Soukromá ordinace praktické lékařky
5. května 71, Milovice

U paní doktorky jsem registrovaná více cca 15 let, vždy se chovala laskavě, profesionálně, nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Její zkušenosti jsou bohaté, snaží se vždy pomoci jak po odborné, tak i po lidské stránce. I sestřička je moc fajn. Nemám jedinou negativní zkušenost a tuto ordinaci mohu jedině doporučit.

Umístění: Soukromá ordinace praktické lékařky Horečka nad 38 stupňů v těhotenství

Bohužel paní doktorka je sice milá, ale pečlivá určitě ne. V těhotenství mi vyletela horečka nad 38 stupňů bez dalších příznaků. Paní doktorka ale neudělala žádné testy, aby zjistila, jestli v těle nemám nějakou infekci/zánět. Byla vztekla a nepříjemná. Nedostala jsem ani neschopenku, abych se aspoň mohla v klidu vylezet doma. Vypoklonkovala mě z ordinace bez jakéhokoliv rozloučení a už brala dalšího pacienta. Následky jakekoliv neléčené nemoci v těhotenství bohužel mohou být fatální pro plod. A proto jsem k lékaři zasla. Jsem na sebe naštvaná, ze jsem aspoň netvrvala na nějakých testech na listeriozu a pod a ohrozila tak své dítě. Ale to vám v tu chvíli nedojde. Od toho je tady lékař, aby věděl, jak postupovat a co vám muže být. Mrzí mě, ze jsem paní doktorku nezměnila už dávno. Žádné z mých potíží nikdy nijak neřešila. Opakované záněty močových cest (každé 2-3 měsíce) řešila pouze dokola predepsanim antibiotik “na slepo”. Na žádná odborná vyšetření mě nikdy neposlala. Na bolesti zad mi nabídla akorat injekci, místo rehabilitací....

Paní doktorka je velice milá, ochotná a vstřícná. Vždy mě velice pečlivě vyšetřila a všechno mi vysvětlila, jako odborník je vynikající, jako člověk také, jsem s ní velice spokojen a take setřička je laskavá a k pacientům se chová velmi hezky.Vřele doporučuji .Pave

Paní doktorka se sestřičkou jsou velmi příjemní lidé a jsem velmi rád, že jsem právě zde zaregistrován...Rozhodně doporučuji!

Velice hodná a profesionální lékařka, jenom doporučují.

p.Doktorka je nejlepší..

Paní doktorka se za posledních pět let hodně zhoršila, její přístup k pacientům je dle momentální nálady, diagnozu píše již ode dveří aniž by pacienta vyšetřila, za sebemenší službu si bere maximální poplatky, aniž by se to na modernizaci ordinace nebo čekárny projevilo. Jak převzala v pětadevadeátým ordinaci a čekárnu, tak je to stále stejné. I technické vybavení pamatuje krále klacka. Je smůla, že zde nemá pořádnou konkurenci.

Tuto lékařku opravdu nedoporučuji, chodím k jinému lékaři, ale byl nemocen a tato paní doktorka ho měla v průběhu jeho absence zastupovat. Skoro mě odmítla vyšetřit, byla protivná, vzteklá a chovala se hrozně. Ještě si stěžovala, že když mi napíše recept, bude platit statisíce. Opravdu hrozné chování od lékaře. Naproto nedoporučuji. Zato slečna setřička je laskavá a k pacientům se chová velmi hezky.

skvělá lékařka, citlivá,pečlivá,vstřícná. Doporučuji.

rodinný lékař