Tovární 367, Studénka
Praktický lékař gynekolog

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Hrůza! Naprostá hrůza. Před celou plnou čekárnou se mnou řešila, že jsem měla nechráněný pohlavní styk. Jjí přístup je strašný a vybavení ordinace také!

Skvělá doktorka s perfektním přístupem k pacientkám. Když vejdete do její ordinace, cítíte se příjemně, dokáže Vám poradit a příjemné atmosféře přispívá také vždy usměvavá sestřička. V mých 16ti letech mi zachránila vaječník a jsem ji za to nesmírně vděčná!!! Neměnila bych!!!

skvělá doktorka s lidským přístupem!

M.Bittnerová

Skvělá lékařka, dokáže svým pacientkám opravdu naslouchat.Chodím k ní již 15 let, nyní už dojíždím z jiného města, ale přesto bych ji nevyměnila ani za nic. Pomohla mi doslova v hodině 12-té a stará se o mně perfektně stále.Tuhle paní doktorku zajímáte opravdu jako člověk, nejen jako otravný "případ".

Nechápu pacientky, které jsou s ní spokejené

Skvělý lidský přístup, příjemná atmosféra v ordinaci, tlumené světlo a vůně. Dlouhodobě bydlím jinde a přesto k p. doktorce dojíždím. Vřele doporučuji.

Velmi příjemná doktorka,oslovuje jménem,takže máte pocit osobního přístupu.Chodila jsem k ní pár let.Byla jsem celkem bezproblémová pacientka.Bohužel se mi pak objevily jisté zdravotní potíže,které mě vylekaly tak,že jsem se přímo v ordinaci rozbrečela.Citlivě mě utěšovala,za což jsem jí vděčná.Před půl rokem jsem se přestěhovala a již k této doktorce nedocházím.Rozhodně můžu všem doporučit i pro příjemné zázemí-sociální zařízení na úrovni.Příjemná sestřička.Utkvěla mi také pohodová vůně z aromalampy :-)

Je to na přístupu každé z nás. Já mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti a díky ní jsem své problémy zvládala v pohodě. Dokáže svým citlivým přístupem podržet i v nepříjemných chvílích a jako lékařka - SUPER!

Pomohla nám ke krásnému miminku, péče v těhotenství řekla bych normální, neměla jsem skoro žádné potíže. Jenom mě mrzí, že nemá v ordinaci kardiotokograf a musela jsem jezdit už do porodnice.

Ja nevím jak ostatní lidé, ale ja můžu za sebe říct, že je to žena která si mě získal právě lidským přístupem a mě osobně pomohla abych mohla dále žít, myslela jsem, že můj život je u konce a Ona mě nastartovala a už jsem u ní skoro dvacet roku a žiju a jsem rada, za každý nový den.