Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přijímám: dospělí, děti od 2 let
Hotovost

Individuální terapie • od 1 000 kč

Párová terapie • od 1 200 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

www.psychologcb.cz

• Deprese
  • Sebevražedné myšlenky
  • Výchovné problémy

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 000 kč

od 1 200 kč

3 názory pacientů

Umístění: Soukromá psychologická praxe, Biskupská 129/1, České Budějovice individuální terapie

Děkuji touto cestou za pomoc mému synovi. Měli jsme tu čest před pár lety.
Přejeme ať se Vám daří.
Negativní recenze může mít snad jen ten, kdo nechce přijmout fakt, že má problém.

Pan Bláha je naprostý profesionál. V jeho péči jsem přes 3 roky a nemůžu si stěžovat. Vždycky ochotný a najde si čas kdykoli je to možné, maximálně se přizpůsobuje pacientovi. Je přesně tím hlasem rozumu a reality, který člověk potřebuje. Přesně Vám poví když něco hrotíte a vůbec to není třeba, což někteří mohou nést těžko, ale je to tím nejlepším pro pacienta. Je velice trpělivý a pečující. Za tři roky terapie mi nikdy nedal důvod o něm pochybovat.

Umístění: Soukromá psychologická praxe, Biskupská 129/1, České Budějovice Jiný

Velmi arogantní psycholog, neprofesionální průběh léčby. Pokud tedy uvažujete o využití jeho služeb nemohu než ho nedoporučit.

Mgr. Pavel Bláha

Pan Maxa je ve velmi vyhroceném porozvodovém sporu a tímto se snaží očernit pověst psychologa, který je v tomto sporu angažován.

www.psychologcb.cz

• Deprese