MUDr. Oldřich Baumgatner

Milovice, Milovice nad Labem 2 adresa

Višňová, Milovice

Višňová 575, Milovice nad Labem

Umístění: Ordinace Teploty a bolest v krku

S ordinací mám bohužel více negativních zkušeností.. Je zde vždy velmi dlouhá čekací doba.. V čekárně jsem v horečkách strávila více jak tři hodiny a to přede mnou bylo asi pět pacientů.. A jak už zde někdo psal, pan doktor nerad dává jakékoli léky na recept, tak mě poslal domů s tím, ať si koupím paralen.. Druhý den jsem skončila na pohotovosti, kde mi nasadili antibiotika s vysvětlením, že angina se paralenem nevyléčí..

Umístění: Ordinace Nemoc

Doktor je ok,ale vel i mne odrazuje čekací doba v čekárně. Většina pacientů přijde ještě pred otevřením a hodinu před koncem ordinační doby tam většina z nich stále čeká a seszra již zamyká vstup. Čekání je dlouhé a na studených a zdeformovaných kovových židlích značně nepohodlné. Zvláště pro nemocné.

Pán doktor i personál jsou lidé na svém místě. Vždy se chovají jako profesionálove. Jsem rád že ordinují zrovínka v našem městě.

K panu doktoru chodím již léta, je to odborník na svým místě, on sestřička jsou velice příjemné. Mužů doporučit.

Pana doktora mohu vřela doporučit, chodím k němu 5let a vždy jsem z návštěvy u něho spokojena. Vždy je pečlivý a stanový dobrou diagnozu.

U pana doktora již nejsem ,odešel jsem k vůli sestře ,takto se nemůže chovat k pacientům ,tedy své vybrané pochopitelně upřednostní a dokonce je na ně "milá".Pan doktor je poměrně šikovný ,vyzná se ,ale jeho problém ,tedy spíš pacienta je ,že nerad píše léky na recept a když už ,tak hrazený pacientem a na chronické choroby jsem musel "žebrat" v ambulancích v nemocnici.

Pan doktor je pečlivý a naslouchá svým pacientům. Má modernější přístup k léčbě, což se vysvětluje jeho věkem...Jsem s ním spokojená, dala bych za ,,velmi dobrý", kdyby celý dojem nekazila jeho zdravotní sestra, která je velice nepříjemná. Je arogantní a skoro se tam bojíte říci ,,dobrý den", aby Vás něčím nesetřela...
Škoda... Až na sestru nemám zatím výhrady.

Až na sestru dobrý.

Velmi dobry mladi doktor...sice ma horšy pracovni dobu ale mne se von libi

Také doporučuji...pan doktor je opravdu doktor,ale sestra už tak vstřícná není