Kolbenova, Praha 9 , Praha
Poliklinika Kolbenova +420 775 503 525

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Rehaland

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Diagnostické vyšetření

Manuální terapie

Nápravné cvičení

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Tel.: +420 775 503 525
E-mail: patrik.vymyslicky@gmail.com

Pomáhám odstranit nepohodlí či bolesti pociťované v různých č...

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Poliklinika Kolbenova +420 775 503 525 nápravné cvičení

S péčí pana doktora jsem byla velmi spokojená. Každá návštěva byla přínosem. Ukázal mi velmi účinné cviky, díky kterým se můj zdravotní stav začal konečně lepšit (předtím jsem chodila do jiného fyziocentra, kde mi vůbec nijak nepomohli). Co se týká komunikace, opět není co vytknout. Na všechny dotazy vám ochotně odpoví a vychází vstříc i s termíny a časy návštěv. Doporučuji a děkuji za péči! N. M.

Umístění: Poliklinika Kolbenova +420 775 503 525 manuální terapie

Pan Vymyslický mě potěšil především jeho odborným, ale zároveň lidským přístupem. Po dvou návštěvách došlo k výraznému zlepšení mého dlouhodobého problému s ramenem. Vřele doporučuji.

Umístění: Rehaland Jiný

Pana Vymyslického mohu jen doporučit. Návštěvy byly vždy velice přínosné a příjemné. Má zájem o pacienta, jeho zdravotní problémy a tyto se snaží aktivně řešit, a tomu přizpůsobuje vhodné cviky i frekvenci návštěv. Komunikace byla velice vstřícná, jak ohledně provedení cviků, tak např. u změn termínů kontrol.

Umístění: Poliklinika Kolbenova +420 775 503 525 nápravné cvičení

Pán Vymyslický je podľa môjho názoru naozaj skúsený fyzioterapeut, ochotný, empatický, so všetkým poradí, vysvetlí a ukáže čo treba cvičiť a ako. Rozhodne odporúčam! :)

Umístění: Poliklinika Kolbenova +420 775 503 525 manuální terapie

S panem Vymyslickým jsem byla naprosto spokojená.. Cviky a vše přizpůsobuje i dennímu životu tak, aby to šlo ruku v ruce s životem pacienta a né , aby to život nabourávalo :) Dokáže vše srozumitelně vysvětlit a řádně pomoci.
Určitě doporučuji!!

Umístění: Poliklinika Kolbenova +420 775 503 525 nápravné cvičení

Péče Mgr. vymyslického měla prakticky okamžitý výsledek. Jednotlivé cviky podrobně vysvětluje a přesvědčivě zdůvodňuje proč je volí. Obvzlášť oceňuji osobní přístup a v neposlední řadě také to, že termíny návštěv stanovuje podle potřeb pacienta. Mohu jen vřele doporučit.

Umístění: Poliklinika Kolbenova +420 775 503 525 diagnostické vyšetření

S panem Vymyslickým jsem naprosto spokojen. Pomohl mi ulevit od bolesti když jsem měl problémy s krční a bederní páteří.
Vybral pro mne vhodné cviky, jejichž provedení jsem v pohodě pochopil a pomáhají mi.
Cením si dobrého plánování návštěv a pohodového osobního přístupu.

Š
Umístění: Poliklinika Kolbenova +420 775 503 525 nápravné cvičení

Pan Vymyslický vyzařuje přirozenou zkušenost a profesionalitu.Vlídný a příjemný přístup.Velká spokojenost.Po třech měsících bolestí mě dal skvěle dohromady.

Děkuji. :)

Umístění: Rehaland manuální terapie

To Whom It May Concern,
Patrik was kind and gentle whilst working on my multiple injuries. His analytical style combined with his natural curiosity makes Patrik a problem focused individual which my trust was easily earned. Additionally, his bed side manner is the exceptional kind.
Patrik is knowledgeable, focused and caring.

Thank you, Scott!

Umístění: Rehaland

Skvělý přístup k pacientovi - proaktivní, odborný a vstřícný nad rámec mých zkušeností s jinými lékaři. Oceňuji zájem o pacienta a pana Vymyslického doporučuji.

Děkuji Vám. :-)

Tel.: +420 775 503 525
E-mail: patrik.vymyslicky@gmail.com

Pomáhám odstranit nepohodlí či bolesti pociťované v různých č...

• fyzioterapeut