Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi přátelským tónem vám povýšeně řekne, co máte a nemáte říkat, aniž byste si stěžovali, vás vyčerpávajícím a otravným způsobem poučí o tom, jak máte být rádi, že jsme v zemi, kde vůbec dostanete lékařskou péči atd. (jeho monolog je téměř nekonečný) a taky zmíní mnoho jiných nesouvisejících témat, která ho štvou, např. dementní matky, politická situace, stereotypy v povolání. Třesou se mu ruce, ale na napsání atb a kapek dostatečné. Již nikdy více, ani na kontrolu. Ani jsme nedostali zprávu o ošetření.

Umístění: Ordinace

Mudr. Ján Jablonský je velice nepříjemný lékař.
Je to typ člověka, který snese buď mlčení(jako souhlas) a nebo výslovný souhlas(ano).
Dialog je pro něj neznámým pojmem, místo toho vede monolog o věcech nesouvisejících s tématem.

Z mých 3 návštěv u něj jsem dále odpozoroval, že:
1-má třes rukou
2-má problém s inkontinencí
3-občas používá nesmyslná slovní spojení (cituji: "hodíme prací prášek do mikrovlnky"), aniž by si toto uvědomil.

Nejsem erudován v medicíně, ale tato 3 zjištění spolu s popudlivým chováním pana doktora mohou naznačovat nějakou rozvíjející se chorobu.

Shrnuto-po osobní ani profesní stránce nevyhovující, a to jsem byl trpělivý a vydržel 3 návštěvy než mi došlo, že to nikam nevede a šel jinam.

Druhý otorinolaryngolog mi sdělil, že léčba od pana Jablonského byla chybně určená a potvrdil tímto mou negativní zkušenost.

Ja i manzel jsme navstivili pana doktora s nasim 6 letym synem.Cekarna narvana k prasknuti, takze slusny dotaz kdo je posledni a cekat az na nas prijde rada,ale...Byli jsme uz davo na rade po 2 hodinovem cekani a stale nas predbihali lidi, takze jsme se zacali branit a doktor nas nevybiravym zpusobem poslal zpet, ze se nemame predbihat!!Mezitim bral jine lidi s tim, ze ti musi do prace, ale to my prece taky!!Byli jsme velmi nemile zaskoceni jeho chovanim.Na meho s cistym srdcem muzu rici velmi slusneho manzela koukal jak na nekoho, kdo se chce predbihat, ale ten mimo tady byl prave doktor.Manzel se dost nastval, ze nez takovyho vola, tak kohokoliv jineho.Pozadala jsem manzela, aby zkousl jeho opravdu velmi neprijemne a sproste chovani a myslel na naseho syna..No, nakonec jsme se dostali na radu..Doktor byl uz v pohode, syn byl u doktora taky v pohode.K synovi byl velmi slusny a to pro me bylo to nejdulezitejsi a ac jsem vedela, ze manzel cedi zubama, tak to vydrzel taky.:-)Po case syna pan doktor operoval-vytrhl synovi mandle, protoze syn stale trpel na rymy a bolesti usi,zacal nedoskychavat atd, takze pan doktor rozhodl trhat a synovi tim velmi pomohl.Od te doby mel syn uz navzdy pokoj a ja jsem panu doktorovi velmi vdecna.Operace probehla skvele a syn rad na pana doktora vzpomina a nic pro me neni dulezitejsiho.:-)Je pravda, ze styl jak se lidi radi v cekarne sme doktor je prisernej, protoze lidi jsou dobri a ti spatni a ti spatni se tam budou drze cpat bez kapky slusnosti a pan doktor uz ve vsech pak vidi darebaky, kteri se predbihaji i presto, ze narazi na slusne lidi, kteri se uz jen brani.Jak rikam, zpusob cekani v cekarne je prisernej presne jak tu vetsina lidi pise..Nicmene pro me je nejdulezitejsi, ze jako doktor je skvelej a to ostatni v sobe zadusim a zkousnu, takze i s dalsim synem za nim velmi rada pujdu..:-)

Y

Dobrý den, s negativními zkušenostmi souhlasím. V čekárně pacient (i s malým dítětem) čeká běžně 2 hod. i více. Jelikož dítě po propíchnutí uší se další návštěvy u lékaře obává, každá minuta se zdá být x-krát delší. Pan doktor sice působí na malé děti jako autorita a někdy se snaží být i kamarád, avšak s bojácivým dítětem pracovat neumí. Maminkám radí (několikrát během návštěvy) jak se mají k dítěti chovat a jak jej mají neustále chválit, avšak on po dítěti které má z vyšetření obavy řve a staví do latě i rodiče. Naposledy mi řekl, když jsem se na další kontrolu chtěla objednat na určitý čas (abych s dítětem neabsolvovala znovu to dlouhé čekání), že on neobjednává a pokud se chci objednat, tak ať si najdu jiného lékaře. V ordinaci (když se malý na jeho "kosmonautickém křesle" bál sedět) na nás řval: "A VEN! Na mě čekají i jiní pacienti, kteří spolupracovat budou rádi" (už bylo před koncem ordinační doby). Při vstupu do ordinace však člověka vítá s úsměvem a vždy nějakou historkou. Už jsme si jiného lékaře našli!!!

