MUDr. Miroslava Mlčáková

Zubař Více

Kroměříž 1 adresa

Umístění: Bono DENT s.r.o. Jiný

K paní zubařce chodím už od malička a neměnila bych. Vždy byla velmi milá, ochotná poradit a měla k ruce skvělé sestřičky. Je velmi lidská a empatická a aktivně se mnou při každé návštěvě komunikovala. Utvrdila mě v tom, že k dobrému zubaři se pacienti nebojí chodit. Její práci s mými zuby chválila i zubařka při mé výjimečné návštěvě zubní ambulance v Kroměřížské nemocnici. Jediné mínus je dlouhá čekací doba při objednání, což ale chápu. Sama bych každému člověku přidělila jednu paní Mlčákovou, kdybych měla tu moc.

Paní doktorku chválím. Chodím k ní od dětství, přes 20 let, a její přístup i odvedená práce je vždy na úrovni, aniž bych měla rodiče na nějakém prestižním postu. Myslím, že si zde spousta lidí plete paní zubařky, přeci jen Mlčákových je v Kroměříži víc.

skvělá :) příjemná,milá..akorát by mi nemusela vrtat zuby :D

Škoda, že tu není hodnocení na Mudr. Dagmar Mlčákovou, to by se asi hodně lidí vyřádilo :-)

Kvalitní a příjemná zubařka, ke které chodíte skoro s radostí.
Neplést s Dagmar Mlčákovou z Kroměříže, která je jejím pravým opakem a zasela můj teror ze zubařů v mých školních letech.

NEDOPORUČUJI!!!
Nejhorší!! Je to dětská zubařka! Včera mi spůsobila tu největší bolest co jsem kdy zažila! KATASTROFA!!!! V Kroměříži je spousta lepších zubařů. Táhle je těžký podprůměr hraničí s arogancí a nekvalitními VELICE BOLESTIVÝMI služby!

VYNIKAJCÍ PANÍ ZUBAŘKA LEPŠÍ JSEM NEZAŽILA

skvělé!

Jedním slovem SPOKOJENOST

Paní doktorka má velmi milý a profesionální přístup! Vždy se k ní moc těším a všem ji můžu jen doporučit!!!