Pavel Fára, gastroenterolog Praha

MUDr. Pavel Fára

Gastroenterolog Více

31 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Oblouková 3, Praha
Gastroenterologická a interní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
31 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Gastroenterologická a interní ordinace

U tak nepříjemného vyšetření každý velmi ocení příjemný přístup, který bohužel v dnešní době není vůbec běžný. Pan doktor Fara byl velice milý, stejně tak jeho sestřička. Nenutil mě dávat si injekci a po vyšetření mi dal leták co a jak jíst, aby se člověk vyvaroval problémů. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem :)


Ověřeny pacient
Umístění: Gastroenterologická a interní ordinace Vyšetření slinivky

Já jsem byl dnes velmi příjemně překvapený, přišel jsem k panu doktorvi Fárovi a bez čekání jsem byl přijat a vyšetřen. Děkuji velmi. Jsem mile překvapen že konečně jsem potkal doktora podle svých představ Lukáš


L
Ověřeny pacient

Přišla jsem s přetrvávajícími potížemi neznámého původu (velmi nafouklé břicho) a pan doktor mi bez znalosti mého stravování řekl, že bych měla jíst asi míň zeleniny a dát si občas knedlík nebo bílý rohlík, že se to dnes s tou zdravou stravou přehání a pak jsme všichni nafouknutí. Perličkou bylo, že sám je obézní.
Vadilo mi, že během náseldujícího rozhovoru ordinací několikrát prošla sestra a klidně nechala otevřené dveře do čekárny.
Vybrala jsem si jej na základě zdejších dobrých hodnocení, ale nemohu se k nim připojit a příště jdu jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Pan doktor mi vždy dobře pomohl. Má výborný přístup k pacientovi. Vždy dovedl dobře určit, co mi je a co s tím. Nestrkal do mě žádné hadičky (ale z toho, co říkali ostatní pacienti v čekárně, je při tom velmi šetrný).

Nevýhodou je delší čekání v čekárně a jedna ze sester je nepříjemná.


B
Ověřeny pacient

Velmi dobrý , jsem s panem doktorem spokojen,odpověděl mi na email, dal mi na mé vyžádání injekci a poradil mi když jsem ho oslovil děkuji Jiří ps jedna ze sester bohužel nepříjemná ....................................................................


I
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla nedávno na gastroskopii a kolonoskopii. Pan doktor je velice příjemný a tato vyšetření u něho proběhla bez stresu a bolesti. Moc děkuji za milý přístup jemu i sestřičkám.


M
Ověřeny pacient

Vybral jsem si ordinaci na základě zdejších pozitivních komentářů a rád potvrzuji, že tyto v ničem nepřehánějí. Pan doktor je opravdu velmi hodný, promluví si s pacientem, uklidní ho, vše vysvětlí. Stejně lidský přístup mají i sestřičky, takže i když je někdo od přírody stejný strašpytel a citlivka jako já, nemusí se pana doktora Fáry bát. I když je samozřejmě nepříjemné, když se někdo dívá člověku do žaludku, pan doktor se to snaží pacientovi pokud možno ulehčit a urychlit to – není to víc, než pár minut a vydržet se to dá – i bez „náladovky“.


G
Ověřeny pacient

U pana doktora Fáry jsem podstoupila gastroskopii, díky vřelému a rychlému přístupu z něj nemám trauma. Velmi doporučuji, u gastroenterologických vyšetření je přístup lékaře hodně důležitý.


Z
Ověřeny pacient

S manželem jsme rovněž pacienty pana doktora a musím se připojít ke všem pochvalným slovům, která zde čtu.
Velmi lidský přístup, ohleduplný a laskavý člověk. Děkujeme.


P

Názor přidán dne 27.07.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti