Joklova 102/18, Vyškov
Zubisko stomatologie

Už od malého dítěte jsem snil o lékařském povolání, o tom jak budu tišit bolest, operovat těžce nemocné a vracet jim dávno ztracený úsměv. Nakonec jse...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka Jiný

Pan doktor i sestřička jsou úžasní. Po roce usilovné práce mám konečně úsměv, za který se nestydím . Moc vám děkuji, ze jste mi dokázali takto zlepšit život Jste úžasní

Umístění: Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka Jiný

U pana doktora jsem v péči zhruba 6 let. Bohužel nespadám do sorty bezproblémových pacientů, tak se mnou měl pan doktor spoustu práce (re-endodoncie, zubní váčky, ošetrení zastaralých vyplni atd). Předtím jsem obešla několik zubních ordinací a musím říct, že na lepšího zubaře jsem jinde nenarazila. Pan doktor je naprosto precizní, vstřícný a postup navrhované péče dopodrobna vysvětlí. Nestalo se mi, že by se problém s ošetřovaným zubem vrátil. I samotné preventivní prohlídky probíhají velmi důkladně. Za mě tedy naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

Denisa Krychtalkova

Po doporučení kamaráda jsem zde byl se spodní 6, kde bylo nutné vyčistit a zaplnit kanálky. Zpočátku mne vyděsila cena, která však byla vzhledem ke zcela precizně odvedené, neuspěchané práci a později i zjištěným cenám u konkurence spíše nízká, což jsem v tu chvíli netušil. Ošetření proběhlo ve třech návštěvách a ani po jedné se neobjevil žádný problém, nepotřeboval jsem ani tabletku na bolest. Pár dní po dokončení už jsem ani nepoznal, který zub to přesně byl - i výplň je pocitově k nerozeznání od původního povrchu. Opravdu špičková práce, jakou jsem nikde jinde nepoznal. Vše ostatní v pořádku, komunikace i celkový přístup k pacientovi bez chyby. O měsíc později jsem byl u mého původního stomatologa, který daný zub zrentgenoval a několikrát téměř překvapeně konstatoval, že tak dokonale vyplněné kanálky nevídá často. Chystám se objednat na vstupní prohlídku a pokud nebudu muset, nikam jinam už nejspíš nepůjdu. Děkuji!

Jedním slovem - skvělý. Vše je již výše popsáno a musel bych se opakovat, platí to 100%.
Jiří (3. května 2016)

Pan doktor Ondřej Přikryl je velice příjemný, pečlivý lékař stomatolog a především odborník na svém místě. S jeho péčí jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit.

Pana doktora velmi moc chválím a jen a jen doporučuji. Bohužel ještě patřím mezi ty, kteří mají ze zubařů obavy a jejich ordinaci vidí spíše jako mučírnu než ordinaci. K panu doktoru mě dovedla delší bolest zubů - nakonec se musela trhat osmička. Když viděl mé zděšení, zavolal i druhého stomatologa, který má zkušenosti i s chirurgií, takže jsem se cítila lépe, že je kolem mě více odborníků. Trhání nakonec proběhlo úplně bez problémů a zákrok byl bezbolestný. Při další prohlídce mě vůbec nekritizival za zanedbanou péči o chrup (u zubaře jsem nebyla cca 4 roky). Velká obava z vrtání se změnilo v docela příjemné, až jsem u toho měla chuť i spát. Pan doktor se neustálá ptá, zdali je vše v pořádku; sestřička je taky velmi příjemná. Při čištění kanálků se snažil co nejvíce minimalizovat bolest - takže to nebylo až tak bolestivé, a následující den mě kontaktoval, jestli je vše v pořádku. Pan doktor je naprosto úžasný, v ordinaci se cítím vždy příjemně. Jsem velmi ráda, že jsem ho poznala a že jsem se setkala s lepším přístupem zubaře a všem ho opravdu DOPORUČUJI!!! :-) ... Markéta

S klidným svědomím mohu pana doktora Příkryla doporučit. Pan doktor má příjemné vystupování, před zákrokem vše vysvětlí a výhodou je, že pracuje bezbolestně.

Pan doktor Přikryl je velmi šikovný zubní lékař. Mohu ho vám všem jen vřele doporučit. Profesionalita, vstřícnost a dobrá nálada pana doktora je jistotou.

S panem doktorem jsem byla velmi spokojena. Byl velmi milý a vstřícný, celý postup ošetření mi vysvětlil. Ošetření proběhlo bezbolestně. Zubařů jsem se nikdy nebála, ale k panu doktorovi člověk chodí rád.

• zubní lékař - stomatolog