Praktický lékař gynekolog
Tovární 367, Studénka

Hrůza! Naprostá hrůza. Před celou plnou čekárnou se mnou řešila, že jsem měla nechráněný pohlavní styk. Jjí přístup je strašný a vybavení ordinace také!

Skvělá doktorka s perfektním přístupem k pacientkám. Když vejdete do její ordinace, cítíte se příjemně, dokáže Vám poradit a příjemné atmosféře přispívá také vždy usměvavá sestřička. V mých 16ti letech mi zachránila vaječník a jsem ji za to nesmírně vděčná!!! Neměnila bych!!!

skvělá doktorka s lidským přístupem!

M.Bittnerová

Skvělá lékařka, dokáže svým pacientkám opravdu naslouchat.Chodím k ní již 15 let, nyní už dojíždím z jiného města, ale přesto bych ji nevyměnila ani za nic. Pomohla mi doslova v hodině 12-té a stará se o mně perfektně stále.Tuhle paní doktorku zajímáte opravdu jako člověk, nejen jako otravný "případ".

Nechápu pacientky, které jsou s ní spokejené

Skvělý lidský přístup, příjemná atmosféra v ordinaci, tlumené světlo a vůně. Dlouhodobě bydlím jinde a přesto k p. doktorce dojíždím. Vřele doporučuji.

Velmi příjemná doktorka,oslovuje jménem,takže máte pocit osobního přístupu.Chodila jsem k ní pár let.Byla jsem celkem bezproblémová pacientka.Bohužel se mi pak objevily jisté zdravotní potíže,které mě vylekaly tak,že jsem se přímo v ordinaci rozbrečela.Citlivě mě utěšovala,za což jsem jí vděčná.Před půl rokem jsem se přestěhovala a již k této doktorce nedocházím.Rozhodně můžu všem doporučit i pro příjemné zázemí-sociální zařízení na úrovni.Příjemná sestřička.Utkvěla mi také pohodová vůně z aromalampy :-)

Je to na přístupu každé z nás. Já mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti a díky ní jsem své problémy zvládala v pohodě. Dokáže svým citlivým přístupem podržet i v nepříjemných chvílích a jako lékařka - SUPER!

Pomohla nám ke krásnému miminku, péče v těhotenství řekla bych normální, neměla jsem skoro žádné potíže. Jenom mě mrzí, že nemá v ordinaci kardiotokograf a musela jsem jezdit už do porodnice.

Ja nevím jak ostatní lidé, ale ja můžu za sebe říct, že je to žena která si mě získal právě lidským přístupem a mě osobně pomohla abych mohla dále žít, myslela jsem, že můj život je u konce a Ona mě nastartovala a už jsem u ní skoro dvacet roku a žiju a jsem rada, za každý nový den.