Nataša Güklhornová, pediatr České Budějovice

MUDr. Nataša Güklhornová

Pediatr

nám. M. Švabinského 5, České Budějovice
Pediatrie

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Pediatrie nemoc, očkování, rady, zkušenosti

K paní doktorce Güklhornové chodím s oběma dětmi již sedmým rokem. Vždy jsme odešli uklidnění s vřelou pomocí i radou. Oběma, jak paní doktorce, tak sestřičce Lucce děkuji vždy za rychlé přijetí i vyřízení případné korespondence. Doležalová

Paní doktorka Güklhornová je snad nejlepší v celém jihočeském kraji.Je to moje teta takže vám ji mohu nejvíce doporučit. Je to skvělá,vtipná teta ale i doktorka.Musím si jí vynachválit.

Paní doktorka je úžasná :) chodila jsem k ní já od malička a teď i můj syn :) je hrozně milá a hezky věci vysvětlí a poradí

Jsme velmi spokojeni s přístupem i radami, které nám paní doktorka dává. Lepší bychom ve městě těžko hledali.

S pani doktorkamalsice a sestřičkou jsem byla maximalne spokojena, je velmi ochotna, milá a ma přátelsky přístup. Sestrička take! Bohužel jsme se odstěhovali a tudíž jsem musela dcerku a ocekavajici miminko přihlásit u jiného pediatra. Uz ted vim ze lepšího pediatra než je pani doktorka nenajdeme. Všem maminkám mohu jen doporučit!

Dobrá paní doktorka, i když si nás se sestrou plete.. :D Mám jí ráda, u ní se rychle uzdravím ;)

Nejlepší paní doktorka :)

Ano,souhlásím,že paní doktorka je super!!!!!!!!!!!Jeden doktor zmála který se chová k lidem jako člověk!!!!!!!!Děkujeme!!!

Paní doktorka je skvělá, lidská, lidová, vždycky nám pomohla a vyšla vstříc. Nikdy jsme dlouho nečekali. Každé dítě si pamatuje. Nemáme žádné výhrady.

Paní doktorka je velmi lidská a vždy ochotně pomůže i mimo pracovní dobu. Jsme s ní opravdu moc spokojení. Každý problém vysvětlí tak, že i laik jasně pochopí :D