Praktická lékařka pro děti a dorost
Na Příkopech 3, Třebíč

nejlepší dětska lekařka v Třebíči,velika spokojenost.vždy nam pomohl,poradila a moje dcery ji mají velmi rady.

K paní doktorce chodíme 15 let a je prostě nejlepší,je sice babička,ale má mnoho zkušeností. Je moc hodná,u ní mám pocit,že mám nejlepší děti na světě(3 ).Až přestane léčit bude mi to líto a nikdy na ni nezapomeneme.

Ve spoustě komentářích je zmiňován věk paní doktorky,já stímto nesouhlasím,je to specialista ve svém oboru,je ochotná kdykoliv pomoci,ruku na srdce kolik z vás má číslo na mobil na svého dětského lékaře a může mu zavolat i o půlnoci a bude na vás milý a bude se snažit pomoct? Já tuto zkušenost mám a zatímco mi dr která měla službu v nemocnici do telefonu řekla že synovi určitě nic není,dr Kozáková se mnou po telefonu vše podrobně probrala a doporučila odjezd do nemocnice a my jsme strávili vánoční svátky na jip,o den později by nám asi nikdo nepomohl už ani na aru.A ještě další věc kdybych měla v letech paní dr takovou paměť a zrak jako ona byla bych šťastná.

paní doktorka je velmi milá paní a všem mohu doporučit.Vždy mi pomohla svými zkušenostmi a vlídným přístupem.Moje děti ji mají moc rády a vždy se k ní těší.

S paní doktorkou jsem nikdy neměla žádné problémy. Když jsem měla nějaké potíže vždy se snažila vše dovést až do konce a byla ochotna mě přijmout i mimo pracovní dobu. Vždy se k ní ráda vracím. Odcházet se mi bude opravdu těžce.

Moc a moc paní doktorku doporučuji. Je ochotna vždy pomoci a mnohokrát mě vyléčila. Bohužel je mi teď 19 a odcházím, ale budu na ni vždy v tom nejlepším vzpomínat:-)

Nepamatuju si ji tolik na to, abych mohla říci že je nejhorší, ale milá ke mně rozhodně nikdy nebyla. Navíc už opravdu není nejmladší a díky tomu ani kvalita práce už není tak dobrá. Nedoporučuju..

Paní doktorka je velice pečlivá, starostlivá, výborný diagnostik, jsem s její lěčbou dítěte vždy spokojena

je skvělá, má zkušenosti jako žádný jiný lékař v pediatrickém oboru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výborná doktorka a specialistka.