Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
X
Ověřený profil

byla jsem tam dnes, na uvítanou mi řekl, že jsem více širší než vyšší a že to mám z toho, že nemám nic jíst a malý dvorek a velký bič atd...takovéto kecy měl od začátku až do konce.... Já osobně pracovala na Košumberku jako sestra a chtěla jsem jen od něj vypsat rhb..Na to on odpověděl, že mám cvičit a cviky na míči jsou blbé atd....že mám běhat :-)a že teď když jsem ze zdravotních důvodů doma, že na to mám čas, že vlastně ni nedělám atd.... .. na to už jsem mu nic neříkala..... on mi dvakrát škubl s krkem a šla jsem ....takže ne že mě stále brní ruce a nohy jako předtím, ale ještě mě bolí celá krční páteř a rozjíždí se mi migréna na kterou netrpím.....super.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Od asi 13 let jsem trpěl na bolesti hlavy, neurologem p. dr. Brabcem jsem byl odkázán pro vadné držení těla (!!! nikoliv blokády zad !!!) na ortopedii k p. dr. Dusbabovi. Ten mi ihned škubnul s krkem, aniž by mé mamce tehdy vysvětlil, co vlastně dělá a jaké to může mít dopady. Do té doby jsem nikdy neměl zablokovaná záda, že bych trpěl omezením pohybu. Od té doby jsem začal trpět na opakované hrubé blokády krční a hrubní páteře. Vždy to řešil stejným způsobem - manipulací (trháním). Nakonec - po několika letech - jsem skončil s výsledkem opakovaných blokád zhruba po měsíci. Stávalo se mi i to, že když jsem otevíral dveře, zablokovala se mi hrudní páteř, nejednou jsem nemohl vstát z postele (to mi bylo asi 15 let). Dostal jsem se s tím na Košumberk., až když už se na to mamka nemohla koukat. Pan Dusbaba zásadně odmítl můj požadavek na rehabilitaci s tím, že mám jezdit na kole, běhat a dělat kliky a sestřička mi na to dala nějaký leták s cviky. Na Košumberku mi řekli, že běhání, jízda na kole a kliky jsou pro záda s mým problém ty nejhorší cviky. Musím říct, že když se mi páteř zablokovala, jeho škubnutí mi krátkodobě pomohlo, ale co to způsobilo trvale, už on neřešil, a já to tehdy (jako dítě) netušil. O přibližěně 8 let později mi až v Praze pomohli jiní doktoři a několik z nich mi sdělilo, že škubání se zády se takto rozhodně nesmí provádět. Zvláště v oblasti krční páteře je to velmi nebezpečné. Doslova jsem slyšel: "Pokud by Vám někdo ještě chtěl škubnout s hlavou, rychle utečte!" Tak to ještě zvažte, zda Vám skutečně pan doktor Dusbaba pomáhá z dlouhodobého pohledu. Dodnes mám se zády potíže. Kdybych mohl toto vrátit, raději bych dojížděl na rehabilitaci do jiného města, než tyto důsledky. Pokud si k němu chce chodit dospělý člověk, který si o problému dnes může kdekoliv cokoliv přečíst např. na internetu, je to jeho věc - jeho tělo - jeho život. Ale buďte obezřetní především, rodiče, pokud jde o Vaše děti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřený profil

Ve dvou případech mi MUDr. Dusbaba velmi pomohl.
Poprvé jsem v nemocnici v L. byla ubezpečována,že moje bolesti pramení z obezity a pomůže jen rehabilitace nohou... Po návštěvě p.doktora Dusbaby/ sděli mi, že můj problém měl být operativně řešen již před dlouhou dobou/ mne tento poslal ihned na operaci do Kolína, kde mi proveli operaci kolene... Po tři čtvtě roce chůze o berlích jsem byla vfit a vděčná za pomoc v pravou chvíli.

Podruhé mi opět v nemocnici v L. sdělili, že jedině operace ramene vyřeší mé bolesti trvající déle něž 3měsíce... Vyděsila jsem se a opět se šla poradit s p.Dusbabou. Operaci okamžitě odvrhl, a po upozornění, že bude potřeba delší doba, ale rameno a ruku dáme do kupy, se mi začal věnovat. Dnes,po téměř 4 měsících rukou hýbu, bolest je nepatrná a já doufám,že pokud se mi opět něco stane, bude tu opět pan doktor se svým škubáním...

Vivat MUDr.Dusbaba - apropö kouř mi nevadí a klidně bych si jednu s panem doktorem zapálila...


U pana doktora jsem byla se svojí asi 9letou dcerou kvůly zablokované krční páteři a bylo to strašné za prvý ji krk bolel ještě víc a za druhé to jeho trhání krku bylo něco strašné + ta jeho ordinace byla celá cítit kouřem. Něco hrozného !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

já jsem byla naprosto spokojená,i když se mi zdálo,že je v ordinaci cítit kouř.Ale to je věc vedlejší,nebot mi omohl s páteří,takže s už mohu hýbat, a to je pro mě to nejhlavnější.jen ta zakouiřená ordinace mi k profesi lékře moc nesedí.


Pana doktora chvalím, má příjemné vystupování, objednání je rychlé, pomohl mi. Chválím také jeho moc příjemné sestřičky. Byla jsem u dvou jiných ortopedů, jeden určil jinou diagnozu. Léčba nepomohla, navíc dlouhé čekání, u jednoho objednání 1 měsíc.


T

Byl jsem u něho dvakrát se svým problémem. První věc, která je fantastická, je objednání. Máte problém a hned druhý den můžete jít k panu doktorovi. To nikde neznám, mohl jsem se objednat tak za dva měsíce, když už je třeba po problému. Trhnutí mně vyhovuje a myslím si, že pomohlo. Jiní Vám cpou jen léky a nehledají příčinu. Já mohu jen doporučit.


A

Nevím jaký je teď, ale v době kdy jsem měla problémy, my stačily dvě návštěvy a vše bylo vyřešené. Když jsem měla zablokovanou krční páteř a bylo mi hrozně,stačilo 4x trhnout hlavou a mám klid,sice je to nepříjemné, ale mě se nádherně ulevilo.Všem doporučuji..


A

taento pan doktor je naprosto úžasný. Vždy pomůže, dokáže poradit a pomoci. Je to člověk, který má i praxi a jsem ráda, že ho znám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu