MUDr.

Nataša Bulová

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Urocentrum Brno

Purkyňova 35e
    Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• D

S paní doktorkou jsem velice spokojená, profesionální a milý přístup. S problémem mi ochotně a účinně pomohla.

• T

S paní doktorou jsem byla velmi spokojená, je pečlivá, příjemná a vždy si věděla rady. Mohu jen doporučit.

• A

Velká spokojenost! Chodím za paní doktorkou už dlouho. Má velmi příjemné vystupování a pochopení, což je pro mě podstatné. Vždycky mi pomohla a dobře poradila. Já mohu jedině doporučit, neměnila bych!

• F

Byl jsem naprosto spokojený. Hustil jsem jí klíny do hlavy, poučil jí o nesmrtelnosti chrousta a ještě si to vesele poslechla. Navíc jí nevadily mé upřímné názory, což se cení. Velká škoda, že jsem u ní byl jen jako na záskok. Hned bych jí vyměnil.

• Neochotná, protivná přístup až nelidský, místo aby vám pomohla, když ji o něco požádáte odpoví vám odsekáváním a jak jinak, než vám nevyhoví. Do lékařské zprávy nenapsala nic o bolestivosti, na kterou se mě ještě sama zeptala- ba naopak napsala - nebolestivé a další informace, ze kterých vyplývá, že by se musela zvednout a vyšětřit - což neudělala. Při první návštěvě mi hned vrazila "urologocký čaj" za 50kč, který se měl platit u sestry, vzhledem k tomu, že mi již několikrát dříve nebylo doporučeno urologické čaje pít, nechala jsem ho sestře a vnucování tohoto produktu (se kterým odcházel každý vyšetřený pacient před i po mém vyšetření) mě rozhořčilo ještě víc!

• Totální nezájem o pacienta. Není ochotná nic probrat, neposkytne žádné informace ani po třech dotazech. Vůbec nedoporučuji návštěvu této "lékařky".