MDDr. Ondřej Břenek

Jablonec nad Nisou, Liberec 2 adresa

Zubařská ordinace
Ještědská 636/61, Liberec

Umístění: Zubařská ordinace Jiný

U předešlé paní zubařky pro mne bylo každé vyšetření utrpením. Po přechodu k panu Břenkovi se toto naprosto změnilo a párkrát jsem se nachytal, že jsem se k zubaři skoro těšil. Pan Břenek je profesionál na svém místě a nedám na něj dopustit!

Umístění: Zubařská ordinace Doporučení

Můj bývalý zubní lékař, kterého jsem navštěvoval s rodiči už od malička, mě velice zklamal a každá návštěva, buď plánovaná nebo neplánovaná, byla očistec a celý den ve stresu zda to bude bolet či ne a co si zase vyslechnu. Neodborná oprava zubů a zastaralé technické vybavení a znalosti lékaře. Na doporučení jsem navštívil p. Břenka, který mi při vstupní kontrole zjistil neodborné opravy zubů. Ne jen, že mi p. Břenek dal do pořádku to co bylo špatně, ale hlavně mi dal to, že se již nebojím návštěvy zubního lékaře. Vybavení jeho ordinace a jeho znalosti jsou na špičce a chování velmi příjemné až přátelské.

Umístění: jiné místo Bolesti zubu moudrosti

Dobrý den,dnes(6.4.19)jsem s dcerou na zubni pohotovost v KN Liberec potkala tohoto zubniho lekare a musim rici, ze jsem byla pristupem a osetrenim dcery velice spokojena, lekar na svem miste,vrele vsem doporucuji, moc dekuji panu doktorovi i sestricce, ktera s nim na pohotovosti slouzila.Bila L.

Umístění: Zubařská ordinace zubní ošetření

Dobrý den, i já jsem vyzkoušela za svůj život mnoho zubařů, pocházím totiž z dob, kdy se chodilo k zubaři hromadně se školou a vrtalo se do každého fleku. Mít stálého zubaře byl luxus a z každé návštěvy jsme si odnášeli alespoň jednu novou plombičku. Ani v dospělosti jsem neměla na trvanlivost zubních výkonů štěstí, až nyní. Musím říct, že pan doktor Břenek splnil má očekávání. Je pečlivý, šikovný, nebrání se nový metodám používá je! Se sestřičkou tvoří dokonalý tandem. Přeji jim samé fajn pacienty a hodně štěstí a úspěchů nejen na pracovním poli. A všem je vřele doporučuji.

Umístění: Zubařská ordinace

Pečlivý, skvělý, profesionální, hodný k dospělým i dětem. Opravil mi několik zubů a čistil kanálky, vůbec to nebolelo, vše mi vysvětlil do detailu a nespěchal...sestřička je také úžasná, hlavně jsou oba mladý, hezký, sympatický, nevyhořelý, pečlivý, tak co víc chtít...

Umístění: Zubařská ordinace

Přecházela jsem k panu doktorovi od mé dlouholeté zubařky. Po první návštěvě jsem měla na krajíčku. Takových neléčených problémů se zuby.... Pan doktor mi dává zuby dohromady po zanedbané péči bývalé zubní lékařky. Skoro nic nebolí a snaží se zub za každou cenu zachránit. I přes to, že to nebude jednoduché. Jsem ráda, že mohu být jeho pacientka. Pan doktor i sestřička jsou moc milí a sympatičtí.

Přecházel jsem k panu Břenkovi od jedné starší zubařky a je to neuvěřitelná změna. Sice jsem šel po první návštěvě mám do mdlob, protože moje původní zubařka zanedbala vinou starého vybavení a vzdělání spoustu věcí, ale pak už to bylo jen lepší. Ošetření nebolí, člověk ví, co se děje (mohl by se i dívat, ale na to jsem slabá povaha) a pan doktor i sestřička jsou sympatičtí. Lituji, že jsem nezměnil zubaře dříve.

Po dlouhém hledání a zkoušení různých doporučených velmi známých zubařů , jsem konečně našla svého zubaře . Jsem nadšená z lidského přístupu pana doktora Břenka k pacientům . Je empatický , má trpělivost , informuje o tom , co právě dělá a jak dlouho vás ještě bude ,,trápit ´´. Sestřička je také moc milá. Šitinová S.