Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zdeňka Chalabaly 3041/2 Ostrava- Bělský Les, Ostrava
Mddr.Ondřej Vicher

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Mddr.Ondřej Vicher Jiný

Perfektní a profesionální přístup pana doktora
Naprosto bezbolestné trhání zubů před plánovanou implantací.Příjemné prostředí i atmosféra. Všem doporučuji.

M
Umístění: Mddr.Ondřej Vicher Jiný

Pan doktor I sestřička,výborní specialisté..perfektní přístup,empatie a hlavně ví,co dělají!Vybrala jsem si pana doktora,jelikož můj chrup byl již v dezolátním stavu,vše mi vysvětlil,naplánoval..
Extrakce celého horního patra nebyla absolutně bolestivá,vše proběhlo hladce..dnes mi byla předána náhradní protézka horního patra..dokonalé!..asi hodinu mi trvalo šišlání,večer naprostá pohoda a krásný úsměv,který jsem nikdy nezažila,jelikož jsem měla strach jít k zubaři,tehdy,jako dítě to bylo peklo..nyní jsem se vždy těšila!no,shrnuto a podtrženo..
PAN DOKTOR..je opravdu specialista a umí!!
Je nejen hezký..ale příjemný,mladý a rozumí tomu,co dělá!
Všem DOPORUČUJI!!!
Já moc děkuji a jsem ráda,že jste...

M
Umístění: Mddr.Ondřej Vicher Jiný

Pane doktore, sestřičko děkuji. Přístup k pacientovi, neformální příjemné prostředí, komunikace, zájem o pacienta, tak by dle mého názoru mělo vypadat zdravotnictví v roce 2020. Vaše klinika a tým působí maximálně profesionálně, což asociuje důvěru a klid, že je člověk v dobrých rukou. Good job “PANE” doktore a sestřičko. Respekt a úcta.

P
Ověřeny pacient

Pan doktor je hlavne taky implantolog. Prisel jsem o stoličky v horní čelisti.I pri nedostatku kosti provedl zákrok. Doplnil kost a zavedl dva implantaty. Vse proběhlo bezbolestne a bez komplikaci.Nyni mam zhotovené korunky a vse je v naprostém poradku. Jako odborníka mohu jen doporučit.

T
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost.Profesionalni a precizní práce se kterou jsem se ještě u žádného jiného stomatologa nesetkal.Mohu jen doporučit!

E
Ověřeny pacient

Naprostá nespokojenost! Po asi dvou letech mi došla trpělivost. Nejenom přemrštěné ceny (člověk nechal za jednu kontrolu půl výplaty v jeho šuplíku), ale je fakt s podivem, když vás nic nebolí a na kontrole vám pan zubař najde 5 kazů, které jsou ještě navíc všechny "strašně hluboké" a je nutné použt dražší plombu a kdesi cosi, v tom nejhorším případě umrtvení. Dosud mám s jeho plombami/umrtvenými zuby problémy. Nová zubařka musela převrtávat "zánovní" plomby, nad jeho zákroky ji zůstaval rozum stát. Navíc si účtuje za "bílé" plomby, které nejsou fotokompozitní, ale jde o pouhý obarvený materiál. Jsem rád, že jsem si nakonec našel kvalitní zubařku. Toto není kvalitní lékař, nikdy bych už k němu nešel.

A
Ověřeny pacient

Byla jsem v minulosti s p. zubarem velice spokojena, ale po roční kontrole jsem byla hluboce zklamaná. Údajně 5 kazů plus vytržení dvou osmiček ( prý jsou k ničemu), dentální hygiena 1 hod za 1000 Kč a cena celkem 6 tisíc Kč... Nemá na výběr ani amalganové plomby, což by správně měl mít každý zubař, protože kdo v dnešní době si může dovolit opravu za tolik peněz? U jiné zubařky mi byly zjištěné jen dva kazy, které mi pan zubař zaplomboval rok a půl zpět za tisíc korun a najednou byli oba prasklé po kontrole, plus dvě osmičky, které mi zamblombudeje nová zubařka a nedoporučuje mi vytržení, pokud nejsou bolesti nebo nejsou zuby úplně zhnilé a nedá se s nimi již dále nic dělat...z důvodu rozjetí ostatních zubů. Výběr amalgán i bílá plomba za 300 a dentální hygiena 1 hod za 500 Kč. Úplně jiný přístup. Myslím si, že se pan Zubař snaží na lidech jen vydělat a nejsem první případ, takže abyste věděli, jak to s p. zubařem je.

J
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem nadmíru spokojen - naprosto profesionální služby ať už jde o kosmetiku, hygienu či čištění kanálků. Vždy absolutně bez bolesti, ve srovnání s předchozími zubními lékaři naprosto odlišný a sympatický přístup. Mohu jen doporučit!

T
Ověřeny pacient

K tomuto lékaři chodí celá moje rodina, děti (7 a 9 let) a my s manželem. S péčí jsme velmi spokojeni. Pan doktor je velmi příjemný a i moje děti k němu chodí beze strachu. Ošetření je bezbolestné (pár zákroků už za sebou mám, tak mohu porovnat). Moderní vybavení. Cena za vyšetření je vyšší než je běžné, ale péče je opravdu špičková.

S
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem nadmíru spokojená. Už při první návštěvě jsem poznala, že zastává moderních postupů, implantuje, dělá si sám chirurgii atd., navíc byl velmi ochotný, milý a vše mi vysvětlil. Oceňuji, že sídlí v moderní klinice, kde má příjemně zařízenou čekárnu i ordinaci.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 62 roků a uvažuji o implantátech v horní čelisti, nosím snímací protézu, která mi nesedí. Prosím o informaci, zda by bylo možné implantáty, když jsem kuřák, přibližnou jejich cenu a zda se můžu u Vás objednat.
Děkuji za podání zprávy.

Dobrý den. Můžete se objednat na konzultaci.

MDDr. Ondřej Vicher

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti