Oxana Tauchenová, praktický lékař Milovice

Oxana Tauchenová

Praktický lékař

21 názorů

Uložit


Adresa

5. května 71, Milovice
Soukromá ordinace praktické lékařky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
21 názorů

V
Umístění: jiné místo Jiný

U paní doktorky jsem registrovaná více cca 15 let, vždy se chovala laskavě, profesionálně, nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Její zkušenosti jsou bohaté, snaží se vždy pomoci jak po odborné, tak i po lidské stránce. I sestřička je moc fajn. Nemám jedinou negativní zkušenost a tuto ordinaci mohu jedině doporučit.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá ordinace praktické lékařky Horečka nad 38 stupňů v těhotenství

Bohužel paní doktorka je sice milá, ale pečlivá určitě ne. V těhotenství mi vyletela horečka nad 38 stupňů bez dalších příznaků. Paní doktorka ale neudělala žádné testy, aby zjistila, jestli v těle nemám nějakou infekci/zánět. Byla vztekla a nepříjemná. Nedostala jsem ani neschopenku, abych se aspoň mohla v klidu vylezet doma. Vypoklonkovala mě z ordinace bez jakéhokoliv rozloučení a už brala dalšího pacienta. Následky jakekoliv neléčené nemoci v těhotenství bohužel mohou být fatální pro plod. A proto jsem k lékaři zasla. Jsem na sebe naštvaná, ze jsem aspoň netvrvala na nějakých testech na listeriozu a pod a ohrozila tak své dítě. Ale to vám v tu chvíli nedojde. Od toho je tady lékař, aby věděl, jak postupovat a co vám muže být. Mrzí mě, ze jsem paní doktorku nezměnila už dávno. Žádné z mých potíží nikdy nijak neřešila. Opakované záněty močových cest (každé 2-3 měsíce) řešila pouze dokola predepsanim antibiotik “na slepo”. Na žádná odborná vyšetření mě nikdy neposlala. Na bolesti zad mi nabídla akorat injekci, místo rehabilitací....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá, ochotná a vstřícná. Vždy mě velice pečlivě vyšetřila a všechno mi vysvětlila, jako odborník je vynikající, jako člověk také, jsem s ní velice spokojen a take setřička je laskavá a k pacientům se chová velmi hezky.Vřele doporučuji .Pave


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka se sestřičkou jsou velmi příjemní lidé a jsem velmi rád, že jsem právě zde zaregistrován...Rozhodně doporučuji!


Velice hodná a profesionální lékařka, jenom doporučují.


p.Doktorka je nejlepší..


Paní doktorka se za posledních pět let hodně zhoršila, její přístup k pacientům je dle momentální nálady, diagnozu píše již ode dveří aniž by pacienta vyšetřila, za sebemenší službu si bere maximální poplatky, aniž by se to na modernizaci ordinace nebo čekárny projevilo. Jak převzala v pětadevadeátým ordinaci a čekárnu, tak je to stále stejné. I technické vybavení pamatuje krále klacka. Je smůla, že zde nemá pořádnou konkurenci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Tuto lékařku opravdu nedoporučuji, chodím k jinému lékaři, ale byl nemocen a tato paní doktorka ho měla v průběhu jeho absence zastupovat. Skoro mě odmítla vyšetřit, byla protivná, vzteklá a chovala se hrozně. Ještě si stěžovala, že když mi napíše recept, bude platit statisíce. Opravdu hrozné chování od lékaře. Naproto nedoporučuji. Zato slečna setřička je laskavá a k pacientům se chová velmi hezky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

skvělá lékařka, citlivá,pečlivá,vstřícná. Doporučuji.


rodinný lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti