Praktický lékař pro děti a dorost
Koberovská 589, Železný Brod

velmi doporučuji

Přidávám se k nejlepším hodnocením nejen paní doktorky, ale i její sestřičky. Jsou opravdu vždy milé nejen na maminky, ale i na malé pacienty. Obrovským plusem je možnost spojit se s paní doktorkou v případě nouze telefonicky. Snažíme se nezneužívat, ale už je ten pocit jistoty je k nezaplacení. Navíc se paní doktorka vždy snaží hledat řešení, i když se jedná o problémy, které by se mohly zdát běžné. (Ovšem jen do doby, než máte doma kvůli nim plačící miminko.) I sestřička vždy ochotně poradí a pomůže. Nedovedu si představit, jak bychom fungovali, kdyby nás paní doktorka nepřijala mezi své pacienty. Děkujeme.

Výborná doktorka - nenutí antibiotika, poradí a je velice ochotná. Máme jen dobré zkušenosti.

Paní doktorka a stejně tak i její sestřička (paní Podzimková) jsou vemi profesionální a příjemné. Vybavení ordinace je taktéž na vysoké úrovni, v ordinaci mají ultrazvuk, různé testy na nebezpečné streptokoky, které udělá přímo na místě, dále je vybavená přístrojem který po odběru krve z prstu ukáže zda dítě má či nemá hodnoty určující zánět v těle. Paní doktorka je velmi dobrý a přesný diagnostik. Je možné ji zastihnout na mobilním telefonu, dle dohody jsme se spojovali i o víkendu. Opravdu mohu jen doporučit.

Opravdu nejlepší paní doktorka, kterou znám. Velmi milá, ochotná vždy usměvavá. Vždycky poradí je zodpovědná a s dětmi to umí. Jsem ráda, že k paní doktorce můžeme s Terezkou chodit. To samé platí i o její sestřičce. Děkujeme.

Paní doktorka je milá, ochotná a vždy připravená každé mamince vyjít vstříc. Jako novopečená máma z ní mám dobrý pocit a vím že našše dcerka je u ní v těch nejlepších rukou.

Milá, schopná, ochotná. Můžeme kdykoliv, cokoliv a vyjde vstříc, s úsměvem.

Skvělá PANÍ doktorka. Můžeme kdykoli volat, vždy poradí. Je velmi ochotná, usměvavá, příjemná a na děti miloučká. To samé samozřejmě platí o její PANÍ sestřičce. Jsem šťastná, že s Verunkou chodíme právě k nim.

nejochotnější paní doktorka kterou znám,mám nemocného syna a díky ní je jeho stav lepší a lepší.Doporučuji!!!!!

Spokojeni