k panu doktorovi nechal mě chodit z prasklým Meniskem 30 Července mě čeká operace kdybych nevyhledal jiného Lékaře tak bych se trápil další roky

Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o. Jiný

Byl jsem oerován v místě bývalého bydliště(Pardubice)na vyndání stehů jsem měl jít ke spádovému ortepedovi,tak jsem zvolil Hanouska.Po následném objednání jsem se dostavil a hned dostal vynadáno od sestry,že stehy měli vyndat v Pardubicích,že je to práce za někoho(velmi jsem obtěžoval).Po vyndání stehů jsem pana doktora požádal o prášky na spaní nevěděl jaké.Nikdy více!

Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o. Úraz kolene

Nedoporučuji. Přišla jsem k panu doktorovi s úrazem kolene, bolesti, špatná chůze a pod. Pan doktor mi udělala rtg nic nenašel a tak jeho diagnoza byla "jste mladá to rozchodíte". Při každé návštěvě jsem pana doktora upozorňovala že mě to opravdu bolí odpověď "jste mladá to rozchodíte". Byla jsem během léčby poslána 2x na rehabilitace(nechápu jak mi mohl předepsat rehabilitace, když vlastně nevěděl co s kolenem mám). Takto mě pan dr. Hanousek léčil 4 měsíce!!. Už jsem to nevydržela a našla si jiného doktora, kde se ukázalo že mám prasklý meniskus a přetrhané vazy, následovala operace a rehabilitace. Díky dr. Hanouskovi jsem s tímto urazem trpěla 4měsíce, kdybych nezměnila lékaře, trpěla bych dál a oddělala si v mladém věku koleno!!!. Nedoporučuji, jděte rovnou jinam!!!

Než jsem zavítal k panu doktorovi, tak jsem navštívil tuto stránku a peclivě si prečetl recenze. Dle recenzí jsem si udelal subjektivní názor na léčbu pana doktora a pak už jsem jen čekal jaká bude realita.
Měl jsem problém s kolenem a jiný doktor v Praze mi diagnostikoval namoženou čéšku, s tím, že po dobu jednoho týdne mám být v klidovém režimu a odlehčovat nohu na francouzkých holích. Po týdnu se koleno zlepšilo a na kontrolu sem šel právě sem.
V ordinaci mě přivital usměvavý doktor a zeptal se co mám za problém. Po vzdělení problému následovalo vysetření, které bylo v pořádku. Poté se naplnila slova mnoha z Vás, kteří ste do tohoto fóra přispěli. Doktor mi doporučil posilovat a rehabilitovat, což jsem opravdu čekal a tak mě to už nepřekvapilo. Proti tomu však nic nemám, protože má potíž s kolenem toto opravdu vyžaduje. Toto, ale nejde použít u 80 % diagnóz, jak je zde velmi běžné.
Pro další kontrolu zvolím jiného lékaře, protože nevěřím v nějakou změnu v léčbě pana doktora.
Plus +
-příjemná sestra
-jako neobjednaný jsem byl na řadě za 15 min.

Mám bolavé rameno a pan doktor mi řekl, ať se s tím naučím žít a nedělám pohyby, kdy mě rameno bolí. To je vše.. Pan doktor je opravdu "velký profesionál".... Šel jsem následně k jinému ortopedovi a bylo mi rečeno, že mám v rameni silný zanět a natrhlou šlachu. Nový doktor mě poslal na RTG, MR,.. a je prý nutná operace. Pan doktor Hanousek by měl vrátit diplom. Ztráta času za ním chodit.

Pan doktor by měl vrátil lékařský diplom, zdá se, že vůbec nechápe co to je léčit pacienty. Alsolutní neschopnost!!!

Když jsem chtěla ukázat bolavé a oteklé rameno,odbyl mne s tím,že není zvědavý na striptýz!A sestra se tomu zasmála.Bylo mi s toho zle.Nikdy více!!!

Jen neměl v kartotéce zapsaný jeden zápis z odběru vody LDK kotníku.

Pan doktor je velmi ochotný, dobrý a spolehlivý. Potřeboval jsem pokaz na rabilitaci kolene a kotníku. Pan doktor mi se snažil okamžitě vihovět, a okamžitě mi ji napsal. Pak sem potřeboval dlahu na kotník, a tu mi také okamžitě napsal.

Říkejte si co chcete, dr.Hanousek je nejlepší!!!!

Po dvou návštěvách jsem se cítila jako největší hypochndr. Prý mám nejspíš snížený práh bolestivosti, proto mě všechno bolí víc než by mělo. Jiný lékař mi nechal udělal RTG páteře a zjistil artrozu meziobratlových plotének 2.st, výraznou skoliozu bederní páteře. No jo, asi jsem moc zhýčkaná. Ale soudit ho nebudu. Jsou lidé, kterým pomohl. Mě bohužel ne.