Neurolog Zruč-Senec

• Neurolog, Gynekolog, Oční lé… kař, Psychiatr Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

MEDIKA-CENTRUM spol. s r.o - EUROCLINICUM a.s.

• „paní doktorka je moje sluníčko již 22roků,moc děkuji,přála bych jí aby i ona poznala jenom dobré lidi,moc si to zaslouží,díky moc.M Jíchová Více

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

FN Plzeň – Neurologická klinika

• Neurolog, Chirurg, Dermatolo… g, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Já jsi myslím ze je to doktor na svém místě. Chodim k němu už par let a chodila k němu i moje maminka.Lidsky přístup.A.Brtnikova Více

Francouzská tř. 2-4, Plzeň Mapa

Neurologie

• Neurolog, Fyzioterapeut

„Po úrazu kolena jsem byla vyšetřena p. MUDr.I Kresovou, kterou jsem si vybrala. Paní doktorka koleno citlivě vyšetřila a stanovila průběh rehabilitace. Už dlouho jsem se nesetkala s tak laskavým přístupem, získala jsem mnoho užitečných rad a její rehabilitační tým mě doslova postavil na nohy. Děkuji vám všem, budu doporučovat! Dana Valdmanová. Více

Sokolovská 1116/77, Plzeň Mapa

Foniatrie

• „Paní doktorka je lékař, jakých je jako máku. Velmi pozorná, empatická, pečlivá. Nic nezanedbá, vyšetření je velmi podrobné. Vysvětlí Vám možnosti léčby, odešle na specializované pracoviště, je - li třeba. Rovněž sestřička Rybová je velice milá. Obě dámy jsou ochotné pomoci i nad míru. V ordinaci je příjemné prostředí a paní doktorka se dokáže do pacienta maximálně vcítit a navodit uvolněnou atmosféru. Maximálně doporučuji! Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

neurologické oddělení

• „V péči tohoto lékaře jsem po prodělané mrtvici již téměř 10 let a nemohu si stěžovat na nic. Profesionální, vstřícný, lidský,....... Více

Fakultní nemocnice Plzeň - Neurologická klinika

• „Najít dneska dobrého neurologa, který má zkušenosti a umí dělat svojí práci na 1 je opravud težký. Já to štěstí měl i já a musím říčt, že pan Mudr. F. Komzák je extratřída ve svém oboru! Umí hodnotit magnetickou rezonanci, což moc neurologů neumí. Panu doktoru jsem velmi vděčný a děkuji, že mě vrátil opět do plnohodnotného života. Více

Sportovní 399, Zruč-Senec Mapa

Neurologická ordinace

• Neurolog, Chirurg, Internist… a, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• Neurolog, Anesteziolog, Chir… urg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „vynikající, chytrá, empatická lékařka s téměř encyklopedickým lékařským vzděláním. Asi bohorovného nebo snad i zen-buddhistického zaměření (nikdy jsem ji neviděl ve špatné náladě:o) Naše rodinná TOP lékařka. Ono už jen čekací doba a množství pacientů, kteří k ní chodí, mluví samo o sobě za své! Snad jediná, kterou široko daleko znám (nejen v Plzni, ale i v Praze), která nejenže dokáže pracovat s bylinkami, ale je ochotná si za svým doporučením k nim i stát. což 99% alibistických lidí dnes už neudělá... Jedna z mála, která ještě podrobně čte lékařské zprávy od ostatních lékařů, když jí je předložíte (což už není samozřejmostí ani v Praze, ani v Plzni, bohužel). Kéž by sama byla bez nemocí, přál bych jí to ze srdce. Více

Čechova 61, Plzeň Mapa

Neurologická ordinace

• „Mudr Matoušek je lékař, kterého mohu jen doporučit. Navštívila jsem ho po vleklých zdravotních potížích a oceňuji jeho přístup, vysvětlení dalších kroků a hlavně jeho laskavost a vstřícnost. Více

Alej svobody 80, Plzeň Mapa

Neurologická klinika

• „Poděkování MUDr. D.Bludovskému za jeho lidský a profesionální přístup a skvělou péči při léčbě mého zranění.Kamil

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Výborná lékařka, perfektní človíček. Moc mi pomohla svojí odbornou znalosti. Moc moc dekuji. Určitě doporučuji.

Plachého 19, Plzeň Mapa

Neurologická ordinace

• „Paní doktorka je velmi profesionální, zodpovědná a pečlivá. Výborný odborník, jsem s ní opravdu spokojená.

Denisovo nábřeží 6, Plzeň Mapa

Ordinace MUDr. Hany Rosenbergové

• „Pan doktor Sobotka je můj vynikajíci doktor na epilepsiji.Moc mi pomáhá zvládat léčbu a vyrovnávat se s nemocí a i s jinými věcmy.Má srdce na pravém místě. Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Jeden z nejlepších doktorů, ostatně jako většina doktorů na bývalé Železniční poliklinice v Plzni. Dokáže s vámi rozebrat váš problém a snaží se vybrat tu nejlepší variantu léčby. DOPORUČUJI!!! Více

Švihovská 14, Plzeň Mapa

Poliklinika Plzeň

• „Jedna z nejlepších, jaké jsem kdy poznala.

Plzeň Mapa

• „Vynikající lékař s velmi milým přístupem k pacientům i jejich příbuzným. Vřele doporučuji!!!

Plzeň Mapa