ORL
Zborovská 1245, Hranice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL Jiný

Tento lékař je necitlivý, neurvalý a nevychovaný! V našem případě měl jím provedený banální zákrok fatální následky. Jeho chování k pacientovi ve vysokém věku nás dlouho mrzelo. Doporučuji se mu pokud možno vyhnout!

Umístění: ORL Jiný

Strašné chování k pacientům. Je hrubý, neempatický, nic pořádně nevysvětlil. Nikomu bych jej nedoporučil. Napsal hromadu prášků a nic k nim nevysvětlil. Naposledy co jsem byl u tohoto pana doktora. Pokud máte možnost, běžte jinam.

Umístění: ORL ušní vyšetření

Dnes jsem navštívila Dr Jelínka v Hranicích, byl při pondělku velmi nepříjemný.Šla jsem na vyšetření s krkem a při ukončení vyšetření,jsem se zeptala zda by mi nemohl vyšetřit i sluch,že špatně slyším.Vzal zprávu, co mezitím vytisk roztrhl ji a hodil do koše a křičel,že je to tam jak u blbečků na dvorečku.Jeho reakce mě zaskočila,nebo nejsem člověk co chodí po doktorech.Zavolal sestru a ta mi vyšetření udělala,na doktora má velice neslušné chování až to hraničí s nevychováním.Když ho tato práce nebaví,nemusí ji dělat.Musela jsem se mu omluvit,že jsem to neřekla hned jak jsem přišla do ordinace,ale až po vyšetření krku.Nesouhlasím s jeho přístupem,má se chovat jak profesionální lékař a né dle nálady jak se vyspí.

Pan doktor se chová tak, jako by ho pacient obtěžoval, jeho chování bylo pro mě urážlivé. Byla jsem u něj poprvé a naposledy. Nekomunikuje, je hrubý a arogantní, s horším chováním jsem se u lékaře ještě nesetkala, proto jsem také uprostřed vyšetření odešla. Myslím si, že toto není lékař na svém místě a kdyby se tímto způsobem choval k pacientům například v Německu, okamžitě ho z jeho místa vyhodí .

Super přístup, myslím že odborník ve svém oboru. Změnil jsem doktora po několika špatných zkušenostech a tady jsem zatím spokojený. Za mě mohu doporučit!

S panem doktorem jsem spokojená. Zatím jsem neměla žádný problém. Doporučila jsem jej i několika svým známým a pana doktora si také chválili.

Přístup k pacientovi (malé 4-leté dítě) byl zarážející. Nekomunikoval, nevysvětloval, když dítě plakalo, reagoval velmi hrubě. Choval se, jako bychom ho otravovali. Není to jen má zkušenost.
Možná je odborník, ale svým přístupem mě velice zklamal. Nedoporučuji.

Pan doktor zásadně neumí komunikovat s pacientem, pro mě to není odborník, pacient je pro něj jen další bodík.