Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Jestli tu někdo může napsat takovou pitominu, že byl v KSČ, tak je hňup a mimo mísu. Lékaře hodnotím podle odbornosti a ne kde byl či nebyl! Já MUDr. Hamrlíka pouze chválím.

Znám ho více jak třicet let. Ještě jako sportovního lékaře a léta je mým lékařem. Věřím mu a vážím si ho.

velmi špatný doktor, dříve předseda zv ksč

Pan doktor poskytuje velice kvalitní a komplexní služby a vždy byl velice vstřícný. Jen tak dál

Nejlepší lékař kterého jsem v životě poznala. Ochotný, milý, má přehled a jedná s pacientem jako s člověkem a dovede pochopit a pomoci. Co víc si přát? Já si jen přeji, aby ještě dlouho byl praktickým lékařem.
A.Hofmanová.

No Otta je fajn. Myslím , že bez problémů.

U pana doktora jsem byl již několikrát, když zastupoval moji lékařku.
Přestože nejsem jeho registrovaný pacient, vždy nejdříve si přečte starší nálezy v mé složce, pak se přeptá na případné potíže a vyšetření ukončí prohlídkou. Léky které mi navrhuje vždy vysvětlí jak je užívat a na co vlastně jsou. V jeho vystupování nikdy nebyla nějaká arogance, ale právě naopak jen profesionální a také lidksý přístup k pacientovi. Já jsem byl vždy velmi spokojen.

Ten kdo tvrdí,že je pan doktor arogantní má nejspíš problém sám se sebou a promítá si ho na jiné.Po spoustě let vím,že pan doktor je nejen ochotný,ale i vtipný.Já jsem s ním nadmíru spokojen.

Nemohu nic jiného, než jmenovaného lékaře pochválit. Byl jsem vždy spokojen a ten kdo píše, že je arogantní tak lže.

Velmi arogantní a nepříjemný člověk. Při vyšetření kouká z okna, člověk má pocit, že je průhledný, popřípadě obtěžuje svojí přítomností. Po ročním martiriu, kdy nebyl schopen zjistit příčinu obtíží a bylo mi jasně naznačeno, že si vymýšlím a simuluji, jsem se přehlásila jinam, paní doktorka ochotně provedla nutná vyšetření a nyní jsem opět zdravá a ve formě. Nedoporučuji.