Stomatologická ordinace Břeclav
Hlavní 38/42 v Břeclavi - Poštorné, Břeclav

Umístění: Stomatologická ordinace Břeclav Jiný

Pan doktor pracuje opravdu precizně, pečlivě a poctivě, navíc za rozumné peníze. Opravdu výborný zubař a parodontolog.

Umístění: Stomatologická ordinace Břeclav

Pan doktor je perfektní, chodí k němu i mé děti a jeho přístup k nim je úžasný. Svou práci dělá precizně a hlavně za rozumnou cenu. Vždy se snaží, aby aspoň část úkonů, které provádí hradila pojišťovna, takže tam člověk nenechá majlant.

Umístění: Stomatologická ordinace Břeclav

K panu doktorovi jezdíme pravidelně s manželkou a dvěma dospělými dětmi z Brna už několik let. Je to pro nás trochu z ruky, ale neměnil bych. Pan doktor je pedant, který udělá vše na 100%, i za cenu, že to trvá o chvíli déle. Při každé návštěvě zuby vyčistí od zubního kamene opravdu velmi precizně. Před vrtáním zubů provede vždy lokální umrtvení, takže od té doby, co chodím k němu, se chodit už k zubaři nebojím. Na to, kolik věnuje pacientovi času jsou ceny více než přátelské.

Umístění: Stomatologická ordinace Břeclav Dohodnutý zákrok

Jsem s panem zubařem velice spokojený. Je trpělivý, nespíchá a opravdu se pacientovi věnuje na maximum. Doporučí Vám to, co je pro Vás opravdu vhodné a za normální ceny. Mám obrovský problém s navalováním, ovšem zde tento problém překonávám velice snadno, pan doktor mi vyjde vstříc, držím si odsávačku sám, dle potřeby ji vytáhnu a pak vrátím do pusy, zákroky dělá s pauzou, tak aby mi nebylo blbě, dokonce jsem překonal strach i s otisků, opravdu to jde.
Tohoto zubaře DOPORUČUJI - JE SKVĚLÝ !!!

Pan doktor Gavrilović je velmi šikovný a je vidět, že se pacientovi poctivě věnuje a nesnaží se vás za co nejkratší dobu odbýt a vytřískat z vás co nejvíc peněz. Všechny zákroky vysvětluje a klade velký důraz na prevenci a poctivé čištění zubů :)