Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Vždy velká spokojenost, nemusí se čekat, a pan doktor je vstřícný a příjemný. To, že se u něho nemusí dlouho čekat, je super

U toho lákaře se mi velice líbilo.

CHodím k tomuto lékaři již několik let a vždy mě správně léčil. Také vynechávám praktického lékaře a chodím rovnou za ním. Vždy nasadil léčbu, která mě zabrala. A chodím k němu pokaždé s něčím jiným a vždy si uměl poraditl Chodí k němu moje matka, otec i sestra a pana doktora ci schálí. Jeden z nejlepších lékařů. Procházková Jana

Chodím k panu doktorovi už několik let. Vždy, když mám nějaký problém, tak jdu rovnou k němu a vynechávám praktického lékaře. Musím souhlasit, že vždy je jeho léčba účinná, hned napoprvé. Chodí k němu i moje matka a je s ním nadmíru spokojená.
Nemusí se k němu objednávat a nečeká se déle jak 5 minut. Za sebe doporučuji.

Nejsem typ, co píše komentáře, ale po tom co jsem si zde přečetl, se musím pana doktora zastat. Dle mne patří k NEJLEPŠÍM ODBORNÍKŮM ve svém oboru. Již v osmdesátých letech ordinoval v Bílém domě na dětském oddělení ORL, kde bylo pacientů jako na běžícím páse – zde dle mne získal obrovské množství praktických zkušeností. Byl zde uznávaný za nejlepšího lékaře. Mne osobně pomohl se spoustou vážných nemocí, které jiní doktoři diagnostikovali špatně a nikdy jsem se u něj nesetkal s léčbou pokus-omyl, zkusíme něco jiného. Pokaždé věděl, kde je příčina problému a jak ji léčit. Za svým doporučením si stojím, proto se podepisuji. Tomáš Jílek, Brno

Já jsem byla u pana doktora Malíška vždy spokojena. Byla jsem u něj 3x a to shodou okolností vždy v pátek po 14 hodině. Vždy mě ochotně vyšetřil, napsal recept a poplatek nevybíral!! Navíc pacienty bere bez objednání a čekárna není přeplněná pacienty tak jako např. na ORL u Sv.Anny nebo na ORL ve FN Bohunicích a pokud máte akutní problém určitě uvítáte nečekat 3hodiny v čekárně tak jako kdekoliv jinde.