Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Harantova 1867, Nová Paka
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřená osoba

Tenhle skvělý Pan (úmyslně píšu velké P) doktor mě odnaučil bát se zubaře (a že jsem jich před ním zažil), mj. mi zachránil chrup napadený paradentózou. Je to náš rodinný lékař, chodili k němu i moji rodiče, dnes k němu dochází kromě manželky a dcery i panímáma a švagr. Objednávání je bez problémů, v případě bolesti se vždy najde rozumný termín, pan doktor je velmi ohleduplný odborně erudovaný a zručný, sestřička příjemná. Ordinace je dle mého názoru velmi nadstandardně vybavena.
Kdybych mohl, přidal bych ještě jednu * za často vtipné dialogy se sestřičkou i pacientem, které nejen že dokážou odbourat strach, ale někdy i pacienta.

V
Ověřená osoba

K panu doktorovi chodíme tři členové rodiny, já v podstatě odmalička, tzn 20 let. Jednou jsem odešla k jinému zubaři a vzápětí jsem se velice rychle a ráda vrátila :-) Je tam vždy legrace, pan doktor pracuje bezbolestně, rychle a kvalitně. Je tam hezky a čisto. I sestřička je príma :) Nikdy nečekám, při bolesti se mi snaží vyjít vstříc a vzít ihned, jak je to možné. Práce je kvalitní, ještě nikdy mi plomba nevypadla. Neměnila bych. Děkuji!

Skvělý zubař!

K

Pan doktor je náš rodinný lékař.Je profesionální,s milým přístupem i k malým dětem.Jeho ordinace je velmi hezká a pracuje u něho prima sestřička.
Je to snad jediný lékař,ke kterému chodíme opravdu rádi.

U

Chodím k panu doktorovi od počátku jeho lékařské praxe a oceňujeme s manželem jeho profesionální přístup ke každému pacientovi, to, že se snaží, aby každý zákrok byl pokud možno bezbolestný , dobržování objednávací doby /což se málokde dodržuje/, milá sestřička, pěkné prostředí ordinace.Jsme rádi, že jsme jeho pacienti.

M

Velmi dobrý lékař,kvalitní ošetření, při objednání minimální čekací doba.Chodím k němu asi 20 let a neměnila bych.

R

Sympaťák
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

I

Ochotný, spolehlivý, jistý při jakémkoliv výkonu. Dobře organizované objednávání. Jsme ošetřeni v předem dohodnutém čase, nečekáme. Je to náš rodinný zubní lékař (4 lidé-již jej navštěvujeme téměř 18 let).
Vše pečlivě provedené. Ať jde o plomby, korunky, můstek. ( Měl jsem v mládí ošklivý úraz - přeražené řezáky, špičák. Korunky, později tři můstky. Vždy potíže. Můstek od pana doktora mám od roku 1994,drží bez problémů. (Vypadlá fazetka a malé poškození mojí vinou bylo velice rychle opraveno).
Příjemné prostředí ordinace, dobré vybavení (mimo jiné rentgenování bez opuštění zubařského křesla, což není ve všech ordinacích stomatologů samozřejmostí ).
Vlídná a milá sestřička.
Shoduji se se ženou i syny (byli v cizině, mají možnost porovnání vybavení, přístupu,šikovnosti)
- pan doktor si zaslouží jedničku podtrženou!!!

P

naprostá spokojenost,velice ochotný,citlivý a lidský.Plomby drží leta.Při bolesti mě vzal do ddvou dnů. Super.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti