Odbor. lékař oční, Dr. Švrčková s.r.o.
Tyršova 34/946, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Dovolujeme si oznámit, že všechny pacienty paní doktorky převzala a ráda ošetří MUDr. Vyvijalová Marcela

Paní doktorka již neordinuje.

zkusenosti a prehled jsou u lekaru k nezaplaceni. pani doktor me dokazala polecit i kdyz si jini slovutni mladi fakultni lekari nevedeli delsi dobu rady. vek neni u lekare na skodu ale ku prospechu.

Doporucuji. Byl jsem u pani doktorky na preventivni prohlidce zraku. Mily pristup jak sestricky tak pani doktorky byt jiz bylo po ordinacni dobe. Vsechna vysetreni na modernich pristrojich. Cena za prohlidku primerena. Prevedu zde svou rodinu.

Jsem totálně zaneprázdněný. Tak jsem se velmi rád objednal na čísle 596 122 362 a na minutu přesně se mi dostalo odborné péče. Dokonce více než jsem očekával - rady ohledně dalšího postupu léčby, které mi šetří jak čas, tak i nemalé peníze! MOC děkuji - svého očního doktora jsem už našel a mohu jej jen doporučit .
Roman S.

Dobry den,
po precteni prispevku pani/slecny Petry K. musim nesouhlasit!
S peci a odbornymi znalostmi pani doktorky Svrckove jsem velmi spokojena, jsem jeji pacientkou jiz vice nez 12 let a nikdy za tuto dobu jsem se nesetkala s negativnim pristupem. I me deti a manzel jsou jejimi pacienty.
Ma dcera ma komplikovanou ocni vadu, kterou pani doktorka odhalila velmi brzy(ve veku asi 4 let me dcery), a tak diky tomuto vcasnemu zacatku lecby mame velikou sanci alespon na castecne uzdraveni.
Jsem velice rada, ze ma pani doktorka tolik zkusenosti, a to prave diky jejimu veku, a rozhodne ji nemohu vytknout zastarale pristroje. Za tech 12 let, co k ni pravidelne chodime, se u ni mnoho pristroju zmenilo. A spise zastavam nazor, ze nez aby mela pani doktorka ordinaci plnou novych a novych pristroju, se kterymi by nevedela co delat, tak je urcite lepe, kdyz jich ma mene a velmi dobre to s nimi umi...Hlavni jsou prece znalosti.
Velmi bych si prala, aby pani doktorka ordinovala jeste mnoho let, a rozhodne ji mohu jen a jen doporucit!

Velmi zkusena a erudovana lekarka. Velmi prijemne osobni zachazeni. Ambulance je umistena vyhodne ve stredu mesta s standardni oteviraci dobou a moznosti objednani. Vybaveni spickovymi pristroji vcetne pocitacove perimetrie. Doporucuji.