Samost. ordinace PL pro dospělé
Pražská 1010, Kladno

Umístění: Samost. ordinace PL pro dospělé

U pana doktora Korce jsem již několik let. S jeho péčí jsem maximálně spokojená. Je vždy upřímný a jedná narovinu. Nic nezanedbá, řeší jakýkoliv zdravotní problém . Hlídá můj zdravotní stav a pravidelně mě posílá na různé preventivní vyšetření. Sestřička je milá, příjemná a šikovná. Po odběru krve ani modřinka. V ordinaci je možné se objednat na určitou hodinu a ta se dodržuje, což je také velké plus. Tohoto pana doktora můžu jen doporučit pro jeho lidskost a zájem o pacienta.

U dr. Korce jsem byl několik let. Jediné dojmy, které si odnáším jsou:
- při 190 cm a 95 kg jsem byl označen za obézního a že je nutné zhubnout
- k zdravotnímu posudku na zbrojní pas mi nutil jako omezení "brýle nutné", nad čímž pak policisté kroutili hlavou
- v době, kdy jsem u něj byl, byla běžná čekací doba několik hodin

U pana doktora jsem pár let a jsem opravdu spokojená a neměnila bych. Doporučuji

Jsem u pana doktora už dlouho a jsem moc spokojený.

pan doktor mě neposlal na odborné vyšetření na alergologii a tvrdil , že moje příznaky budou od srdce a že jsem hysterická a zbytečně si stěžuji , přestože se sám přesvědčil, že jsem natekla po jodové tinktuře přímo v ordinaci . Nohy tvrdil , že mě bolí , protože jsem příliš tlustá a neposlal mě na neurologii . Napsal mi mnoho léků po kterých jsem byla otupělá a jindy plačtivá . Všechny léky jsem po několika dnech vyhodila a odešla k jinému lékaři ,ten mě poslal na alergologii a zjistilo se , že mám alergií víc a vyřeší to 1 prášek .Také mě můj nový lékař poslal na neurologii a zjistila se polyneuropatie ,kterou zmírnily 2 léky . Srdce mám v pořádku . Běžná virová onemocnění Dr. Korec rozpoznal , proto neutrální hodnocení .

Pan doktor Korec je velmi dobry a laskavý člověk a jako lékař je výborný .Chodíme k němu i s maminkou (81et) má AN nemoc starých lidí .Má i šikovnou sestřičku vždy ochotnou .Pane doktore moc děkujeme .Poznáváme i jeho dceru vždy s milým úsměvem a ochotou poslouchat problémy.

MuDr. Oldřicha Korce znám řadu let jako lékaře, ale i kamaráda. Jeho práce je prvotřídní,má vztah ke starším lidem, mnohokrát pomohl mé staré mamince, ale i manželovi, za což mnohokrát děkuji.Je naprosto svědomitý lékař a nelze pochybovat ani o jeho charakteru bezúhonného člověka.
Mohu všem vřele doporučit!!!
Je mi ctí být jeho pacientkou.
Mgr.Jana Bendlová

Velmi svědomitý (stak svědomitým lékařem jesem se ještě nesetkal) a poctivý lékař. Je abstinent, vášnivý rybář a ve svém věku sportuje, reprezentuje město Unhošť ve st. tenise. Vřele doporučuji.

Chtěla bych reagovat na hodnocení autora K.L. z 12.8.2011.

K panu doktorovi Korcovi již chodím od roku1991. Napadání, že si vykecává se starými pacienty je nesmysl.Každý bude jednou starý a bude mu trvat déle než svoje problémy vyjádří. Jestli-že pan doktor trpělivě pacienta vyslechne je to veliké plus a ne chyba.Za celé roky jsem nezjistila žádný náznak alkoholu jak dotyčná osoba popisuje. Jsem s panem doktorem velmi spokojena. Přála bych si ,aby osoba, která takto pana doktora pošpinila , se na těchto stránkách veřejně omluvila, za její lži.Můj zdravotní stav není dobrý a díky panu doktorovi Korcovi ho zvládám.
Tímto mu mnohokrát děkuji za péči, která se mi od něho dostává.

FLIEGEROVÁ lIBUŠE

Chtěl bych tímto reagovat na anonymní hodnocení MUDr.Oldřicha Korce,ve kterém pisatelka uvádí podezření, že snad ordinuje pod vlivem alkoholu.Tohoto lékaře znám jako kolegu a přítele již od studia na gymnaziu a vím,že je celoživotní zapřisáhlý abstinent.Jako lékař bych si pokládal za čest,kdyby mne byl ochoten ošetřovat, pokud bych to snad někdy potřeboval.Osobně bych toto hodnocení považoval za žalovatelnou pomluvu na cti.MUDr.Jiří Moravec,praktický lékař Kladno