Nejčastěji hledané služby

Dětská praxe s.r.o.

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost a registrujeme děti od narození do 19 let věku. S úsměvem přivítáme každého malého i většího pacienta...

• praktické lékařství pro děti a dorost

+ v areálu zaparkujete v pohodě zdarma nebo za nějakých 10Kč/30min
- čekárna je mírně sterilní, ikdyž pár obrázků a stoleček na kreslení tam najdete
+ mladá a progresivní paní doktorka se sestřičkou
+ čas objednání odpovídá času, kdy jdete s dítětem na vyšetření, čekali jsme max 10min sami v čekárně, takže nehrozí, že dcerka chytne něco od ostatních nemocných dětí
+ sestřička na kontrolách váží i měří
+ paní doktorka i sestřička jsou velmi empatické a mají smysl pro humor
+ nikdy jsme neměli pocit, že by nás paní doktorka odbyla, ikdyž jsme měli fakt hromadu dotazů
+ paní doktorka umí taktně naznačit, že byste už měli jít a nevykecávat se s ní
+ když se vám s dítětem něco nezná, zavoláte nebo napíšete mail s přiloženým videem nebo fotkou, a paní doktorka ten samý den ještě odpoví (rekordní reakční doba je 15min)
+ paní doktorka sem tam sama používá respirátor aby nenakazila sebe ani své pacienty
+ sestřička vždy vyjde vstříc s plánováním termínu, a to jsme hodně nároční

6/5

Umístění: Dětská praxe s.r.o. vyšetření dětí

K lekarum chodim nerada, ale v teto ordinaci se citim dobre. Pani doktorka i sestricka jsou prijemne. Bohuzel ze zacatku tam dcerka chodila jen kvuli ockovani, tak moc nadsena nebyla :-D ale obe s ni mely trpelivost. Hodne si take cenim toho, ze pani doktorka pohotove reaguje na email a je mozne spoustu veci vyresit bez osobni navstevy.

Č
Umístění: Dětská praxe s.r.o. celkové vyšetření

Paní doktorka Lázničková je nejen úžasný lékař ale i úžasný člověk. Chodím k ní s dcerami a musím říct že takový lékař je k nezaplacení. Vždy když je potřeba jsou se sestřičkou při telefonu nebo e-mailu. Sestřička je taky úžasný člověk, hodná, empatická a hlavně má vždy snahu pomoct.
Děkujeme za vás.

MUDr. Monika Lázničková

Moc děkujeme. Těšíme se na Vás a držíme palce!

Umístění: Dětská praxe s.r.o. pediatrická konzultace

K paní doktorce Lázníčkové chodí oba mí synové od doby, kdy praxi na poliklinice v Porubě otevřela a musím říci, že vše v této ordinaci funguje přesně tak, jak podle mého názoru má. Velmi oceňuji, že se do ordinace bez problémů dovoláte, popřípadě Vám sestřička zavolá zpět. Velmi rychle probíhá i komunikace/konzultace e-mailem. Prakticky vše funguje na objednání, v čekárně tak nečekáte dlouho a není tam přeplněno. Je možné se objednat i na odpoledne. Sestřička i paní doktorka jsou milé, profesionální a s dětmi to umí. Kéž by to takto fungovalo všude!

MUDr. Monika Lázničková

Vážíme si vyjádření Vaší spokojenosti a děkujeme...

Umístění: Dětská praxe s.r.o. celkové vyšetření

Pani doktorku som kontaktovala po narodení dcéry, nakoľko sa mi narodila predčasne , nebol absolútne žiadny problém s tým aby nás vzali. Po príchode z nemocnice domov mi pani doktorka dala termín hneď v deň, kedy som jej volala. V ambulancii nás privítali s úsmevom na perách a naozaj profesionálnym prístupom, všetko nám detailne vysvetlili. Pani doktorka nám povedala, že v prípade dotazov ju môžeme kontaktovať aj e-mailom, na ktoré odpovedá obratom - a to môžem naozaj potvrdiť. Vždy nám vo všetkom poradila, prípadne nás nasmerovala.
Som veľmi rada, že sme si pre našu dcéru vybrali práve pani doktorku Lázničkovú.

MUDr. Monika Lázničková

Děkuji za milá slova, těším se brzy zase na viděnou...

Umístění: Dětská praxe s.r.o. preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka Lázničková jede pouze podle tabulek a jiný názor než ten její jí nezajímá. Dokud syn byl v tabulkách přesně na 50. percentilu, tak bylo vše v pořádku. Nutila nás do příkrmu, ikdyž byl syn plně kojený, od 4. měsíce, jelikož nepřibíral dle tabulek, ale podle názorů jiných pediatrů a LP byl stále v normě a k příkrmům nemuselo dojít tak brzy. Nakonec jsme příkrmy zařadili podle paní doktorky, jelikož na nás vytvářela nátlak s tím, že syn je opravdu neprospívající, že hladoví a jen proto, že jsem po kojení nechtěla syna vážit, protože mi u kojení usínal, tak nám bylo napsáno mailem(velmi neprofesionální) ať si najdeme jiného lékaře, kterého budeme respektovat. Vyhazov přes email nás velmi šokoval. Podotýkám syn je velmi akční, ve 2,5 měsících se přetočil sám na břicho, podle fyzio je vývojově velmi napřed, s kojením žádný problém. Nedivím se, pokud maminky přicházejí tak brzy o mléko, jelikož takový nátlak,jako na nás vytvářela paní doktorka,byl velmi stresující a nepříjemný.

MUDr. Monika Lázničková

Dobrý den, mám zodpovědnost za své malé i velké pacienty. Snažím se vždy vše vysvětlit osobně, mailem či telefonicky. Za svým postupem si stojím. Nedokázala jsme Vás přesvědčit. Naše cesty se rozešly. Přeji Vám do budoucna hlavně zdraví

Umístění: Dětská praxe s.r.o. celkové vyšetření

Výborná lékařka. Milá, má vstřícný přístup k dětem, opravdu ví co dělá na rozdíl od naší předchozí.
V ordinaci už jsme skoro jako doma, ale vždy se děti těší :).

MUDr. Monika Lázničková

Moc děkuji, vážím si toho...

Umístění: Dětská praxe s.r.o. celkové vyšetření

u paní doktorky oceňuji odbornost a vlídný přístup k dětem. Vždy dokáže poradit, pomoci a také uklidnit. Navrhovaná terapie je vždy účinná a vede ke zlepšení. Jsem ráda za tuto lékařku, která má ordinaci blízko našeho sídliště.

MUDr. Monika Lázničková

Děkuji... jsem ráda, že jste spokojeni

U
Umístění: Dětská praxe s.r.o. vyšetření dětí

Moc hodná paní doktorka, vždy vše hezky vysvětlí.

MUDr. Monika Lázničková

Děkuji za milé hodnocení...

Umístění: Dětská praxe s.r.o. preventivní lékařské prohlídky

K paní doktorce chodí můj syn. Vždycky je velmi milá a pečlivá. Syn se k ní vyloženě těší a to i na očkování. Vždycky si i dobře popovídáme:) V čekárně jsme nikdy nečekali dlouho. Když jsem se nemohla dovolat a psala jsem mail, odpověděla mi prakticky ihned. Jsem s její péčí velmi spokojená. A všem ji mohu doporučit.

MUDr. Monika Lázničková

Děkuji za krásné hodnocení. Jsem ráda, že jste spokojeni.