MUDr. Naďa Fleischmannová

Zubař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Masarykova 94, Ústí nad Labem

Uplne nejlepsi pani zubarka, jeji mily pristup , ochota a samozrejme profesionalni pece... nikdy bych nemenila ...

Opravdu skvělá a milá paní zubařka, velmi citilivá a přitom neuvěřitelně šikovná. Sestřička rovněž milá a hodná. Obě tvoří skvělý tandem☺

Pani doktorka je velmi jemná,šikovná a hlavně lidská.Sestřička přijemná,vždy ochotně přizpůsobí navštěvu .Jsou skvělé obě dvě.

Paní doktorka Fleischmannová je velká profesionálka a člověk se v ordinaci i zasměje. A opravdu mi nevadí, že ordinace není vybavena podle nejnovějších trendů, hlavně že vždy pomůže svou šikovností a lidským přístupem. Sestra je též velice příjemná a při objednání se vždy snaží vyhovět požadavkům pacienta.

Dobrá lékařka,ochotná,rychlá.nikdy nečekám v čekárně na ošetření víc než se mohu začít bát, velmi ochotná i její sestřička.

Je skvělá

jelikož nemá rád čekání, po dohodě hned na řadě. Také velmi příjemná ošetření

Tahle paní doktorka se věnovala mému chrupu po třech dlouhých letech mého učebního oboru. Tam jsem zažil vrtání bez chlazení vodou. Nevím, jestli to někdo z vás zkusil, ale je to velice nepříjemná záležitost. Díky paní doktorce jsem se přestal bát zubařů a dodnes chodím na pravidelné prohlídky. Bývala sice "střihoun", ale ruce měla až mateřsky jemné. Je to vážně třída.

lidský přístup a profesionalní bezbolestná péče

Je nejlepší