Nedoporučuji. Stačila mi jediná návštěva a zjistila jsem, že tento lékař je velice arogantní, pacienty uráží, chová se k nim jako nadčlověk a místo nemoci řeší věci ze soukromí pacienta! Kdyby byl jediný lékař v jeho specializaci v celé republice, raději navštívím šarlatány!

Před cca 10 lety mne operoval p.Dr.Jablonský v Hranicích. Dnes jsem dohledával na webu zda stále působí v Hranicích, protože uvažuji o dalším zákroku a při hledání jsem narazil na tento web a hodnocení na něm. Připojuji se tedy k hodnocení:
Jsem rád nejen za to, že je pan doktor Jablonský stále v Hranické nemocnici, ale také že mu po letech můžu touto formou poděkovat za velmi profesionální a vstřícný přístup.
Někdo zde napsal toto: "návštěvu v ordinaci si odtrpíte přinejmenším decentními urážkami". K tomu bych chtěl poznamenat: S obdobným hodnocením různých lékařů jsem se setkal již vícekrát a od různých lidí. Vždy jsem ale dospěl k závěru, že problém nebyl na straně lékaře, ale pacienta, kterému prostě "nevoněly" připomínky lékaře k nevhodnému životnímu stylu, nebo některým konkrétním chybám, kterých se pacient dopouštěl a které měly vliv na jeho zdravotní stav. Osobně jsem vděčný každému lékaři za to, že mi sdělí i nepříjemné skutečnosti, které se týkají mého přístupu, protože lékař a pacient by měli být partnery, kteří se oboustranně snaží dobrat co nejlepšího výsledku. Přístup pacienta typu: "Tady mne máte doktore, dejte mne dohromady, od toho tu jste a víc mne nezajímá" je velmi slušně řečeno - nezodpovědný.
Rozepsal jsem se více právě proto, že jsem si před lety od p. doktora Jablonského vyslechl jeho opatrně vyřčený názor, na jednu z možných příčin mého problému, který by mne (pokud bych byl sebestředný idiot) mohl velmi urazit. Já jsem mu ale každopádně velmi vděčný, prostě proto, že zariskoval a řekl mi něco co nemusel a co pro mne nebylo příjemné. O co méně to bylo příjemné, o to více na tom ale bylo pravdy. A já si tyto hořké kapky budu pamatovat po celý zbytek života a ještě více si od té doby vážím každého "nakopnutí" jakéhokoli lékaře do mého zadku, které mi otevře oči.

Po přečtení některých komentářů jsem měla trochu obavu k panu doktorovi jít. Jenže v Hranicích jaksi není moc na výběr. Nakonec jsem byla velmi mile překvapena. Pan doktor byl příjemný, milý, všechno vysvětlil.
Jak tu někdo píše, že moc mluví, já bych to spíš nazvala, že je komunikativní a spíš to bylo příjemné, než když někteří doktoři mlčí a sotva odpoví na nějakou otázku. Na nikoho nenadával, nikoho neurážel, nezesměšňoval...

Pokud je v čekárně hodně lidí asi není problém se zeptat kdo přišel poslední a pohlídat si pouze aby se nepředběhl někdo, kdo přišel za vámi. V tom problém nevidím.

Vůbec se mi nelíbí systém v čekárně - protože pan doktor si rád pokecá o věcech mimo téma, je tam milión lidí, kteří si nemají šanci zapatovat tolik lidí, co jsou před nima. Někteří toho samozdřejmě zneužívají a snaží se nacpat do ordinace. Ostatní se pak díky tomu řadí před dveře, odkud je následně doktor nebo sestra vyhazují zpět si sednout, takže tam pak sedíte několik hodin.
Pan doktor pak s vámi rozebírá např. vaše povolání, stěžuje si na lidi, jací jsou to bl.ci anebo háže špínu na lékaře - především ty alternativní. - To je zkušenost nejen mě, ale i dalších mých známých.
Když ale tohle všechno zkousnete, nakonec se vám dostane vcelku kvalitní odborné péče.
Jinak názor pode mnou, že doporučuje drahou nemocniční lékárnu mohu taky potvrdit.

S panem doktorem jsem velmi spokojen. Dceru ošetřuje od tří let. Díky jeho odbornému zásahu nepřišla o sluch při špatné lečbě. Má pěkný kamarádský přístup k dětem.

Profesionální přístup, důkladně vyšetřil mě i dceru a podle toho doporučil léčbu. Dle mého názoru se snažil nic nezanedbat, byl přátelský a lidský. Doporučuji