Ord. praktického lékaře stomatologa
Písečná 5285, Chomutov

K paní doktorce chodím od svého dětství a nemůžu si v ničem stěžovat, vždy na mě byla velmi hodná a prováděla perfektní práci. Dnes již chodím na kontroly i se synem školkového věku, a je stále ochotná a milá jak na mě, tak i na syna. Nemohu si stěžovat na výkon její práce, odvádí ji velmi profesionálně.

K paní doktorce chodím 15 let, jsem s ní velice spokojená, hlavně s její profesní stránkou. Ordinace výborně vybavena, ošetření profesinální. Já si na ni ráda v čekárně počkám.

ochotná a vstříctná a řeší problémy rychle a kvalitně.

Jsem rád,že jsem si našel jiného zubaře.

po několika letech u této doktorky musím uznat že jsem nespokojen a jsem rád že jsem už někde jinde =). Čekání několik hodin na obyčejnou prohlídku není opravdu nic pro mě a nebyla zrovna moc příjemná. Byla tam celá moje rodina ale postupně jsme každý utekli někam jinam ...

MUDr. Polednová je odbornice na svém místě, má skvěle vybavenou ordinaci všemi vymoženostmi moderní stomatologie, které nikdy neváhá využít. Chodíme k ní celá rodina a podle vlastních zkušeností musím říct, že nás vždy léčí poctivě až do doby, kdy je s výsledkem spokojená, aspoň v rámci možností. S velmi milou sestřičkou se skvěle doplňují.

Skutečný odborník, který dokáže zachránit zub, který by jiný okamžitě odepsal. Vždy vstřícná, ochotná pacientovi pomoc bez ohledu na čas. Je to lékařka, která neustále pracuje na své odbornosti a veškeré peníze věnuje na vybavení ordinace pro své pacienty.

S přístupem i s ošetřením jsem byla vždy nadmíru spokojena.
Přeji paní doktorce i její milé sestřičce zdraví, aby mi obě "vydržely" a já nemusela hledat jinou ordinaci.

Bohužel také nemohu sohlasit s panem Hálou.K pané doktorce jsem chodila řadu let.A velmi nerada už jako dítě.Přístup paní doktorky k dětem bych nepřála nikomu.Jak píšete,že má paní doktorka plno,tak to jistě chápu.Ale aby mě nechala i po předchozí domluvě čekat přes dvě hodiny v čekárně,Tak to je fakt síla.A to paní doktorka měla objednané pacienty jen na kontroli a mě řekla,že když si chvíli počkám,tak to není problém.O tom,že paní doktorka není vůbec něžná se ani raději rozepisovat nebudu.Moje matka měla kvůli špatnému zásahu dvakrát pořádný zánět.Už pomalu 6let chodím k jiné zubařce a toto se mi nikdy nestalo.A to má čekárnu pořád narvanou pacientama,dokonce i od mé bývalé paní doktorky.To už o něčem svědčí.....

Nesouhlasím s názorem Veroniky. To, že nechá čekat neobjednaného pacienta i několik hodin je převedvším naplněností ordinace, nikoliv tím, že by paní doktorka nechtěla. Jak jistě víte, tak všechny stomatologické ordinace praskají ve šveh a tak je toho na ně moc. Zvláště když mají ještě vtěsnat mezi naplněnou ordinační dobu neobjednané pacienty.