Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 35e, Brno
Urocentrum Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Velmi milá, sympatická a vstřícná lékařka, s asertivním přístupem k pacientovi, bez známek suché rutiny a vyhoření !

R
Ověřeny pacient
Umístění: Urocentrum Brno

velice ochotná a milá paní doktorka, 5 let mě různí lékaři léčili na různé nemoci a tato paní doktorka mi jako první po 5 letech neskutečné bolesti udělala ultrazvuk a hned bylo jasné, co mi je, navíc obvolala i jiná specializovaná oddělení a domluvila mi u nich schůzku, takže se vše rychle začalo řešit a já jsem mohla mít po operaci konečně klid, takže mohu jen a jen doporučit

D
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená, profesionální a milý přístup. S problémem mi ochotně a účinně pomohla.

T
Ověřeny pacient

S paní doktorou jsem byla velmi spokojená, je pečlivá, příjemná a vždy si věděla rady. Mohu jen doporučit.

A
Ověřeny pacient

Velká spokojenost! Chodím za paní doktorkou už dlouho. Má velmi příjemné vystupování a pochopení, což je pro mě podstatné. Vždycky mi pomohla a dobře poradila. Já mohu jedině doporučit, neměnila bych!

F
Ověřeny pacient

Byl jsem naprosto spokojený. Hustil jsem jí klíny do hlavy, poučil jí o nesmrtelnosti chrousta a ještě si to vesele poslechla. Navíc jí nevadily mé upřímné názory, což se cení. Velká škoda, že jsem u ní byl jen jako na záskok. Hned bych jí vyměnil.

G
Ověřeny pacient

Neochotná, protivná přístup až nelidský, místo aby vám pomohla, když ji o něco požádáte odpoví vám odsekáváním a jak jinak, než vám nevyhoví. Do lékařské zprávy nenapsala nic o bolestivosti, na kterou se mě ještě sama zeptala- ba naopak napsala - nebolestivé a další informace, ze kterých vyplývá, že by se musela zvednout a vyšětřit - což neudělala. Při první návštěvě mi hned vrazila "urologocký čaj" za 50kč, který se měl platit u sestry, vzhledem k tomu, že mi již několikrát dříve nebylo doporučeno urologické čaje pít, nechala jsem ho sestře a vnucování tohoto produktu (se kterým odcházel každý vyšetřený pacient před i po mém vyšetření) mě rozhořčilo ještě víc!

N
Ověřeny pacient

Totální nezájem o pacienta. Není ochotná nic probrat, neposkytne žádné informace ani po třech dotazech. Vůbec nedoporučuji návštěvu této "lékařky".

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti