Umístění: Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pana doktora znám léta. Je velmi "svůj", ale nejmoudřejší a všestranný odborník, jakého jsem kdy potkala. Moji důvěru nikdy nezklamal. I přes své velké výkyvy a navzdory věku jsem dnes, zásluhou jeho péče, naprosto zdráva! Tímto skládám svůj hold a velké díky!

Doktor nebyl opakovaně v ordinačni době ani na telefonu. V pátek 3.11. v 10.30 a ani později nebyl na telefonu nikdo! To je péče praktického lékaře v covidové době. Nelze se divit, že jsou plné nemocnice, pokud je takový přístup některých praktických lékařů. Pochopitelně chci věřit, že většina jich je jiných.

Ç

K panu Dufkovi jsem byla poslala ohledně Ekg, kvůli srdeční aritmii, ovšem jeho přístup bych opravdu empatickym nenazvala jako spousta z Vás tady. Bylo ne řečeno, že si to vyvolavam sama, jelikož si v stresových situacích neumím poradit sama se sebou a neumím si říct, abych byla v klidu. Proboha, tohle si umím říct taky a nemusím byt lékař. Nehledě na to, ze to se stresem nic společného nemělo a nebýt jiného, opravdového odborníka, nemusela jsem tu ve svých 26 letech už ani být. Takže lidi, prosím Vás, proberte se!!!

Dnes jsem u pana doktora byla poprvé,pouze na EKG,ale s tak skvělým doktorem jsem se ještě nesetkala a to pracuji 16 let jako zdravotní sestra.Opravdu skvělý psychologický rozhovor a vysvětlení všeho.doporučuji.

Pan Dr. s velkou empatií pro pacienta.

muže s plicní embolií v pátek (nemohl dýchat, proto k němu šel) objednal až na úterý
přivolaná záchranka z domova pak neprodleně odvezla pacienta na JIP, nesměl chodit a pod.- do úterý by asi nepřežil

Pan doktor si hraje na psychologa, ale když jsem k němu přišel s žádostí o předpis na Seropram (deprese) s kterým jsem již v minulosti užíval na předpis od MUDr. Drtilové z Říčan, tak mě pan doktor vyhodil, že si mám udělat pořádek v životě. Musel jsem jsem si recept přes známé sehnat sám a Seropram beru již 2 roky, pomáhá mi a pan doktor nic netuší.
Jinak každá návštěva u pana doktora probíhá stejně tzn. že se nic nedozvím, prtože na každý dotaz on odpoví několika dalšími otázkami na které mě nenechá odpovědět. Každý zdravotní problém je můj problém z mého zavinění a já nejlépe musím vědět co mě je, kde jsem k tomu přišel a jak to nejlépe vyléčit. Vždy se ptám sám sebe proč k němu vlastně chodím. Když mi předepíše nějaké léky tak mívá problémy se spočítání dávky tzn. že jsem si jednou odnesl antibiotika na angínu, které kdybych užíval podle nej, tak bych je užíval 1 a 1/2 měsíce. Jiné léky mi předepisuje na 3 měsíce, ale skutečná dávka je na 1 měsíc.
Nepříjemný ověčně otrávený arogantní .....

Lékař s velkou empatií a porozuměním pro pacienta.

Doktor Dufek je vynikající doktor,nezapře odborníka - který se v oboru neustále vzdělává a přechází i do oborů souvisejících např. filosofie.
Nezapomeňme, že k němu chodí velké rozpětí lidí, tedy od primitivů až po vzdělance. Spolupráce či hodnocení je podle toho.
K tomuto lékaři jezdím roky až z Náchoda,nikdy bych ho nevyměnil.
Je pozorný, s velkou erudicí a jasně vyžaduje spolupráci a pochopení procesů uzdravení, což se odvíjí od stavu vědomí pacienta. Mimochodem, je to skvělý člověk s obrovským rozhledem a znalostmi. J.Růžička

Plně se věnuje pacientovi,je laskavý a vysvětlí zdravotní problémy.