Praktický lékař pro děti a dorost
Mimoňská 224, Zákupy

Vynikající lékař! Nic pro něj není problém, je vstřícný, lidský, ochotný, empatický, odborně na úrovni! Vše pečlivě řeší, nikdy nás neodbyl. Je to skoro neuvěřitelné, při vstupu do ordinace z nás záhy spadne veškerý strach, synovi se snad i fyzicky uleví - škoda, že takových lékařů není víc.

Pana doktora Gotvalda si nesmírně vážíme pro jeho odborné kvality i velmi vstřícný přístup k nám, rodičům, i našim dvěma dětem. Snaží se o komplexní posouzení problému, je velmi rozvážný, nerozhoduje se ukvapeně a diagnózu vždy určí naprosto přesně. Jsme v jeho ordinaci častými hosty a nikdy jsme ho nezastihli ve špatné náladě - děti nejsou vystresované a chodí k němu rády:o) Stojí nám za to dojíždět za panem doktorem z České Lípy.

To jsem se pobavila prej nenosí lékařské oblečení pardon jezdím do nejlepší nemocnice v Pha a mohu říct že jak u mudr Gotvalda tak u mého v Praze jsem daleko radši když jsou příjemně jak pro sebe tak pro pacienta oblečení než se všude dívat na ty odporné plandavé pláště kalhoty jak když čekají velkou vodu a zmačkané košile!!!!
A teď k lékaři k Mudr Gotvaldovi jsem chodila od miminka do svých 18 let a chodím k němu i nadále se svou dcerkou ano někdy skutečně nemá dvakrát příjemnou náladu ale to si přiznejme kdo má permanentně super náladul že !Pokud jednu z takových nálad má musíte vědět jak na něj.Sestřička vždy příjemná ochotná je na pravém místě. Vždy nás vyšetří zkontroluje řádně , a určí diagnozu jsem ráda že pořád nepíše jako ostatní chemie -antibiotika pomalu od stolu když je jiná možnost, žádanky a jiná vyšetření vždy v naprostém pořádku napsal jen jednou jsem si musela takzvaně dupnout a zvýšit hlas ale to za ty léta skutečně jednou.Očkuje a odebírá krev naprosto precizně , píchnutí naušnic také s přesností a precizností!Jediné co mi vadí je že uvádí číslo privátu ale v případě že jednou za uherský rok si dovolíte zavolat Vás odkáže když není zrovna v zahraničí na pohotovost a nebo pokud se dá vydržet na druhý den do ordinace,což někteří dětský lékaři přijedou i domu a ze začátku jezdil také.
To je asi tak vše za mě jsem spokojená a kdo spokojený není prosím jsou jiní lékaři nikdo neni bez chybičky.

S panem doktorem Gotvaldem mám jen dobré zkušenosti, dojíždím za ním s dětmi 3/4 hodiny. Je výborný diagnostik - odhalil u mého syna dosti závažnou chorobu, narozdíl od naší dětské lékařky, která doporučila jen více vitamínů. Podle popisu příznaků hned správně odhadl diagnózu, ta se (bohužel) při odběrech potvrdila.
Taky mi vyhovuje, že nám hned nepředepisuje antibiotika, každá nemoc se nějakou dobu rozjíždí,je lépe chvíli počkat. S tímto přístupem jsem se ale setkala již v 80tých létech u starší zkušené lékařky v bílém plášti.

Absotutně nejhorší (lékař) . Mou dcerku bolelo asi už 2.den v krku , měla teploty a vyditelný hnis na mandlích , když jsme přišly dto ordinace , P. Doktor se dcerce kouknul do krku a řekl , že je nachlazená a řekl , at ji koupím v lékárně cucavé bonbony , udělaly jsme tak . Po 2 dnech to bylo horší a horší šly jsme tedy znovu k lékaři a až po té nám řekl , že je to angína a že se projevila až teď !.. kdykoliv když příjdeme k P. doktorovi , nemá na sobě žádné lékařské oblečení , pořád svoje džíny .. Podle mě , to není doktor .. také , když příjdem s ''Blbým '' kašlem , už má dcerka zustávat týden doma , ale když příjdem s angínou má si koupit bonbony a tím to končí , no je to normální ?! také sestříčka už není co bývala , měla by jít do duchodu ! je zlá ,nepříjemná a hrozně zvýdavá . Nechápu opravdu ne , hledáme jiného lékaře . Opravdu nedoporučuji !

Já mohu jen doporučit. Jsem máma dvou dětí.Synovi pán doktor odhalil pertesovu chorobu i bez rengenu a díky tomu nemá syn žádné následky.Noha je v naprostém pořádku. Dcera měla antibiotika třikrát do roka.Pán doktor nám doporučil lék,který ji zvýšil imunitu. Nyní jsme již přez rok bez antibiotik.

S panem doktorem jsme po dobu pěti let nemělij edinný problém. Několikrát jsme stav konzultovali po telefonu a vždy ochotně poradil. Pokud neordinoval ve Stráži, pozval nás do Zákup.
Dnes má každý pacient právo zvolit si svého lékaře a je zodpovědný za zdraví svého dítěte. Takže pokud jej chcete cpát antibiotikama, tak volte lékaře, kteří je napíší. Předem si možná o léčbě ATB něco přečtete a pak budete i vy sami, stejně jako pan doktor vyhledávat alternativní způsoby léčby.
Čekárna i ordinace jsou prvním prvkem ve vztahu k pacientům a civil pana doktora taky možná někomu vadí. Ale zksute se zeptat dětí. Vždyť tam chodíme kvůli nim. Někdy jim závidím, protože my musíme čekat ve sterilních několik desítek let starých čekárnách a nechat se ošetřovat ve stejně starých ordinacích.

Již 12 let, z oběma dětmi, mám jen ty nejlepší zkušenosti s doktorem Gotvaldem. Výborný diagnostik, komunikace skvělá, návštěvy v nutných případech doma, pečlivý, upřednostňuje šetrnější způsoby léčby ( bez antibiotik apod.).

Příjemný a milý na děti, vždy ochotný pomoci, pěkná ordinace. Posyktuje svoje mobilní číslo ke konzultacím po telefonu.

Mám jen pozitivní zkušenosti . Vždy je ochoten pomoci i přijet domů. Velmi dobrý diagnostik který nic nepodceňuje.