Praktický lékař pro dospělé
F. Stupky 10, Olomouc

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan doktor má velmi příjemné a profesionální vystupování, ale tím to bohužel končí. Pacienta ukonejší, napíše tabletky od bolesti a pošle domů. Po té co u mne zaměnil už druhou závažnou diagnózu (zánět žaludku, který jiný lékař rozpoznal okamžitě) za psychosomatické obtíže a zablokovanou páteř, jsem od něj z důvodu ztráty důvěry odešel. Na to konto mne mému novému lékaři zapřel (prý mne nikdy neměl v péči - a to jsem u něj byl přes 12 let) a ztratil nebo skartoval moji dokumentaci. Osobně nedoporučuji a stáhl jsem od něj i svou partnerku. Mrzí mne, že musím napsat špatné hodnocení, ale pokud to varuje byť jediného pacienta od slepé důvěry v bagatelní diagnózu, účel byl splněn. Zdraví máme jen jedno.

Na pana doktora nedám dopustit. Vždy mi pomohl, vyšel vstříc. Jeho "nová" sestra (schválně slovo nová mám v uvozovkách, protože už je tam taky nějaký čas) je skvělá osoba. Vždy mi zpříjemní čekání, než mohu do ordinace. Zasmějeme se spolu.
Pro mě je to pan Doktor s velkým D.

Přeji pěkný den, Iveta J.

Pana doktora bych nevymenila ani za nic.Je velice prijemny,hodny a vzdy vstricny.To same plati i o nove radove sestricce.Vsem doporucuji.

Pan doktor je velice příjemný, vstřícný, s lidským přístupem. Jak lékaře nemusím, tady se cítím vždy příjemně!Skvělá je i sestřička, se kterou jsem se zatím vždy nasmála! Mohu jen a jen doporučit!!

Spolehlivý důvěryhodný doktor. Sestřička mi dříve naháněla trochu strach, ale už se jí dávno nebojím, není čeho.

Doktor mi při mých problémech pomohl ač byly nemalé.A co se týče sestry je možná ze staré školy,ale to je dobře protože tyhle sestry mají k pacientům normální přístup.Pokud se práce pana doktora někomu nelíbí(myslím tím ty nepodepsaná ignorantská hovada)nikdo jim nebrání aby šli třeba do m MOJE ORDINACE a vychutnali si tu pravou léčbu.V.V

rozhodně je p.Svitavský v horních stupních žebříčků hodnocení, zkuste to jinde a budete litovat že jste odešli od Mudr Svitavského. Takže nebojete se sestry ona nikomu hlavu neukousla , a pan Dr je perfekt.

Na tohoto lékaře mám jen špatné vzpomínky a jsem nesmírně rád, že jsem od něj odešel..Mou bolest v krku, kdy jsem nemohl ani polknout, mi určil od stolu jako angínu a poslal mě domů, aniž by se nějak víc zajímal. Den poté jsem šel do FN, kde si mě okamžitě nechali na operaci kvůli velkému zánětu. O jeho zdravotní sestře ani nemluvím. Člověk měl pomalu strach se na cokoliv zeptat.

Doporučuji, je to opravdový rodinný lékař staré školy.