Miroslava Svobodová, pediatr Jirkov

MUDr. Miroslava Svobodová

Uložit

Pediatr Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Červenohrádecká 1559, Jirkov
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku jsme poznali na dětské pohotovosti a můžu jen doporučit ,Mila ochotná ,lidský přístup za mě


Ověřeny pacient

U paní doktorky jsme moc spokojeni. Ona i sestřička, jsou velmi příjemné a ochotné. K synovi se chovají velmi laskavě. Vše vysvětlí, dá se s ní debatovat, poradí i po telefonu.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme již třetím rokem a jsme spokojeni. Doktorka je příjemná, milá (jak k dětem, tak k rodičům) a vždy usměvavá. Komunikuje citlivě i s těmi nejmenšími dětmi. Vždy pomohla, ale žádné větší zdravotní problémy naše dítě nemělo. Sestra je někdy až moc přísná (např. při příchodu 1/4 hod. před koncem ordinačních hodin), ale umí být také milá.


prostě nejlepší...


Ověřeny pacient

Paní doktorka ani sestřička nepotřebují hodnocení, všichni vědí, že jsou v Jirkově nejlepší. Milé, přátelské a profesionální chování obou, mluví samo za sebe. Chodila jsem k nim do 18-ti a dnes k nim chodím s mojí čerstvě narozenou dcerou, nevyměnila bych za nic.


Paní doktorka i sestřička jsou prostě obě nejlepší. Chodila jsem tam od malička a nikdy jsem si na nic nemohla stěžovat. Za necelé dva měsíce se tam chystám zaregistrovat svou ještě nenarozenou dcerku :-) Nemůžu si je vynachválit!


K
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem si vybrala po špatné zkušenosti s jinou lékařkou ve stejné budově polikliniky. Musím říct,že jsem nesmírně spokojená - je ochotná,znalá,pečlivá,ale zároveň i lidová a nesešňorovaná diplomem. Je vidět,že medicínu má v malíčku a umí jí převést i do reálného života.Škoda,že není i pro dospěláky,ihned bych k ní šla i s sebou :o)))))


Paní doktorka si zaslouží ta nejlepší hodnocení.I sestřička je moc hodná.Není divu že je tam často plno ,dobrý doktor se hned pozná.


D

Od malička jsem k paní doktorce chodila a nemám k ní žádné výhrady, vždy byla ochotná a milá. Sestřička možná na první pohled vypadá trochu přísně ale ve skutečnostije hodná. Když jsem odcházela od p.doktorky bylo mi z toho až smutno protože tak skvělou doktorku už asi nikdy mít nebudu. Stará se o své pacienty opravdu vzorně...


H
Ověřeny pacient

Pani Doktorka si zaslouži ta nejlepsi hodnoceni .I sestricka je mila ,vstricna,ochotna.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti