Ondřej  Břenek, zubař Jablonec nad Nisou

MDDr. Ondřej Břenek

Zubař

8 názorů

Uložit


Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Ještědská 636/61, Liberec
Zubařská ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Umístění: Zubařská ordinace Jiný

U předešlé paní zubařky pro mne bylo každé vyšetření utrpením. Po přechodu k panu Břenkovi se toto naprosto změnilo a párkrát jsem se nachytal, že jsem se k zubaři skoro těšil. Pan Břenek je profesionál na svém místě a nedám na něj dopustit!


V
Ověřeny pacient
Umístění: Zubařská ordinace Doporučení

Můj bývalý zubní lékař, kterého jsem navštěvoval s rodiči už od malička, mě velice zklamal a každá návštěva, buď plánovaná nebo neplánovaná, byla očistec a celý den ve stresu zda to bude bolet či ne a co si zase vyslechnu. Neodborná oprava zubů a zastaralé technické vybavení a znalosti lékaře. Na doporučení jsem navštívil p. Břenka, který mi při vstupní kontrole zjistil neodborné opravy zubů. Ne jen, že mi p. Břenek dal do pořádku to co bylo špatně, ale hlavně mi dal to, že se již nebojím návštěvy zubního lékaře. Vybavení jeho ordinace a jeho znalosti jsou na špičce a chování velmi příjemné až přátelské.


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Bolesti zubu moudrosti

Dobrý den,dnes(6.4.19)jsem s dcerou na zubni pohotovost v KN Liberec potkala tohoto zubniho lekare a musim rici, ze jsem byla pristupem a osetrenim dcery velice spokojena, lekar na svem miste,vrele vsem doporucuji, moc dekuji panu doktorovi i sestricce, ktera s nim na pohotovosti slouzila.Bila L.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Zubařská ordinace zubní ošetření

Dobrý den, i já jsem vyzkoušela za svůj život mnoho zubařů, pocházím totiž z dob, kdy se chodilo k zubaři hromadně se školou a vrtalo se do každého fleku. Mít stálého zubaře byl luxus a z každé návštěvy jsme si odnášeli alespoň jednu novou plombičku. Ani v dospělosti jsem neměla na trvanlivost zubních výkonů štěstí, až nyní. Musím říct, že pan doktor Břenek splnil má očekávání. Je pečlivý, šikovný, nebrání se nový metodám používá je! Se sestřičkou tvoří dokonalý tandem. Přeji jim samé fajn pacienty a hodně štěstí a úspěchů nejen na pracovním poli. A všem je vřele doporučuji.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Zubařská ordinace

Pečlivý, skvělý, profesionální, hodný k dospělým i dětem. Opravil mi několik zubů a čistil kanálky, vůbec to nebolelo, vše mi vysvětlil do detailu a nespěchal...sestřička je také úžasná, hlavně jsou oba mladý, hezký, sympatický, nevyhořelý, pečlivý, tak co víc chtít...


N
Ověřeny pacient
Umístění: Zubařská ordinace

Přecházela jsem k panu doktorovi od mé dlouholeté zubařky. Po první návštěvě jsem měla na krajíčku. Takových neléčených problémů se zuby.... Pan doktor mi dává zuby dohromady po zanedbané péči bývalé zubní lékařky. Skoro nic nebolí a snaží se zub za každou cenu zachránit. I přes to, že to nebude jednoduché. Jsem ráda, že mohu být jeho pacientka. Pan doktor i sestřička jsou moc milí a sympatičtí.


Ověřeny pacient

Přecházel jsem k panu Břenkovi od jedné starší zubařky a je to neuvěřitelná změna. Sice jsem šel po první návštěvě mám do mdlob, protože moje původní zubařka zanedbala vinou starého vybavení a vzdělání spoustu věcí, ale pak už to bylo jen lepší. Ošetření nebolí, člověk ví, co se děje (mohl by se i dívat, ale na to jsem slabá povaha) a pan doktor i sestřička jsou sympatičtí. Lituji, že jsem nezměnil zubaře dříve.


Ověřeny pacient

Po dlouhém hledání a zkoušení různých doporučených velmi známých zubařů , jsem konečně našla svého zubaře . Jsem nadšená z lidského přístupu pana doktora Břenka k pacientům . Je empatický , má trpělivost , informuje o tom , co právě dělá a jak dlouho vás ještě bude ,,trápit ´´. Sestřička je také moc milá. Šitinová S.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti