Oblouková 3, Praha
Gastroenterologická a interní ordinace

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologická a interní ordinace

U tak nepříjemného vyšetření každý velmi ocení příjemný přístup, který bohužel v dnešní době není vůbec běžný. Pan doktor Fara byl velice milý, stejně tak jeho sestřička. Nenutil mě dávat si injekci a po vyšetření mi dal leták co a jak jíst, aby se člověk vyvaroval problémů. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem :)

Umístění: Gastroenterologická a interní ordinace Vyšetření slinivky

Já jsem byl dnes velmi příjemně překvapený, přišel jsem k panu doktorvi Fárovi a bez čekání jsem byl přijat a vyšetřen. Děkuji velmi. Jsem mile překvapen že konečně jsem potkal doktora podle svých představ Lukáš

Přišla jsem s přetrvávajícími potížemi neznámého původu (velmi nafouklé břicho) a pan doktor mi bez znalosti mého stravování řekl, že bych měla jíst asi míň zeleniny a dát si občas knedlík nebo bílý rohlík, že se to dnes s tou zdravou stravou přehání a pak jsme všichni nafouknutí. Perličkou bylo, že sám je obézní.
Vadilo mi, že během náseldujícího rozhovoru ordinací několikrát prošla sestra a klidně nechala otevřené dveře do čekárny.
Vybrala jsem si jej na základě zdejších dobrých hodnocení, ale nemohu se k nim připojit a příště jdu jinam.

Pan doktor mi vždy dobře pomohl. Má výborný přístup k pacientovi. Vždy dovedl dobře určit, co mi je a co s tím. Nestrkal do mě žádné hadičky (ale z toho, co říkali ostatní pacienti v čekárně, je při tom velmi šetrný).

Nevýhodou je delší čekání v čekárně a jedna ze sester je nepříjemná.

Velmi dobrý , jsem s panem doktorem spokojen,odpověděl mi na email, dal mi na mé vyžádání injekci a poradil mi když jsem ho oslovil děkuji Jiří ps jedna ze sester bohužel nepříjemná ....................................................................

U pana doktora jsem byla nedávno na gastroskopii a kolonoskopii. Pan doktor je velice příjemný a tato vyšetření u něho proběhla bez stresu a bolesti. Moc děkuji za milý přístup jemu i sestřičkám.

Vybral jsem si ordinaci na základě zdejších pozitivních komentářů a rád potvrzuji, že tyto v ničem nepřehánějí. Pan doktor je opravdu velmi hodný, promluví si s pacientem, uklidní ho, vše vysvětlí. Stejně lidský přístup mají i sestřičky, takže i když je někdo od přírody stejný strašpytel a citlivka jako já, nemusí se pana doktora Fáry bát. I když je samozřejmě nepříjemné, když se někdo dívá člověku do žaludku, pan doktor se to snaží pacientovi pokud možno ulehčit a urychlit to – není to víc, než pár minut a vydržet se to dá – i bez „náladovky“.

G

U pana doktora Fáry jsem podstoupila gastroskopii, díky vřelému a rychlému přístupu z něj nemám trauma. Velmi doporučuji, u gastroenterologických vyšetření je přístup lékaře hodně důležitý.

S manželem jsme rovněž pacienty pana doktora a musím se připojít ke všem pochvalným slovům, která zde čtu.
Velmi lidský přístup, ohleduplný a laskavý člověk. Děkujeme.

Názor přidán dne 27.07.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.