Nosačická 1360, Slaný
Ordinace pro nemoci plicní a TBC (mapa)

Toto je člověk na svém místě. Po nešetrné léčbě astmatu praktickým lékařem jsem se v akutním stavu dostala do rukou paní doktorce Jandourkové a konečně mohu po několika letech normálně dýchat, sportovat a žít plnohodnotný život. V rekordním čase jsem zaznamenala konečně změnu. Vše mi bylo konečně pořádně vysvětleno, dostala jsem odpovídající léky a cítím se mnohem lépe. Fronta v čekárně je sice únavná až tříhodinová, ale vzhledem k počtu těchto specialistů v regionu se není čemu divit. Vlastně to i něco vypovídá o kvalitách lékaře ;-)

Dlouhodobe jsem trpela dusnosti ,sypavym dechem a tyto neprijemne priznaky se jeste zhorsovaly v dobe zvyseneho pylu v ovzdusi nebo vetsi prasnosti.Pod dozorem pani doktorky jsem zacala s novou medikaci, kterou me predepsala a muj stav se vyrazne zlepsil. Stale jeste chodim na pravidelne kontroly, ale diky pani doktorce Jandourkove me moje dychaci potize jiz neomezuji v kazdodennich aktivitach. Je to vyborna plicni doktorka.

Velmi pečlivá ,vstřícná,vyslechne pacienta. Jen dlouhá čekací doba,ale to není vina jen paní doktorky, ale i sestřiček a také pacientů. Mě velice pomohla a já ji mohu jen chválit. Jako lékařka je profesionál.

Velmi zodpovědná paní doktorka. Obětavá, milá, vždy vše vysvětlí. Mám k ní důvěru.

velmi dobrá plicní lékařka. Každého pečlivě vyšetří i když je plná čekárna. Jsem spokojena s léčbou.