Adresa

Javorová 3097, Most
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

Děkujeme za vše paní doktorko !!!!!!! (milá, ochotná, nikdy jsem neměla žádný promlém ... mohla jsem jí zavolat i domů, když něco bylo a vždy byla ochotná a na místě)!!!!!!!!!!! Velký dík !!!


Z

S paní doktorkou jsem byla vždy spokojená.Je mi velice líto že je již v důchodu. Vždy byla velmi důsledná,také byla milá k mému synovi i ke mě. Příla bych si,aby takoví byli všichni lékaři.


B

Pani doktorko,je mi moc lito,ze uz tam nejste,bylo to nemile prekvapeni,kdyz jsme tam s Dominikou prisly a vy jste tam nebyla.Moc Vam za vse dekujeme,meli jsme Vas moc radi a prejeme Vam jen to nejlepsi.


V

Je to nejlepší doktorka protože ví co děti trápí nebo bolí ..


K

Pan doktorka byla fakt nejlepší.Chodila jsem k ní 15 let a předmnou k ní chodlila moje mamka.Byly jsme s ní spokojeni.Sice bylo na čese,ale je velká škoda že paní doktorka odešla:-(..S tou novou vůbec nejsme spokojeni..Je nepříjemná už na první pohled a na vše odpoví že je to normální.Ale strašně vám paní Mocová děkujeme za vaší péči.


K

Děkujeme paní doktorko za Vaši péči.


S paní doktorkou jsem neměla problémy...teda do doby než můj syn dostal teploty..dost vysoký a trvaly docela dlouho..byly střídavě..paní doktorka vzala moč a výtěry z krku a nosu,ty byly ok...tak řekla,at teploty neřeším,no já chtěla aby mu vzala krev a ten pohled dr. bych nepřála ani nepříteli....když mu jí pak za nějakou dobu vzala,nestačila se divit...syn měl vysoké CRP...a skončili jsme v nemocnici...co by asi bylo,kdybych teploty neřeřila???

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

pani doktorka je skvela a sikovna nesetkala jsem se z lepsi dekuji pani mocova


M

super nemám co dodat měla mě i mou sestru a i nadále chodíme k paní doktorce i snašemy dětmy.


P

k paní doktorce jsem chodil téměř 20 let a kdybych nemusel odejít kvůli věku, zůstal bych u ní, protože je to profesionálka, která se opravdu vyzná. Mile přistupuje k pacientům a nedělá žádné rozdíly. Měl jsem jí vždy velmi rád.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti