Soukromá zubní ordinace
Proftova 370, Poděbrady

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Jako teenager jsem byla na řezání kořene zubu bez dostatečné anestezie. Nejhorší zkušenost. I přes bolest se pokračovalo. V čekárně jsem měla šílený záchvat breku jelikož bolest byla opravdu nesnesitelná. Do dneška si pamatuji větu pana doktora. “Nehysterči prosímtě!”. Pokud svému dítěti chcete dopřát zážitek u zubaře na celý život- neváhejte. Zubaře se stejně bojí každý tak tady si to alespoň pojistíte.

Umístění: Soukromá zubní ordinace Bolest zubu a zánět

Pan doktor mě přijal ihned bez čekání i přesto, že nejsem pod ním registrován. Bolel mě zub a měl jsem oteklou celou tvář. Byl zahnisaný a na odpis. Zubařů se od malička bojím. Potřeboval ale ven. I přesto, že byl zanícený a nemělo cenu jej umrtvovat, pan doktor to udělal. Ani jsem mu o to nemusel říct. Někteří zubaři zahnisaný zub trhají bez umrtvení protože injekce nemá skoro žádný účinek. Tehdy jsem to nevěděl. Celá jeho práce byla na jedničku i to jak mě uklidňoval a říkal, že to nebolí. Zub byl venku raz, dva. Je to PAN DOKTOR, STOMATOLOG a hlavně má lidský přístup. Děkuji Vám moc ještě jednou!!

Umístění: Soukromá zubní ordinace Zubní implantát

Pan doktor mi dělal před 4 roky implantát. Zákrok byl rychlý a téměř bez bolesti. Hojení proběhlo také v pořádku. Za mě můžu doporučit. Navíc jsem v čekárně nikdy nečekala a šla jsem na řadu dle objednaného času.

Děkuji panu doktorovi, že ošetřil moji dcerku 2,5 roku se zaraženým zoubkem. Přijal nás, i když měl již po ordinačních hodinách a věnoval se nám nezištně ve svém volném čase. Skvělý a lidský přístup jeho i jeho skvělé sestřičky! Děkuji mnohokrát!

K panu doktoru Chrzovi jsem přestal chodit již před lety, kvůli přístupu, jednání a prostředí v čekárně kde jsem trávil někdy hodiny čekání. Bohužel jsem potřeboval předělat jeho práci a můj lékař mi doporučil jít k němu. Po měsících objednávání byla hlavní starost personálu o to , abych to náhodou nechtel zadarmo. Korunku jsem si zaplatil asi o 30% dráž než v Praze. A výsledek?
Žalostný. Uz mám novou. Řemeslo trpí , možná by stálo za to věnovat se pouze akademické činnosti.

Vynikající odborník, precizní práce i rychlost práce.
To, jestli je komunikativní nebo ne, je při léčení nepodstatné. Hlavní je výsledek práce a ten je na 1.

Doporučuji jako odborníka, ale ta náladovost, to je na zamyšlenou!

Odborník na svém místě. Vždy jsem s jeho péčí spokojená.
Vřele doporučuji.

Nevím jaký je pan doktor odborník, protože i přez to, že měl pohotovost, nebylo možno se na něj dovolat.
Podle mého prostě patří k tomuto oboru i nějaké povinnosti. Pokud souhlasím s pohotovostí, musím být na zveřejněném telefonu a pomoci pokud to bude třeba. To, že to tady nefunguje bude asi proto, že pan doktor se nechal unést pěkným počasím a nebo politikou.
U mě tím propadl. Musel jsem jet až do Prahy a to se opravdu dobře jede autem s bolestí zubů.

lékař na svém místě, odborník, prostě machr