Praktický lékař pro děti a dorost
Tanvaldská 224, Liberec

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dobry den, skvely detsky lekar, pristup k rodicum i k detem na jednicku.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pan Dr.je skvělý člověk. Mám 3tí dítě u něj (2 jinde)a konečně přijdu brzy na řady,žádné 3 hodiny v čekárně. Vždy zašle na vyšetření co je potřeba, nic nepodcení, je zkušený, s dětma to umí krásně, rekbe všechny informace,uklidní Vás, za mě i muže Top Dr. V Lbc!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pan doktor je hodný a slušný člověk, má skvělý přístup k dětem. S námi jako rodiči jedná vždy příjemně a s respektem. Hodně toho ví a vždy rád ochotně poradí a zodpoví všechny dotazy. I přesto že je hodně vytížený (má hodně pacientů) pracuje s plným nasazením a zachovává si příjemné vystupování. Nestalo se mi, že by mi v ordinaci nezvedl/i telefon (ačkoliv je v pozadí slyšet, že tam má zrovna pacienta, což mě osobně opravdu nevadí). Sestřičky moc milé. Děkuji za vaši práci a péči!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pan doktor sice asi zkušenosti má a umí léčit, mě však nevyhovuje jeho způsob jednání s rodiči a neustále pokládání telefonu uprostřed rozhovoru. Arogantní, neempaticky, neslušný.

P.hanka špatná zkušenost řekla jsem mu ať me pošle do nemocnice na vyšetření rtg
Protože syn má velké boule na krku a on mne přesvědčoval že to nic nebude že mi zbytečně ty papíry vypíše abych tam šla ja jsem samozřejmě trvala na svém a nakonec mě ty papíry vipsal na konec stoho vyšlo že syn má nástennou slizniční hiperlazii coz je vážně onemocnění na konec jsme v čas odešli od p ,hanky za mně nedoporucuji špatná komunikace .a když jsem se spatky vrátila do ordinace co bude tedy dal se synem jaký bude další postup tak jeho reakce byla vybušná

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Sveraz, ale vtipný. Ma humor v podobe originalnich poznamek, kterymi chce podle me uvolnit atmosferu vyplasenych deti a maminek. Mne to sedi. Odborne za me super, kdyz o neco vazne jde, vcas zareaguje a je ohromne vsimavy. Jiz jsem i zhluboka dychala, kdyz nas svym sveraznym stylem komunikace lehce utrel, ale uz jsem stihla i poznat, jak umi byt neskutecne chapavy a ucastny. A hlavne - nic nezanedba. Prvni navstevu u nej po preregistraci jsme mely s dcerou okorenenou rychlym odjezdem rovnou na operacni sal se srusty streva. V nemocnici se tvarili po vysetreni, ze ji nic neni, nicmene po otevreni zjistili, ze ano. MUDr. Hanka to poznal po prvnim prohmatu bez vysetreni, ktera maji v nemocnici k dispozici... Takze za me skvely diagnostik.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost náš pediatr

Pan doktor Hanka je opravdu odborník a sestřička je moc hodná. S novorozeným synem jsme měli problémy s kojením hned po propuštění z nemocnice. Pomáhali mi, abych během opakovaných zánětů prsou nepřišla o mléko a přitom dokrm nebyl hned první volba. Dokonce se zajímali i telefonicky, jak na tom jsme. Musím říct, že stále kojím a potřeba dokrmů se stále snižuje.
Pak také rozpoznal na zádech syna hemangiom, který rostl a prokrvoval se, a přestože říkal, že pravděpodobně pak sám vymizí, doporučil nám pro klid v duši odborníka - Dr. Mališe v Motole. A měl pravdu - redukce léky nebyla potřeba.
Za nás tedy můžu jedině doporučit.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Novorozeně

Pana doktora můžeme jen a jen doporučit, je to skvělý lékař!
Dokáže něco co jen málo který doktor-dokaze člověka naprosto uklidnit a to je pro dítě nejdůležitější,(jak má byt dítě v poradku, když rodič je hysterický?)
Vždy nam pan doktor skvěle poradil a pomohl, chová se k dětem skvěle a jde na něm vidět, že má mnohaleté zkušenosti, ale zároveň se i zajímá o moderní metody.
Paní sestřička je velmi milá a příjemná. Za nás 1*

Bohužel negativní zkušenost,nemocnému dítěti se zánětem průdušek řekne,ať nekašle,že nechce být nemocný /což je nemyslitelné,když dusivý kašel nelze zastavit/. Slíbí vyšetření,na které příště zapomene a tvrdí,že to nikdy neřekl.Krevní testy nedělá,výtěr z krku,až když řeknu,že si ho u dítěte žádám.Na pohotovosti taktéž arogantní chování.Jediná chvála je,že nedává atb,bohužel mi ale přijde že ani těm,kteří to již nutně potřebují.Nejednou jsme po jeho návštěvě jeli na pohotovost a měli jsme dvě odlišné zprávy s diagnozou.

Jsem zastánce pana doktora Hanky. Nejenže vždy vyslechne Vaše starosti s dětmi, ale vždy pomůže a ochotně poradí. Je to BOREC s velkým B...Nejenže pomohl mým dvojčátkům, když se narodili, ale pomáhá nám do dnes. díky němu jsem se dostala s dětmi do poradny pro Hyperaktivní děti dřív, než mi z nich šiblo. Pokud někdo potřebujete najít doktora, který je i úžasný člověk vřele Vám pana doktora doporučuji. Já bych za něj dala ruku do ohně....