MUDr. Oldřiška Havlíková

Břeclav 1 adresa

Soukromá zubní ordinace
Na pěšině 11, Břeclav

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Kdyz jsem poprve prisel do ordinace pani doktorky bylo mi 22 let a muj chrup byl znacne zanedbany a plny spatnych zakroku od jinych zubaru. Vsechno se muselo predelat. Hodiny v kresle rentgeny plomb zalostne. Platil jsem za fusarinu jinych doktoru. Ted je mi 26 se zuby temer nemam problem a to ze jsem se setkal s pani Havlikovou mi zachranilo zuby. Naucila me spravne prevenci modrrni technikou cisteni s eterickou gracii. Dekuju.

Pani doktorka Havlikova je vzácny človek.Je profesionál a je to vidiet aj na jej odvedenej práci.Ja som štastna,že som mala tu cesť poznat tak užasneho lekára aj človeka.Prajem si nech je to tak ešte veľmi dlho.

úžasná péče

Velmi ochotná, příjemná. Vždy si ví rady.

super

příjemná, skvělá, pečlivá a poctivá

Milý, lidský a vysoce profesionalni přístup zubařky i celého personálu.

Dobry den, chcel by som sa tiez pridat k hodnoteniu pani doktorky Havlikovej a to z toho dovodu, ze som sa v mojom zivote nestretol s lepsim zubarom/kou. Pani doktorka Havlikova je jeden z najlepsich zubarov, co sa tyka odbornosti, ale tiez pristupu k pacientovi. Moje skusenosti s pani doktorkou su velmi, ale velmi dobre a vrelo by som pani doktorku odporucil kazdemu...Chcem jej zazelat, aby co najdlhsie vykonavala svoju prax a tym neskutocne pomahala ludom, ktorim zalezi na svojich zubkoch...Jednoducho je fantasticka.....

S pozdravom Emil Pavúček.

osobnost, úžasný člověk, odborník, učitel

zničila mi přední zuby,ale to bylo v mládí, snad se to už naučila.