Praktický zubní lékař
Komenského náměstí 370, Kroměříž

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Má bývalá zubařka mi pontentovala všechny zuby a veškeré zákroky prováděla bez umrtvení a já se začal bát chodit k zubaři. Pan Dr. Debef mi byl doporučen přítelkyní i její rodinou, tak jsem pana doktora vyzkoušel a musím říct, že jsem neprohloupil! Nejlepší zubař! Již nemám strach. Velice příjemný zubař, který vždy hledá to nejlepší řešení mého problému. Mohu jen doporučit!

Velmi dobrý zubař. Chodí k němu všichni z rodiny. Vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Určitě doporučuji.

Velmi dobrý lékař, odborník na svém místě, vždy ochotný dovede poradit, moje rodina k němu dochází již víc jak 10 let jen , aby takových lékařů bylo víc děkuji za jeho péči.

Velký odborník, milý a vstřícný člověk. Ať jdete k panu zubaři s jakýmkoliv problémem, vůbec se nemusíte bát. Hned jak vstoupíte do ordinace, opadne z vás veškerý stres. Navštěvuji ho již 5 let a pokud hledáte v Kroměříži zubaře, kterému můžete věřit, že mu na vašich zubech záleží, pak jednoznačně doporučuji pana MUDr. Debefa.

K dr. Debefovi chodí celá naše rodina. Ani naše děti nikdy neměly s návštěvou u něj strach. Vřele doporučujeme! Péče příkladná! Příjemný, ochotný. Možno jen doporučit!

Nejlepší zubař, dokázal si získat i mého bratra, který před tím měl ze zubařů šílený strach a dokonce předtím už 15 let nebyl u zubaře :-D

Nejlepší doktor co znám chodí k němu celá má rodina a náš 3letý syn ho má moc rád.

Ondra je jednička!

velmi dobrý

Pocit jistoty, že ví co dělá, vysvětlí možnosti a dá vybrat z možných postupů, nabídne a udělá znecitlivění, i obyčejná plomba vydrží desetiletí.
nn