Praktický lékař gynekolog
Čapka Drahlovského 6, Přerov

P. doktorka vždy v pohodě, sestra vhodná spíš na práci exekutorky nebo vězeňské dozorkyně...

Paní doktorka byla moje první gynekoložka. Na začátku letošního roku jsem se rozhodla změnit doktora, takže mám konečně srovnání. Prohlídka byla vždy nepříjemná a bolela. Bylo mi vždy řečeno, že to musím vydržet. U prohlídky se paní doktorka tváří, že je to váš poslední den na světě a ani neřekne, zda jste v pořádku nebo ne. Musím se vždy zeptat. Z výrazu to vypadá spíš na to druhé. Nový doktor mi hned na první prohlídce řekl, že mám jistý gynekologický problém, ale že o tom asi vím. Nevěděla jsem. Paní doktorka mi to za 14 let nestihla říct. Se sestřičkou jsem nikdy problém neměla, ale přehnaně ochotná nebývá. Čekací doba je taky docela strašná. I přes objednání se čeká třeba hodinu. A to je člověk objednaný třeba na 6 hodin večer.Takže já osobně nedoporučuji.

K paní doktorce chodím 6 let. Nikdy jsem neměla nějaký pocit že jsem na obtíž. Vždy jsme se domluvily a když jsem měla problém, řešila ho hned. Že se u ní čeká dlouho? Upřímně neznám odborného lékaře kde se nečeká. A mám pocit, že i kdyby se rozkrájely se ssstřičkou tak prostě nelze odhadnout kdo má jak závažný problém a kdo jak tam bude dlouho. Vím to podle sebe. Někdy jsem tam 10 minut, někdy i 30 minut. Každý by si mněl uvědomit, že může nastat situace kdy bude on ten, který tam bude " zdržovat." Sestřička je skvělá a kdykoliv jsem přišla, že mám akutní problém, vzala mě hned. Každému se prostě nelze zavděčit.
Grunclová

K paní doktorce chodím cca od svých 12 let, počínaje problémy s menstruací, přes antikoncepci (vše mi důkladně vysvětlila), odchodila jsem k ní celé své těhotenství a vždy jsem se těšila na další prohlídku, nyní mám krásného, zdravého 4 letého syna, poté přišly potíže s děložním čípkem, vše vyřešeno bez nejmenších problémů.
Co se týče chození v kalhotkách na ultrazvuk, nikdo Vám neříkal, že když jdete na gynekologickou prohlídku, tak si máte vzít sukni? je to lepší. Já to tak dělám pořád a vůbec mi to nevedí a co jsem se na ten ultrazvuk nachodila (v sukni, přitom nemusíte mít ani kalhotky).
To, že se paní doktorka neusmívá, já nevím, ale asi bych se taky moc nesmála, kdybych se každý den musela dívat a hrabat v něčí ......... Mě je její nynější výraz mnohem příjemnější než kdyby se mi tam křenila. Pana doktora chápu, je to přece jen chlap.
A sestřička? tak tu znám už hooodně dlouho, a můžu říct, že pohodovější sestřičku jsem neviděla.
Já bych teda určitě neměnila. Nemám důvod. A když něco nevím nebo se mi něco nezdá, tak se ZEPTÁM !!!

No nebudu to tady asi příliš rozvádět. Byla to moje první gynekoložka. A strašně toho lituji. Udělala zadosti učinění, že návštěva gynekologie byl pro mě nejhorší zážitek v roce, ze kterého mě bolel žaludek už týden předem a zuby nechty jsem se mu vyhýbala. Neosobní přísup, neinformovanost, neochota. Děkuji bohu, že jsem se rozhodla změnit doktora. Přešla jsem k panu dr.Zdráhalovi a když řeknu, že je to STO a JEDNA, není to dost výstižné!! NEDOPORUČUJI!!!!! (především mladým slečnám)

Zajímalo by mě, jestli se tu hodotí práce lékařů nebo jejich výraz...

Vždy jsem byla přesvědčená, že tento server je proto, aby se lidé mohli podívat jak který doktor léčí a ne, že se v práci málo usmívá...

Hodnocení tohoto typu mi příjdou dětinská a nevyrovnaná. Omlouvám se, jestli někoho urazím, ale dospělý člověk se nemstí druhému za to, že se na něj málo směje!

spousta lidí tu píše jak se neusmívá jak doktorka, tak sestřička, ale když mají hodně práce a pacientů neubývá, tak se nemáte co divit. Zkuste se zamyslet, když vy sami jste ve stresu, presu a před vámi hromada práce a plná čekárna - taky by jste se asi neusmívali, když jste z toho unavení. Chce to trochu empatie a přemýšlet o tom, jaké by to bylo, kdybyste vy byli na jejich místech a ne jen subjektivně kritizovat. Doktorka se snaží co nejrychleji odbavit a vyřešit pacienty, aby nemuseli tak dlouho čekat, ale to má i stinné stránky - únava, přesčasy, papírování, vždyť jen kolik klientů se tam za týden prostřídá. A doktorka se nedokáže soustředit na to, aby odvedla co nejvíce práce a ještě se u toho usmívala a vykládala Vám vtipy - protože pokud je zaneprázdněný mozek na plné obrátky, emoce mají červenou a nejde se soustředit na obě složky. Takže trochu pouvažujte, než sem napíšete nějaké kiksy.

Paní doktorka bohužel postrádá lidský přístup... nemůžu říct, že bych snad měla nějakou konkrétní špatnou zkušenost, když opomenu bolestiá vyšetření a neustále naprosto tupý výraz ve tváři (dobu v čekárnu jsem trávila poslechem dlouhých telefonních rozhovorů její sestřičky, která si svým kamaárádkám do telefonu stěžuje na co jen může - její osobní život je znám celé čekárně)... nicméně když jsem otěhotněla, přičmež mi paní doktorka tvrdila, že to není možné tak brzy po vysazení prášků, její výraz ve tváři mě přesvědčil, že svoje těhotenství u této paní doktorky rozhodně aboslvovat ani prožívat nechci. Hned na začátku mně upozornila, ať se moc neraduju a dokonce zvyšovala hlas. Taky mi vadilo, že na ultrazvuk musíte přejít v kalhotkách skrz čekárnu.... hned na začátku těhotenství (nutno podotknout, že normálního bez problémů) mi předepsala léky, které jsou na podporu proti potratům - zbytečně jsem je musela dobrat, protože se nesmějí vysazovat. Přešla jsem k panu Zdráhalovi a 100 a 1. Je to skvělý doktor!!! Přijde mi, že paní doktorka Witasková je prostě už starší a za zenitem.

Nebyla jsem spokojená s přístupem paní doktorky ani sestřiček. Neosobní přístup a neochota. Šílená čekací doba v čekárně. Přešla jsem k jinému doktorovi a je to sto a jedna. Jsem absolutně spokojená a neměnila bych ani za nic.

S paní doktorkou jsem spokojená, chodím k ní už od svých 14 let a nikdy jsem s ní žádné problémy neměla. Možná by jí ale sem tam neuškodil úsměv, ale to bude asi tím, že má moc práce, což se dá pochopit. Pokud si někdo ztěžuje na nedostatečnou informovanost, tak na co máte pusu? Zeptám se ne? A sestřička je učiněný anděl, nejenže je vždy usměvavá, laskavá a ochotná, je to ta nejlepší zdr. sestra, jakou jsem kdy potkala. Moc jim oběma děkuji za jejich péči