Prakt. lékař pro dospělé, dia.,interní
Nádražní 26/1266, Ostrava

Paní doktorka je absolutní špička jsem pacientem 19 roků umi velmi dobře odhadnout diagnozu nemocí i jaké léky potřebujete případně pozměnit léky pokud vám zrovna moc nesedly chování 1a+!!!Toto hodnocení samozřejmě i pro její zdravotní sestru obě se maximalně doplňujou je to prostě špičkový team!!!!! Jindřich Piprek

K paní doktorce Jurkové chodívám asi 2 krát za rok. Vždycky se chová mile, lidsky a se zájmem si vyslechne moje problémy.
Hodnotit můžu jen 5.hvědičkami. Jinak bych dal více.
Přeji jí dobré zdraví, a aby to své,, poslání "léčit lidi ještě dlouho, hodně dlouho, vydrželo.

Velmi dobrá a hodná paní doktorka.

Znám paní doktorku desítky let, už krátce po absolvování školy byla mou závodní lékařkou, po celou dobu její lékařské praxe jsem poznala její lidský přístup k pacientům. Nyní se o mně stará už coby diabetičku, jsem mimoostravskou pacientkou z přilehlé obce, ale jsem ráda, že mě má v péči. Prostě nemohu si ji vynachválit. Moc bych ji přála mimo zdraví i samé spokojené pacienty...

Klepe mi 70 a nebýt paní DR Jurkové jsem dávno na Sleské. Doktorka na 200 procent děkuji za péči za sebe a všechny její paciety.Její sestřička Zora Matušová velmi ochotná a milá paní. Děkuji

Souhlasím, profesionální, přitom velmi lidský přístup. Milá a odborně velmi na úrovni je i sestřička!!!!

Není co dodat, výborná lékařka :)

Paní doktorka je velmi milá a příjemná a hlavně pečlivá!!!!Svou práci dělá velmi dobře.Sestřička je také moc hodná a vstřícná.Čekárna je stále plná pacientů a proto člověk musí počítat s delší dobou čekání.

Velmi dobrá, milá

Paní doktorka Jurková,je vynikající lékařka a skromný člověk. Což je v dnešní době spíše vzácností. Mám ji moc ráda , vždy pomůže ,poradí, je to sluníčko které vždy zahřeje . Kéž by takových lékařů bylo víc. Vděčná pacientka Lída Marčišová.