Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Lepší doktorku neznám. Neměnila bych. Vždy mi pomohla. Vstricna, ochotna, nad nikym se nepovysuje. Děkuji

Už jsem u paní doktorky hodně roků a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by paní doktorka mě nevyslechla nebo něco podobného. Za moje nemoci nemůže, ale vždy se velmi snaží pomoci. Určitě bych neměnila.

Absolutní spokojenost,nic víc psát není nutné!

paní doktorka dokáže dobře poradit, popovídat si o problému , povzbudit . přijemná , usměvavá

Nemuzu uz takovou spinu cist.Pisu z mobili-proto bez hacku a carek-ale snad bez hrubek!!ne-jako "socka"madam.Ankety zasadne nevyplnuji-ale na toto musim reagovat.Nesouhlasim a neverim!Pani doktorka je velmi mila,pecliva a neschopna popisovaneho hulvatstvi.Jeste bych tak mozna v redenen stavu neceho takoveho mozna veril u puvodni sestry..ta mila moc ne..ale ani ta by snad az tohoto schopna nebyla.
Zaverem-Nyni- s novou sestrou-neni CO vytknout.Vzorny pristup a pece po vsech strankach.Pani doktorko-nedejte se otravit a drzte se!Diky za dosavadni pristup a peci.
Omlouvam se za mozne preklepy-virtualni klavesnice obcas zije svuj preklepovy zivot..

Tak to asi nejste socka maminka mi totiž 31.7 ve 23.00 zemřela a za to muže právě doktorka jelikož nepozná zápal plic a jatra neléčí a pokud je člověk na sociálce a neplatí poplatky tak proč by takového člověka vubec léčila řekla mi to osobně myslela jsem že ji jednu nabančím ale když víte že vám maminka umírá jste s mišlenkama jinde

Poslední názor mě dost překvapil, a hlavně - nevěřím všemu, co se tam píše. V celém hodnocení je to teprve druhý záporný názor. Ten první je ke všemu ještě směšný, protože jestli si lékař oblékne bílý plášť nebo černou mikinu, je nepodstatné. S paní doktorkou - stejně jako převážná většina - jsem velice spokojená. Chová se mile a vždy mě pozorně vyslechne. Nemůžu si na ni vůbec stěžovat.

paní doktorka má chování jako dvouletý dítě zanedbala peči mí matky nelečila ji na tumor na játrech ted leží v nemocnici a čeká na smrt paní doktorko děkuju a že jste nazvala maminku sockou vzpomenete si na to až budete bez zaměstnáni na každého jednou dojde neznamená že když člověk nemá dost financí že ho nebudete lečit všecky jsme jen lidi a vaše chování dnes ke mě jako k dceři poškozené maminky že jste mi hodila zprávu pod nohy a řekla at si maminka najde jiného doktora to je neunosné ale doktora už má ted muže v klidu umřít vaší vinou

paní doktorka je velice příjemná, dělá svoji práci svědomitě a hlavně umí naslouchat a následně poradit. Je to od ní velice milé pohlazení na duši, Sestřičku bych taky nevyměnila, pokud není ve své kůži, vězte , že i ona má svých problémů dost, když ji tam někdo přijde a nechová se jak by měl, tak se není čemu divit, že nemá někdy náladu, Kdo se k ní chová slušně, na toho je slušná i ona, neměnila bych ji a ani paní doktorku ani za nic,

Přistupuje k pacientovi jako k člověku, což pomáhá léčit i duši, stejně jako sestřička, která u této lékařky pracuje, více takových...................