Praktický lékař stomatolog
Horní 318, Staré Město

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Moc hodný pan doktor ,od dětství se bojím chodit k zubaři až u pana doktora jsem v klidu.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pana zubaře rozhodně nedoporučuji. Léčila jsem se u něj dva roky s jedním zubem, kde to jednou dopadlo tak, že pár hodin po jeho ošetření jsem skončila na pohotovosti v Olomouci s obrovským zánětem. Po přejití k nové zubařce jsem o zub přišla, protože ačkoliv byl problém v kanálcích, které by se daly vyčistit, zub byl tak rozvrtaný, že mi nová zubařka nedoporučila jej nadále opravovat, protože by se stejně brzo rozpadl. Další věc byla ta, že asi u tří zubů, které mi pan zubař opravil nová doktorka díky rentgenu zjistila, že kazy nebyly vyvrtány úplně a rozrůstaly se dál směrem ke kořenům zubů. Pan zubař mi při každé návštěvě opakoval, že mám pěkné zdravé zuby a že nemám žádné kazy. Realita byla taková, že po vstupní kontrole u nové zubařky jsem se dozvěděla, že mám 11 kazů a z toho 3 velké, že se sotva zuby podařilo zachránit. Pan zubař je sice milý, ale to nikomu zuby nespraví.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Velmi špatný zubní lékař.
Ano, sice je milý, ale to není vše.
1. důvod: Ráno má mít pro akutní případy, ale neděje se tak. Dva dny mě strašně bolel zub až se to opravdu nedalo vydržet. Tak jsem šel k panu doktorovi. Byl jsem tam už 15 minut před otevírací dobou, abych si byl jistý , že mě vezme a stihne vzít v době akutních případů. Bohužel se tak nestalo... V době akutních případů si tam objednává pacienty a tudíž nebere zřetel na akutní případy. Čekal jsem tam 4 a půl hodiny než už neměl objednaného pacienta a vzal mne..
2. důvod: Šel jsem k němu s kazem, který ošetřil tak, že mi špatně píchl injekci na umrtvení + vrtal a zadělal tím stylem, že se mi pod zubem dál rozrůstal kaz, až se mi nakonec zub kompletně rozpadl. To samé s druhým zubem. Velmi nedoporučuji tohoto zubního lékaře. Díky němu mám teď otřesné problémy se zuby.

Prošel jsem pár zubařů a nemohu si stěžovat.Neměnil bych.Nemám na to sebemenší důvod.Naprostá spokojenost.

Jezdím k panu doktorovi už několik let až od Šumperka a s jeho péčí jsem velice spokojená:) Odjakživa mám strach z bolesti, ale jeho vyšetření bývají vždy velice šetrná a citlivá, že se mu do péče opravdu nebojím svěřit!! Se zubama už jsem si "svoje" zažila a na panu doktorovi se mi líbí, že mu záleží opravdu na každém a hned tak rychle neposílá ty nemocné "do koše". Z mých zkušeností - MŮŽU JEN DOPORUČIT!

Pan zubař,jemilý,citlivý,lidský,své práci rozumí.Chodím k němu spoustu let,nemám problémy,jsem moc spokojená,doporučuji

velmi dobrý stomatolog,své práci rozumí,je citlivý a milý.Jezdím k němu až z Jeseníku spoustu let a jse moc spokojená!!!Doporučuji!!