Ord. PL pro dospělé + chirurgie
Tylova 783/25, Děčín

Dr.za počítačem,co potřebujete?/popisuji/ jo to mě taky,sestro dal 30,-Kč na ,raději sbohem.

takto probíhá každá návštěva.

S panem doktorem jsem nikdy problémy neměl.Se slušností příjdu a slušnosti se dočkám a pomoci také.
S pozdravem Martin Gacík

Naprostá spokojenost mohu doporučit.

UKRÁCENĚ?Neumí pomoci, jen samá antibiotika a takový kraviny....není to doktor na svém mástě.....bohužel jde jen o peníze,když jsem mněl nehodu(...) nechci říct jakou a kde a mněl jsem právo na pojistku,málem mi ji ani nevypsal, na zraněnou ruku mi pojistku napsal to ser divim,ale na další velmi dobře poraněná místa už ne že to nebude vypisovat že toho jako těch papíru je dost a stejně prej mi jde jen o peníze,ANO JDE KDYŽ S PLATÍM POJIŠTĚNÍ NE SAKRA?Tohoto doktora nedoporučuji a přeíšlím o odhlášení ki jinému!

Pozorný

U pana doktora jsem zaregistrovaná již přes deset let a jsem s jeho lékařskou péčí a profesionálním přístupem spokojená. Snad bych jen byla opatrnější při výběru zdravotní sestry a volila bych osobu s laskavějším a empatičtějším přístupem k pacientům. Jsem velmi ráda, že se pan doktor rozhodl pro změnu k lepšímu. Přeji jemu i současné zdravotní sestřičce spoustu spokojených pacientů.

Super lékař. Dokáže doporučit vhodnou léčbu (což by mělo být u lékaře samozřemostí, ale boužel tomu tak není). Má lidský přístup.

OK

ok

Arogantní bez jakékoliv úcty k pacientům.Pravděpodobně pozapoměl že již nejsme v době PŘED LISTOPADEM 89,a nato že vystudoval za peníze nás všech!!!!Starším pacientům kterí mají nárok na pomůcky hrazené ZP odpoví " To Vám Nenapíši to by chtěl potom každý. K ordinačí době lze pouze dodat že pacient který příjde do čekárny cca 20 min před koncem ordinační doby s úrazem je dosti potupným způsobem odmítnut(na štítu své provozovny ma pan doktor uvedeno hrdě CHIRURGICKÁ AMBULANCE)Takže tomu opravdu nerozumím.To mi hlava nebere.Jediné čemu rozumím je to že TAKOVéHO DOKTORA OPRAVDU ALE OPRAVDU NECHCI