Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nosačická 1360, Slaný
Ordinace pro nemoci plicní a TBC

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Toto je člověk na svém místě. Po nešetrné léčbě astmatu praktickým lékařem jsem se v akutním stavu dostala do rukou paní doktorce Jandourkové a konečně mohu po několika letech normálně dýchat, sportovat a žít plnohodnotný život. V rekordním čase jsem zaznamenala konečně změnu. Vše mi bylo konečně pořádně vysvětleno, dostala jsem odpovídající léky a cítím se mnohem lépe. Fronta v čekárně je sice únavná až tříhodinová, ale vzhledem k počtu těchto specialistů v regionu se není čemu divit. Vlastně to i něco vypovídá o kvalitách lékaře ;-)


Ověřeny pacient

Dlouhodobe jsem trpela dusnosti ,sypavym dechem a tyto neprijemne priznaky se jeste zhorsovaly v dobe zvyseneho pylu v ovzdusi nebo vetsi prasnosti.Pod dozorem pani doktorky jsem zacala s novou medikaci, kterou me predepsala a muj stav se vyrazne zlepsil. Stale jeste chodim na pravidelne kontroly, ale diky pani doktorce Jandourkove me moje dychaci potize jiz neomezuji v kazdodennich aktivitach. Je to vyborna plicni doktorka.


I

Velmi pečlivá ,vstřícná,vyslechne pacienta. Jen dlouhá čekací doba,ale to není vina jen paní doktorky, ale i sestřiček a také pacientů. Mě velice pomohla a já ji mohu jen chválit. Jako lékařka je profesionál.


M


Velmi zodpovědná paní doktorka. Obětavá, milá, vždy vše vysvětlí. Mám k ní důvěru.


velmi dobrá plicní lékařka. Každého pečlivě vyšetří i když je plná čekárna. Jsem spokojena s léčbou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti