Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Červenohrádecká 1559, Jirkov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku jsme poznali na dětské pohotovosti a můžu jen doporučit ,Mila ochotná ,lidský přístup za mě

Ověřený profil

U paní doktorky jsme moc spokojeni. Ona i sestřička, jsou velmi příjemné a ochotné. K synovi se chovají velmi laskavě. Vše vysvětlí, dá se s ní debatovat, poradí i po telefonu.

M
Ověřený profil

K paní doktorce chodíme již třetím rokem a jsme spokojeni. Doktorka je příjemná, milá (jak k dětem, tak k rodičům) a vždy usměvavá. Komunikuje citlivě i s těmi nejmenšími dětmi. Vždy pomohla, ale žádné větší zdravotní problémy naše dítě nemělo. Sestra je někdy až moc přísná (např. při příchodu 1/4 hod. před koncem ordinačních hodin), ale umí být také milá.


prostě nejlepší...


Ověřený profil

Paní doktorka ani sestřička nepotřebují hodnocení, všichni vědí, že jsou v Jirkově nejlepší. Milé, přátelské a profesionální chování obou, mluví samo za sebe. Chodila jsem k nim do 18-ti a dnes k nim chodím s mojí čerstvě narozenou dcerou, nevyměnila bych za nic.


Paní doktorka i sestřička jsou prostě obě nejlepší. Chodila jsem tam od malička a nikdy jsem si na nic nemohla stěžovat. Za necelé dva měsíce se tam chystám zaregistrovat svou ještě nenarozenou dcerku :-) Nemůžu si je vynachválit!


K
Ověřený profil

Paní doktorku jsem si vybrala po špatné zkušenosti s jinou lékařkou ve stejné budově polikliniky. Musím říct,že jsem nesmírně spokojená - je ochotná,znalá,pečlivá,ale zároveň i lidová a nesešňorovaná diplomem. Je vidět,že medicínu má v malíčku a umí jí převést i do reálného života.Škoda,že není i pro dospěláky,ihned bych k ní šla i s sebou :o)))))


Paní doktorka si zaslouží ta nejlepší hodnocení.I sestřička je moc hodná.Není divu že je tam často plno ,dobrý doktor se hned pozná.


D

Od malička jsem k paní doktorce chodila a nemám k ní žádné výhrady, vždy byla ochotná a milá. Sestřička možná na první pohled vypadá trochu přísně ale ve skutečnostije hodná. Když jsem odcházela od p.doktorky bylo mi z toho až smutno protože tak skvělou doktorku už asi nikdy mít nebudu. Stará se o své pacienty opravdu vzorně...


H
Ověřený profil

Pani Doktorka si zaslouži ta nejlepsi hodnoceni .I sestricka je mila ,vstricna,ochotna.


Došlo k chybě, zkuste to znovu