Olga Macková, zubař Ostrov

MUDr. Olga Macková

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hroznětínská 350, Ostrov
Poliklinika Ostrov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Ostrov Bolest zubu

Paní doktorka byla velice ochotná a milá. Naprosto profesionálně bez odkladů, ošetřila mamku, i když nebyla jejím pacientem. Moc děkujeme. M. Marcinková


D
Ověřeny pacient

Pani doktorka s vysokou úrovní péče. Jsme u ní registrovaní již 4 generace naší rodiny a vždy nám vyšla maximálně vstříct. Pokud navíc dodržujete profesionální rady a pokyny, jste u této lékařky v těch nejlepčích rukou. Já tímto za celou rodinu paní doktorce Mackové mohu jen poděkovat.


Je velmi příjemná a v práci svědomitá


S

Moc bych chtěla pochválit paní doktorku za lidský přístup a profesionální výkon kdy mě ošetřila i přesto, že nejsem její pacientka a byla jsem pouze na dovolené kousek od Ostrova, všem jí vřele doporučuji..


V

Měla jsem možnost k této paní doktorce chodit v době, kdy moje paní doktorka měla na půl roku zavřenou ordinaci. Paní doktorka Macková je vynikající ve všech směrech.Také patřím k těm, co se zubařů bojí, ale u ní je to opravdu jiné. Tam jsem strach neměla.Chválím jí a chválím a opravdu doporučuji. Jen mě mrzí, že mě nevzala do své klientely, když jsem po "zubních" ošetřeních u ní chtěla přejít k ní, jako své ošetřující lékařce.Ale i přesto ji stále a všude chválím.


Paní doktorka má velmi dobrý a přátelský přístup k pacientům. Návštěva u ní není vůbec stresující jako u "normálních" zubařů.


Č

Paní doktorka, je opravdu specialistka. Přesvědčí Vás o tom zajisté nová ordinace, vybacení, ale hlavně její přístup. O mojí osobě konkrétně ví, že se bojím a má pro to pochopení. U ní se už pomaličku přestávám zubaře bát.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti