Zubisko stomatologie
Joklova 102/18, Vyškov

Už od malého dítěte jsem snil o lékařském povolání, o tom jak budu tišit bolest, operovat těžce nemocné a vracet jim dávno ztracený úsměv. Nakonec jse...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubisko stomatologie Jiný

Díky tomu,že jsem o svůj chrup nedbal. Moje zuby vypadaly jak po vybuchnutí granátů. Díky naprosto profesionálnímu přístupu stomatologů mě znovu svitla naděje na život bez bolesti. Je to běh na dlouhoů trať,ale věřím že to se Zubiskem zvládnem.

Umístění: Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka Jiný

Pan doktor i sestřička jsou úžasní. Po roce usilovné práce mám konečně úsměv, za který se nestydím . Moc vám děkuji, ze jste mi dokázali takto zlepšit život Jste úžasní

Umístění: Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka Jiný

U pana doktora jsem v péči zhruba 6 let. Bohužel nespadám do sorty bezproblémových pacientů, tak se mnou měl pan doktor spoustu práce (re-endodoncie, zubní váčky, ošetrení zastaralých vyplni atd). Předtím jsem obešla několik zubních ordinací a musím říct, že na lepšího zubaře jsem jinde nenarazila. Pan doktor je naprosto precizní, vstřícný a postup navrhované péče dopodrobna vysvětlí. Nestalo se mi, že by se problém s ošetřovaným zubem vrátil. I samotné preventivní prohlídky probíhají velmi důkladně. Za mě tedy naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

Denisa Krychtalkova

Po doporučení kamaráda jsem zde byl se spodní 6, kde bylo nutné vyčistit a zaplnit kanálky. Zpočátku mne vyděsila cena, která však byla vzhledem ke zcela precizně odvedené, neuspěchané práci a později i zjištěným cenám u konkurence spíše nízká, což jsem v tu chvíli netušil. Ošetření proběhlo ve třech návštěvách a ani po jedné se neobjevil žádný problém, nepotřeboval jsem ani tabletku na bolest. Pár dní po dokončení už jsem ani nepoznal, který zub to přesně byl - i výplň je pocitově k nerozeznání od původního povrchu. Opravdu špičková práce, jakou jsem nikde jinde nepoznal. Vše ostatní v pořádku, komunikace i celkový přístup k pacientovi bez chyby. O měsíc později jsem byl u mého původního stomatologa, který daný zub zrentgenoval a několikrát téměř překvapeně konstatoval, že tak dokonale vyplněné kanálky nevídá často. Chystám se objednat na vstupní prohlídku a pokud nebudu muset, nikam jinam už nejspíš nepůjdu. Děkuji!

Jedním slovem - skvělý. Vše je již výše popsáno a musel bych se opakovat, platí to 100%.
Jiří (3. května 2016)

Pan doktor Ondřej Přikryl je velice příjemný, pečlivý lékař stomatolog a především odborník na svém místě. S jeho péčí jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit.

Pana doktora velmi moc chválím a jen a jen doporučuji. Bohužel ještě patřím mezi ty, kteří mají ze zubařů obavy a jejich ordinaci vidí spíše jako mučírnu než ordinaci. K panu doktoru mě dovedla delší bolest zubů - nakonec se musela trhat osmička. Když viděl mé zděšení, zavolal i druhého stomatologa, který má zkušenosti i s chirurgií, takže jsem se cítila lépe, že je kolem mě více odborníků. Trhání nakonec proběhlo úplně bez problémů a zákrok byl bezbolestný. Při další prohlídce mě vůbec nekritizival za zanedbanou péči o chrup (u zubaře jsem nebyla cca 4 roky). Velká obava z vrtání se změnilo v docela příjemné, až jsem u toho měla chuť i spát. Pan doktor se neustálá ptá, zdali je vše v pořádku; sestřička je taky velmi příjemná. Při čištění kanálků se snažil co nejvíce minimalizovat bolest - takže to nebylo až tak bolestivé, a následující den mě kontaktoval, jestli je vše v pořádku. Pan doktor je naprosto úžasný, v ordinaci se cítím vždy příjemně. Jsem velmi ráda, že jsem ho poznala a že jsem se setkala s lepším přístupem zubaře a všem ho opravdu DOPORUČUJI!!! :-) ... Markéta

S klidným svědomím mohu pana doktora Příkryla doporučit. Pan doktor má příjemné vystupování, před zákrokem vše vysvětlí a výhodou je, že pracuje bezbolestně.

Pan doktor Přikryl je velmi šikovný zubní lékař. Mohu ho vám všem jen vřele doporučit. Profesionalita, vstřícnost a dobrá nálada pana doktora je jistotou.

S panem doktorem jsem byla velmi spokojena. Byl velmi milý a vstřícný, celý postup ošetření mi vysvětlil. Ošetření proběhlo bezbolestně. Zubařů jsem se nikdy nebála, ale k panu doktorovi člověk chodí rád.