Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
U kapličky 2, Litoměřice

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka sice může být dobrý lékař...ale chování má katastrofální.Absolutne náma kousek empatie v sobě.Syn je autista,vůbec nechapala,že nebude čekat v plné čekárně lidí.Arogantni a za 5 návštěv 3x na mě zvyšovala hlas a chovala se hrozně povýšeně a neustále měla nevhodné poznámky.Jako doktorka asi špatná není...je důsledná,ale jako člověk nestojí za nic.Mela by si připustit,že už svoji práci nedává a jít do důchodu.Kdyz už nedokáže ani vzít krev bez sestry a nemocné dítě (horečky a bolesti břicha)musí čekat,až pani doktorka najde vhodný den,kdy to bude zvládat.To už raději na pohotovost a najít si nového lékaře,páč co je moc....

Codila jsem kni se syny-v 5l léčila syna atb-nezabiraly-už byl apatický-jen ležel a spal-volala jsem a že než zabere atb-po 3 dnech-což už bylo nemožné-atb zabíraji dříve-teplota stoupala-v ordinaci ho poslechla a že se musí čekat-odvezla jsem ho do nemocnice-rentgen prokázal oboustraný zápal plic-v nemocnici na kapačkách a veliký strach o dítě -doba 14 dni hospital.-přešla jsem okamžitě k mudr Boučkové-díky ji jsme mohli na vánoce domu-jezdila na kontroly domu.ZTRATILA JSEM KNÍ DUVERU-když se narodil vnuk- rozhodla jsem k mudr Látalové-.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě.... vždycky mi vadily ty dlouhé hodiny čekání, než se dostanete do přípravny, proto jsme s maminkou chodili už hodinu před ordinační dobou, kdy byl vchod ještě uzavřen. Ani se mi nelíbilo jak paní doktorka mluvila k mamince, pohrdavě, jako by si tu mou horečku vymýšlela. Několikrát se stalo že mi sestřička schválně přeměřovala teplotu...Proto když jsem děti šla přihlásit k dětské lékařce, v čekárně jsem se ohledla jen vpravo a vlevo a vyhrála druhá paní doktorka. Jsem nadmíru spokojená, jak s čekací dobou, tak i s přístupem.

Po 7 letech péče paní doktorky jsem dnes velmi rozčarovaná a odcházíme od ní. Po vyslovení jistých pochybností o pochybení z její strany začala vinit mne z nekomunikace, vlastního názoru aj. a místo, aby mne uklidňovala a logicky argumentovala, doporučila odejít k jinému lékaři s našimi třemi dětmi. Dokonce mi nejmladší dcerku odmítla přeočkovat, to prý již mám řešit s jiným lékařem. Jsem opravdu překvapená, že po sedmi letech toto dokáže doktorka svému klientovi říci. Syna s atopickým exémem nás až v šesti letech poslala k alergologovi (oba rodiče jsme přitom alergici), kdy zjistil intoleranci na kravské mléko, po šesti letech jsme konečně měli a máme exém pod kontrolou, když jsme vynechali mléko z jídelníčku. Nad problémem se zády, které diagnostikovala synovi mávla rukou (je to v rodině), a po pár dnech jiný lékař aniž bych mu cokoliv říkala konstatoval, že má záda špatná, tak, že by to mohlo později vést až ke skolióze a měli bychom dojít k odborníkovi. Nesnášenlivost lepku u naší dcerky byl zjištěn v nemocnici na doporučení paní Roškotové, po tom, co jsem za ní přišla s problémy se stravováním. Zaráží mne, že přesto, že od malička byla hubená, jí po roční prohlídce chtěla vidět až na přeočkování za tři měsíce. Je to prý na matce, nenese za to odpovědnost. Ano, ale starostlivější lékařka by chtěla takové dítě pro jistotu vidět dříve. Můj názor. Posuďte sami zda byste měli další důvěru k této paní doktorce. My už nikoliv.

Paní doktorka je opravdu velmi milá a přívětivá. Nechápu lidi kteří píší špatné hodnocení. Mám daleko horší zkušenost s jinou dětskou doktorkou která absolutně nerozuměla cukrovce kterou má moje dcera a ještě se smála tomu jak jsme cukrovku zjistili, proto jsme od ní přešli k paní doktorce Roškotové a je vidět, že paní doktorka má zájem své pacienty léčit a ne honit bonusy na pojišťovně. Jsem s ní moc spokojená a veřte že dlouhé čekání se opravdu nedá srovnat s nemocemi které mají některé děti...

S paní doktorkou Roškotovou jsme velmi spokojeni. Děti k ní chodí rádi a vždy se nám dostane nejlepší péče. Děkujeme Tlapákovi

Paní doktorku bych rozhodně nevyměnila. Kdykoliv jsem potřebovala třeba jenom poradit, nikdy mě neodbyla. Na dcerku je velmi milá a ta se vždy na návštěvu moc těší.

dlouhá čekací doba, nemístné poznámky

Paní doktorka velmi rychle u naší dcerky diagnostikovala příznaky poruchy krvetvorby.Dá se říci, že zachránila našemu dítěti život.Byli jsme jedni z mála, kteří již za pár hodin po zjištění příznaků, byli v péči odborníků v Motole.Paní doktorce patří obrovský dík a je na ní vidět, že je odborníkem na svém místě.

P.S Pro stěžovatele, že někteří chodí k paní doktorce bočními dveřmi.My jsme jedni z nich.Naše dítě nemůže mezi děti a proto musíme bočními dveřmi.Naopak paní doktorka nás přijala i po pracovní době, nebo přišla k nám domů.

Mohu jen doporučit

jj je dobrá