Přijímám: dospělí, děti od 2 let

Individuální terapie • Od 1 000 Kč

Párová terapie • Od 1 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Od 1 000 Kč

Od 1 200 Kč

www.psychologcb.cz

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Umístění: Soukromá psychologická praxe, Biskupská 129/1, České Budějovice individuální terapie

Pan Bláha se již nějakou dobu věnuje naší dceři, vždy je ochotný cokoliv vysvětlit,poradit, má profesionální přístup.Určitě doporučuji a děkuji :-)

Nesympatický až arogantní projev. Neuctivý a zesměšňující . Byla to velice nekomfortní a nepříjemná terapie. Nedoporučuji

Pan Mgr. Bláha je znalcem ve svém oboru, proto vřele doporučuji. Především udělal dojem svou sečtělostí, moderním přístupem a výbornou orientací v aktuálních problémech společnosti. Jeho péče sice není proplácená pojišťovnou, ale za kvalitu se vždycky platilo. Zdravá mysl a zdravé vztahy za to rozhodně stojí...

Děkuji za zpětnou vazbu. Přeji Vám i synovi jen dobré. Pavel Bláha

Děkuji touto cestou za pomoc mému synovi. Měli jsme tu čest před pár lety.
Přejeme ať se Vám daří.
Negativní recenze může mít snad jen ten, kdo nechce přijmout fakt, že má problém.

Děkuji, doufám, že se synovi daří dobře. Pavel Bláha

Pan Bláha je naprostý profesionál. V jeho péči jsem přes 3 roky a nemůžu si stěžovat. Vždycky ochotný a najde si čas kdykoli je to možné, maximálně se přizpůsobuje pacientovi. Je přesně tím hlasem rozumu a reality, který člověk potřebuje. Přesně Vám poví když něco hrotíte a vůbec to není třeba, což někteří mohou nést těžko, ale je to tím nejlepším pro pacienta. Je velice trpělivý a pečující. Za tři roky terapie mi nikdy nedal důvod o něm pochybovat.

Děkuji, snažím se pracovat, jak píšete. Přeji vše dobré. Pavel Bláha

Umístění: Soukromá psychologická praxe, Biskupská 129/1, České Budějovice Jiný

Velmi arogantní psycholog, neprofesionální průběh léčby. Pokud tedy uvažujete o využití jeho služeb nemohu než ho nedoporučit.

Mgr. Pavel Bláha

Pan Maxa je ve velmi vyhroceném porozvodovém sporu a tímto se snaží očernit pověst psychologa, který je v tomto sporu angažován.