Doporučení otorinolaryngologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Hranice

• „Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a má lidský přístup k pacientovi.

Smetanova 11, Přerov Mapa

• Otorinolaryngolog

„Poprvé jsem navštívila ordinaci MUDr. Kunetky s bolestí v uchu a s uchem zalehlým, byla jsem neskutečně mile překvapena. Jednak pan doktor působí neuvěřitelně uklidňujícím dojmem, úžasný pan doktor ze staré školy, který vše vysvětlí, ukáže, a chová se nesmírně empaticky. I sestra, myslím paní Drábková, byla profesionálem na svém místě. Dokonce mě překvapila tím, že si mě pamatovala z doby před cca 20 lety, kdy jsem chodila do jiné ordinace, kde ona tehdy působila. Ordinaci pana doktora Kunetky mohu jen doporučit a ač je to divné, na kontrolu u něj se budu i těšit. Což je u zánětu středního ucha co říct! Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

• Otorinolaryngolog

„paní doktorka je ůžasná lékařka :) vždycky mi pomůže a poradí, měla sem cistu na záklopce krční a hned mě poslala do nemocnice a já po uzdravění k ní chodím na kontroli. těším se na ní :) Petra Více

Smetanova 11, Přerov Mapa

• Otorinolaryngolog

„Ja i manzel jsme navstivili pana doktora s nasim 6 letym synem.Cekarna narvana k prasknuti, takze slusny dotaz kdo je posledni a cekat az na nas prijde rada,ale...Byli jsme uz davo na rade po 2 hodinovem cekani a stale nas predbihali lidi, takze jsme se zacali branit a doktor nas nevybiravym zpusobem poslal zpet, ze se nemame predbihat!!Mezitim bral jine lidi s tim, ze ti musi do prace, ale to my prece taky!!Byli jsme velmi nemile zaskoceni jeho chovanim.Na meho s cistym srdcem muzu rici velmi slusneho manzela koukal jak na nekoho, kdo se chce predbihat, ale ten mimo tady byl prave doktor.Manzel se dost nastval, ze nez takovyho vola, tak kohokoliv jineho.Pozadala jsem manzela, aby zkousl jeho opravdu velmi neprijemne a sproste chovani a myslel na naseho syna..No, nakonec jsme se dostali na radu..Doktor byl uz v pohode, syn byl u doktora taky v pohode.K synovi byl velmi slusny a to pro me bylo to nejdulezitejsi a ac jsem vedela, ze manzel cedi zubama, tak to vydrzel taky.:-)Po case syna pan doktor operoval-vytrhl synovi mandle, protoze syn stale trpel na rymy a bolesti usi,zacal nedoskychavat atd, takze pan doktor rozhodl trhat a synovi tim velmi pomohl.Od te doby mel syn uz navzdy pokoj a ja jsem panu doktorovi velmi vdecna.Operace probehla skvele a syn rad na pana doktora vzpomina a nic pro me neni dulezitejsiho.:-)Je pravda, ze styl jak se lidi radi v cekarne sme doktor je prisernej, protoze lidi jsou dobri a ti spatni a ti spatni se tam budou drze cpat bez kapky slusnosti a pan doktor uz ve vsech pak vidi darebaky, kteri se predbihaji i presto, ze narazi na slusne lidi, kteri se uz jen brani.Jak rikam, zpusob cekani v cekarne je prisernej presne jak tu vetsina lidi pise..Nicmene pro me je nejdulezitejsi, ze jako doktor je skvelej a to ostatni v sobe zadusim a zkousnu, takze i s dalsim synem za nim velmi rada pujdu..:-) Více

Hranice Mapa

• „Paní doktorka bylo moc milá, ochotná a je opravdu skvělá ve svém oboru. Přijala mě s akutním problémem bez problému. Vřele doporučuji! Více

Osecká 309, Lipník nad Bečvou Mapa

• Otorinolaryngolog

„S touto lékařkou jsem velice spokojena, pocházím z Valašského Meziříčí, ale už přes dvacet let bydlím v Brně, za dobrým doktorem si vždycky raději zajedu i když je "zruky". Milá, lidská a hlavně profík, mohu jen doporučit!!!! Více

J. K. Tyla 418, Valašské Meziříčí Mapa

• „Paní doktorka je sice svéráz a taky záleží na náladě,ale je to ženská na svém místě a pomohla mi už mnohokrát s dětmi.Raději jdu přímo k ní než k pediatrovi.Opravdu výborná! Více

Sídliště Míru 1, Odry Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog

„Super přístup, myslím že odborník ve svém oboru. Změnil jsem doktora po několika špatných zkušenostech a tady jsem zatím spokojený. Za mě mohu doporučit! Více

Zborovská 1245, Hranice Mapa

ORL