MUDr. Mocová Sigrid

Uložit

Pediatr Více

17 názor

Uložit


Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Javorová 3097, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Děkujeme za vše paní doktorko !!!!!!! (milá, ochotná, nikdy jsem neměla žádný promlém ... mohla jsem jí zavolat i domů, když něco bylo a vždy byla ochotná a na místě)!!!!!!!!!!! Velký dík !!!

Z

S paní doktorkou jsem byla vždy spokojená.Je mi velice líto že je již v důchodu. Vždy byla velmi důsledná,také byla milá k mému synovi i ke mě. Příla bych si,aby takoví byli všichni lékaři.

B

Pani doktorko,je mi moc lito,ze uz tam nejste,bylo to nemile prekvapeni,kdyz jsme tam s Dominikou prisly a vy jste tam nebyla.Moc Vam za vse dekujeme,meli jsme Vas moc radi a prejeme Vam jen to nejlepsi.


V

Je to nejlepší doktorka protože ví co děti trápí nebo bolí ..


K

Pan doktorka byla fakt nejlepší.Chodila jsem k ní 15 let a předmnou k ní chodlila moje mamka.Byly jsme s ní spokojeni.Sice bylo na čese,ale je velká škoda že paní doktorka odešla:-(..S tou novou vůbec nejsme spokojeni..Je nepříjemná už na první pohled a na vše odpoví že je to normální.Ale strašně vám paní Mocová děkujeme za vaší péči.


K

Děkujeme paní doktorko za Vaši péči.


S paní doktorkou jsem neměla problémy...teda do doby než můj syn dostal teploty..dost vysoký a trvaly docela dlouho..byly střídavě..paní doktorka vzala moč a výtěry z krku a nosu,ty byly ok...tak řekla,at teploty neřeším,no já chtěla aby mu vzala krev a ten pohled dr. bych nepřála ani nepříteli....když mu jí pak za nějakou dobu vzala,nestačila se divit...syn měl vysoké CRP...a skončili jsme v nemocnici...co by asi bylo,kdybych teploty neřeřila???

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

pani doktorka je skvela a sikovna nesetkala jsem se z lepsi dekuji pani mocova


M

super nemám co dodat měla mě i mou sestru a i nadále chodíme k paní doktorce i snašemy dětmy.


P

k paní doktorce jsem chodil téměř 20 let a kdybych nemusel odejít kvůli věku, zůstal bych u ní, protože je to profesionálka, která se opravdu vyzná. Mile přistupuje k pacientům a nedělá žádné rozdíly. Měl jsem jí vždy velmi rád.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti