Soukromá praxe praktického lékaře s.r.o.
Mánesova 80, Plzeň 3, Plzeň

Umístění: Soukromá praxe praktického lékaře s.r.o. Jiný

Paní doktorka je zlá, arogantní, bez citů. Člověku když je špatně čeká pomoc a ne nepříjemné jednání a řvaní do telefonu. Navíc je dost pomlouvačná, nemá absolutně profesionální jednání. Není to člověk na správném místě. Za mě hrůza!!

Umístění: Soukromá praxe praktického lékaře s.r.o. Jiný

Paní doktorka převzala ordinaci po mojí původní lékařce, bývala milá, je pečlivá, v ordinaci má všechno důležité, takže vždycky když to vypadá na antibiotika, dělá sestra test na CRP, případně další testy. Taky se v ordinaci skoro nečeká, protože objednávají na čas.
Co mi ale hodně vadí je přístup paní doktorky, nevím jestli je přepracovaná nebo má osobní problémy, ale někdy je to opravdu přes čáru. Člověk si v nemoci přijde, že totálně otravuje, chybí mi tam lidský přístup, nedej bože, když stonáte častěji, to už jsou obě vyloženě podrážděné. To už jsem si vyslechla i že se nemám divit, jestli mě v práci vyhodí, když jsem často na neschopence. Moje doktorka…která mě léčí, čekám tam pomoc, a hlavně vidí, že jsem opravdu nemocná, tedy že si nenechám psát neschopenku kvůli dovolené a podobně.
Už bych odešla, ale není moc kam, u nás v obci je v ordinaci praktika totálně plno, navíc půjde do důchodu a kdoví co bude. Takže zatím chodím tam a doufám, že se trochu zlepší jejich přístup.

Umístění: Soukromá praxe praktického lékaře s.r.o. Jiný

Paní doktorka je náladová.Od doby covidu odsekává,chová se povýšeně.Několikrát na mě zvýšila hlas.Asi proto,že jsem neočkovaná.Jako lékařka špatná není,ale nemá profesionální chování,lidské,ani empatické.Očkovaným pacientům,co je pro ně lékař autorita doporučuji.ale těm co by snad nesouhlasili nebo si řekli svůj názor,s těmi bude zle